Metoda dropuri

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
smileye
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1461
Joined: 12 Jun 2012, 15:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 258 times
Been thanked: 38 times
Contact:

28 Jul 2013, 15:32

daeion wrote:
smileye wrote:http://www.2shared.com/file/b9IsKFs4/Pl ... opuri.html

Metoda voastra :-j + MasterServer tot asa numita platforma de tepuit a lui Ovidiu.
Trojan.
Metoda lui Ovidiu nu are treaba cu ce ai dat tu aici :))plus ca macar omul nu da tepe ca altii..
Da tepe si inca cum, lol 6000 de dropuri :)))) 30000 de dropuri zilnic :-j Se conecteaza 10 playeri in 1.13 secunde pe zi?
RoyalServer 2
User avatar
daeion
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 103
Joined: 30 Jun 2013, 00:20
Detinator Steam: Nu
CS Status: Plecat in viata..
Detinator server CS: zm.cshellworld.com
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Contact:

28 Jul 2013, 15:35

habar n-ai ce e aia o teapa :)) Ce-i drept nici ce face Ovidiu nu e corect dar daca il duce capul pe baiat ... Si da , se pot conecta la ceea ce are el
Image

Image
Nu am prieteni .

http://www.cshellworld.com
smileye
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1461
Joined: 12 Jun 2012, 15:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 258 times
Been thanked: 38 times
Contact:

28 Jul 2013, 15:37

daeion wrote:habar n-ai ce e aia o teapa :)) Ce-i drept nici ce face Ovidiu nu e corect dar daca il duce capul pe baiat ... Si da , se pot conecta la ceea ce are el
=]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

Nu o sa vezi in veci sa se conecteze acum, mai ales pe criza asta dupa noul update Valve.
User avatar
Ovidiu_
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1053
Joined: 02 Apr 2013, 15:55
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Bucuresti
Has thanked: 141 times
Been thanked: 295 times
Contact:

28 Jul 2013, 15:50

Esti bomba cu ceas imediat vei face poc la cat te chinui sa-mi gasesti metodele ;)
TwO
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 281
Joined: 10 Jun 2011, 21:31
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
SteamID: -
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 46 times
Been thanked: 31 times

28 Jul 2013, 16:02

smileye wrote:http://www.2shared.com/file/b9IsKFs4/Pl ... opuri.html

Metoda voastra :-j + MasterServer tot asa numita platforma de tepuit a lui Ovidiu.
Files Detected: 1
C:\Users\Downloads\Platforma Cs1.Ro Dropuri.rar (Trojan.Keylogger.MSIL) -> No action taken.
User avatar
Ovidiu_
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1053
Joined: 02 Apr 2013, 15:55
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Bucuresti
Has thanked: 141 times
Been thanked: 295 times
Contact:

28 Jul 2013, 16:13

Vrea si el bani de domenii ca se apuca si el ca alexvlx de tepe ;)) Se oftica ca nu face si el bani din tepe
smileye
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1461
Joined: 12 Jun 2012, 15:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 258 times
Been thanked: 38 times
Contact:

28 Jul 2013, 16:28

Ovidiu_ wrote:
smileye wrote:
daeion wrote:
Trojan.
Metoda lui Ovidiu nu are treaba cu ce ai dat tu aici :))plus ca macar omul nu da tepe ca altii..
Da tepe si inca cum, lol 6000 de dropuri :)))) 30000 de dropuri zilnic :-j Se conecteaza 10 playeri in 1.13 secunde pe zi?
Omule am eu dropuri sa-ti si la copilu tau ;)) Are balta peste cel putin inca 3-4 ani :)
Pe bani joaca si ursu ;)
ALx @OK
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 20
Joined: 20 Jul 2013, 17:55
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 1 time
Contact:

28 Jul 2013, 16:36

Care ma ajuta cu eroarea asta plzzz !!



[2013-07-28 00:02:14] Log session started

[2013-07-28 00:02:14] [0,0] SetSteamID( [A:1:0:0] )
[2013-07-28 00:02:14] [1,2] Connect() starting connection (eNetQOSLevelLow, 72.165.61.174:27018, UDP)

[2013-07-28 00:02:16] [1,2] ConnectionCompleted() (72.165.61.175:27017, UDP)
[2013-07-28 00:02:16] [1,2] RecvMsgClientLogOnResponse() : [A:1:711971842:3544] 'OK'
User avatar
Ganja*
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 90
Joined: 27 Jun 2011, 19:33
Detinator Steam: Da
CS Status: Loading...
SteamID: Ganja
Has thanked: 31 times
Been thanked: 36 times

28 Jul 2013, 16:52

Daca nu cautati pe forumuri ce sa va fac...stati cu ochii in soare si visati drop-uri....eu fac drop-uri cu redirecte si vps-uri si aduc 1000 de oameni in 24 de ore, da recunosc , sunt multi straini dar nici nu ma costa nimic, ca nu boostez redirectele in nici un fel, e un secret propriu care mi-a luat nopti de stat treaz cu ochii in calculator storcandu-mi capul cum sa fac drop-uri . Si acum stau linistit fara sa ma agit, iar metoda asta din fericire pentru mine nu dispare , ca nu are cum si nici nu ma afecteaza update-ul de la valve :) Redirectionez si steam si non-steam :) . Cand o sa ma las de d'astea poate ca o sa vand metoda dar momentan vreau sa scot banuti pentru munca mea...d'asta m-am apucat sa vand dropuri ! Si curand am sa fac si un site de boost mai ieftinache asa ca sa aiba tot romanul posibilitate de plata :)

Succes cu gasitul metodelor ;)
Ma antrenez intens la capatul berii
Trag burta, nu piept, mai am sapte serii
smileye
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1461
Joined: 12 Jun 2012, 15:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 258 times
Been thanked: 38 times
Contact:

28 Jul 2013, 16:54

Ganja* wrote:Daca nu cautati pe forumuri ce sa va fac...stati cu ochii in soare si visati drop-uri....eu fac drop-uri cu redirecte si vps-uri si aduc 1000 de oameni in 24 de ore, da recunosc , sunt multi straini dar nici nu ma costa nimic, ca nu boostez redirectele in nici un fel, e un secret propriu care mi-a luat nopti de stat treaz cu ochii in calculator storcandu-mi capul cum sa fac drop-uri . Si acum stau linistit fara sa ma agit, iar metoda asta din fericire pentru mine nu dispare , ca nu are cum si nici nu ma afecteaza update-ul de la valve :) Redirectionez si steam si non-steam :) . Cand o sa ma las de d'astea poate ca o sa vand metoda dar momentan vreau sa scot banuti pentru munca mea...d'asta m-am apucat sa vand dropuri ! Si curand am sa fac si un site de boost mai ieftinache asa ca sa aiba tot romanul posibilitate de plata :)

Succes cu gasitul metodelor ;)
Si tu vrei site de boost? =]]]]]]]]]]] Visati in continuare la tepe desi mai dureaza cativa ani sa adunati niste banuti =))) Mergeti la munca nu la tepuit si pacalit oameni.
Ai tu vreo evidenta pe xhlds sa ma conving?
Last edited by smileye on 28 Jul 2013, 16:56, edited 1 time in total.
User avatar
Ovidiu_
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1053
Joined: 02 Apr 2013, 15:55
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Bucuresti
Has thanked: 141 times
Been thanked: 295 times
Contact:

28 Jul 2013, 16:55

Ganja* wrote:Daca nu cautati pe forumuri ce sa va fac...stati cu ochii in soare si visati drop-uri....eu fac drop-uri cu redirecte si vps-uri si aduc 1000 de oameni in 24 de ore, da recunosc , sunt multi straini dar nici nu ma costa nimic, ca nu boostez redirectele in nici un fel, e un secret propriu care mi-a luat nopti de stat treaz cu ochii in calculator storcandu-mi capul cum sa fac drop-uri . Si acum stau linistit fara sa ma agit, iar metoda asta din fericire pentru mine nu dispare , ca nu are cum si nici nu ma afecteaza update-ul de la valve :) Redirectionez si steam si non-steam :) . Cand o sa ma las de d'astea poate ca o sa vand metoda dar momentan vreau sa scot banuti pentru munca mea...d'asta m-am apucat sa vand dropuri ! Si curand am sa fac si un site de boost mai ieftinache asa ca sa aiba tot romanul posibilitate de plata :)

Succes cu gasitul metodelor ;)
Bafta sa ai boss :)
ps : macar baiatu asta e serios il stiu de ceva vreme nu ca tine stai si cauti metode pe gogle
User avatar
Sona
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1546
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

28 Jul 2013, 17:05

Ganja* wrote:Daca nu cautati pe forumuri ce sa va fac...stati cu ochii in soare si visati drop-uri....eu fac drop-uri cu redirecte si vps-uri si aduc 1000 de oameni in 24 de ore, da recunosc , sunt multi straini dar nici nu ma costa nimic, ca nu boostez redirectele in nici un fel, e un secret propriu care mi-a luat nopti de stat treaz cu ochii in calculator storcandu-mi capul cum sa fac drop-uri . Si acum stau linistit fara sa ma agit, iar metoda asta din fericire pentru mine nu dispare , ca nu are cum si nici nu ma afecteaza update-ul de la valve :) Redirectionez si steam si non-steam :) . Cand o sa ma las de d'astea poate ca o sa vand metoda dar momentan vreau sa scot banuti pentru munca mea...d'asta m-am apucat sa vand dropuri ! Si curand am sa fac si un site de boost mai ieftinache asa ca sa aiba tot romanul posibilitate de plata :)

Succes cu gasitul metodelor ;)
Ai apus, ai fost mai demult pe xhlds, acum ce ai tu nu mai e asa de succes.O spun din prisma clientului, nu am auzit de tine la superlativ dar stiu cine esti de vreo 2 ani aproximativ, repet nu am auzit de tine pe aici sa prin alte parti cum ca ai foarte multi clienti, poate ca ai dar nu multi, ma repet.Important e ca nu esti tepar si e singurul lucru pentru care te respect, in rest spor la clienti.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information