Metoda foarte usoara de facut bani !

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
ADy2oo6
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 1
Joined: 05 Apr 2011, 09:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

28 Sep 2011, 22:29

Salutare tuturor !

Probabil mul?i dintre voi ( ca ?i mine de altfel ) vor sa faca bani pe internet. Sunt tot felul de site-uri PTC ( paid to click ) care în schimbul unor click-uri /zi ( 5, 10, 15, etc. ) pe diferite reclame va recompenseaza cu câ?iva cen?i ( bineîn?eles tot /zi ). Majoritatea dintre voi ?i în special cei care a?i folosit astfel de site-uri poate a?i observat ca se câ?tiga greu bani ?i a?a ?i este ( pe majoritatea ptc-urilor câ?tiga?i maxim 0.05$ (cen?i) / zi în cel mai bun caz ).

Ei bine, cautând alte surse de a face bani pe internet am gasit una destul de buna zic eu. Este vorba de Videozer. Ce este acest site numit Videozer:

- acest site ( ca ?i altele în genul lui ) te plate?te când un vizitator, vizioneaza clipul uploadat de tine.
Ceea ce-l difera de alte site-uri pe care faci bani este ca aici chiar faci ?i relativ simplu.

Uploadezi un video pe Videozer iar link-ul rezultat din uploadarea lui îl trimi?i diferitelor persoane.

Pentru ca este greu sa faci vizualizari numai din prieteni ( mess, facebook, etc. ) ?i implicit este greu sa faci bani numai prin intermediul lor, vin cu o oferta pentru voi :

Va propun sa deveni?i referalii mei pe acest site în schimbul ghidului meu , ghid cu care înva?a?i unde sa posta?i link-urile ?i automat cum sa câ?tiga?i bani chiar din prima zi ( nu este greu de urmat , este sub forma de .pdf si absolut gratuit daca deveni?i referalii mei ). Nu îti trebuie viteza mare de upload, totul se bazeaza pe Remote Upload.

Deci, înregistreaza-te pe link-ul acesta: http://www.videozer.com/makemoney.php?r=w7zaymkqkgtb
Dupa ce ai facut acest lucru trimite-mi pm sau lasa reply cu nick name-ul cu care te-ai înregistrat pe VideoZer pentru a?i trimite GHIDUL.

Si ca sa va face?i o idee, in 5-6 luni daca urma?i acest ghid o sa ave?i un profit lunar de 400-500$. Metoda func?ioneaza ?i banii sunt garanta?i, doar cei lene?i nu reu?esc sa faca bani.

A?adar, a?tept sa va înregistra?i pe link-ul de mai sus ?i sa lasa?i reply pentru a va trimite ghidul care garanteaza banii.

* daca nu depune?i pu?in efort nu va alege?i cu nimic.

Dovada ca plateste ! : Image

!!!!!!!Am un GHID FOARTE FOARTE NOU acctualizat 27.09.2011! faci foarte repede banii !

Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Facebook [Bot], Petal [Bot] and 411 guests