Metoda PPV - Pay Per View - Metoda de a face bani online

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
cTm # oNe
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2183
Joined: 24 Aug 2007, 08:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Error.
Detinator server CS: Nu
SteamID: ctmone
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS
Fost eXtream Mod
Location: Germany
Discord: ctm.ro
Has thanked: 24 times
Been thanked: 41 times

23 Jun 2016, 01:37

Pentru cine nu are altceva de facut, in rest e pierdere de timp.
ImageImage
RoyalServer
User avatar
Iluminatii
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1539
Joined: 31 Mar 2014, 02:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Has thanked: 13 times
Been thanked: 13 times
Contact:

23 Jun 2016, 03:02

ERROR: Invalid Disk ID
Copiii cu nevoi speciale nu sunt ciudati sau neobisnuiti. Ei vor ceea ce toata lumea vrea; sa fie acceptati, sa fie iubiti.
User avatar
Traficant De Wi-Fi
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1279
Joined: 29 Mar 2015, 22:22
Detinator Steam: Da
SteamID: traficant_de_wifi
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Location: Arad
Been thanked: 15 times
Contact:

23 Jun 2016, 07:51

cTm # oNe wrote:Pentru cine nu are altceva de facut, in rest e pierdere de timp.
De ce spui ca este pierdere de timp?
Discord: lucifer_xro
User avatar
Cristian
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3105
Joined: 12 Sep 2010, 13:19
Detinator Steam: Da
CS Status: None!
Detinator server CS: Nu
SteamID: -
Reputatie: Fost Moderator
Nume anterior : S!l@ba, jackanape, vengeance
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Location: Craiova
Has thanked: 36 times
Been thanked: 149 times

23 Jun 2016, 10:38

In cat timp ai facut 32$ ?
“You only live once, but if you do it right, once is enough.”
― Mae West
soundzew
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 849
Joined: 24 Jul 2014, 10:32
Detinator Steam: Nu
CS Status: -
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times

23 Jun 2016, 11:37

Traficant De Wi-Fi wrote:
cTm # oNe wrote:Pentru cine nu are altceva de facut, in rest e pierdere de timp.
De ce spui ca este pierdere de timp?
Pentru ca este. Acum ca a venit vara, sunt multe alte metode in care intr-o zi poti face mai multi bani decat faci cu metoda asta intr-o luna. Daca nici macar o zi-doua pe saptamana nu vor trantorii sa lucreze si doar stau in fata pc-ului asteptandu-se la mii de dolari.. atunci nu stiu..
User avatar
ioang
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1169
Joined: 12 Feb 2011, 14:04
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Fost moderator
Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 21 times
Been thanked: 23 times
Contact:

23 Jun 2016, 11:50

soundzew wrote:
Traficant De Wi-Fi wrote:
cTm # oNe wrote:Pentru cine nu are altceva de facut, in rest e pierdere de timp.
De ce spui ca este pierdere de timp?
Pentru ca este. Acum ca a venit vara, sunt multe alte metode in care intr-o zi poti face mai multi bani decat faci cu metoda asta intr-o luna. Daca nici macar o zi-doua pe saptamana nu vor trantorii sa lucreze si doar stau in fata pc-ului asteptandu-se la mii de dolari.. atunci nu stiu..
Nu e vorba sa fii trantor ci sa fii destept.Ce sugerezi?Sa muncim fizic ori sa muncim cu capul cautand metode de a face bani?
Nu vreau sa fiu sclav al muncii.
soundzew
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 849
Joined: 24 Jul 2014, 10:32
Detinator Steam: Nu
CS Status: -
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times

23 Jun 2016, 12:06

ioang wrote:
soundzew wrote:
Traficant De Wi-Fi wrote:
De ce spui ca este pierdere de timp?
Pentru ca este. Acum ca a venit vara, sunt multe alte metode in care intr-o zi poti face mai multi bani decat faci cu metoda asta intr-o luna. Daca nici macar o zi-doua pe saptamana nu vor trantorii sa lucreze si doar stau in fata pc-ului asteptandu-se la mii de dolari.. atunci nu stiu..
Nu e vorba sa fii trantor ci sa fii destept.Ce sugerezi?Sa muncim fizic ori sa muncim cu capul cautand metode de a face bani?
Nu vreau sa fiu sclav al muncii.
Iti doresc succes atunci. Eu prefer sa muncesc fizic o zi facand 100 de lei iar pentru tine doresc sa muncesti cu capul cautand o luna metode de a face 0.10$ pe zi. Daca tu prin a munci cateva zile pe saptamana pentru a avea totusi, niste bani de buzunar, ca poate, stii si tu, vrei sa iesi cu o fata, intelegi a fi un "sclav al muncii", e grava situatia.
User avatar
ioang
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1169
Joined: 12 Feb 2011, 14:04
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Fost moderator
Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 21 times
Been thanked: 23 times
Contact:

23 Jun 2016, 12:54

Nu faci 100 de lei pe zi nici daca stai in cap muncind fizic.Aici nu e vorba de a cauta metode ci de a fi inventive si de a castiga prin ideile tale nu prin ale altora.
User avatar
grande_ecks
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 1495
Joined: 18 Sep 2008, 00:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Fii bun, ajută, rău poate orice prost.
SteamID: /ID/Narmer
Reputatie: Fost administrator
Location: România, Sibiu.
Been thanked: 33 times

23 Jun 2016, 13:05

soundzew wrote: Iti doresc succes atunci. Eu prefer sa muncesc fizic o zi facand 100 de lei iar pentru tine doresc sa muncesti cu capul cautand o luna metode de a face 0.10$ pe zi. Daca tu prin a munci cateva zile pe saptamana pentru a avea totusi, niste bani de buzunar, ca poate, stii si tu, vrei sa iesi cu o fata, intelegi a fi un "sclav al muncii", e grava situatia.
Felicitări pentru mentalitate. Aşa DA. Un răspuns foarte bun! :thumbsup:
ioang wrote:Nu faci 100 de lei pe zi nici daca stai in cap muncind fizic.Aici nu e vorba de a cauta metode ci de a fi inventive si de a castiga prin ideile tale nu prin ale altora.
Se vede că n-ai ieşit din casă să munceşti. Se poate câştiga mult mai mult de 100 RON pe zi, bineînţeles ce e peste 150 RON nici condiţiile de muncă nu sunt grozave dar pentru cei care nu au avut niciun sprijin în familie, trag că nu au ce face. Degeaba ai o idee dacă nu ai bani şi pentru a avea bani, trebuie să lucrezi de jos.

Metoda asta, PPV, e o mare pierdere de timp. Până faci tu 30$ într-o lună ocupându-ţi mult timp preţios, altul face 300-400 Euro muncind. E ok metoda pentru cei sub 15-16 ani pentru că au o satisfacţie că au câştigat ceva printr-o muncă.

Numai bine.
Singura modalitate de contact este Steam-ul: /ID/Narmer sau pe ctOS.ro

Image
User avatar
Traficant De Wi-Fi
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1279
Joined: 29 Mar 2015, 22:22
Detinator Steam: Da
SteamID: traficant_de_wifi
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Location: Arad
Been thanked: 15 times
Contact:

23 Jun 2016, 13:48

grande_ecks wrote:
soundzew wrote: Iti doresc succes atunci. Eu prefer sa muncesc fizic o zi facand 100 de lei iar pentru tine doresc sa muncesti cu capul cautand o luna metode de a face 0.10$ pe zi. Daca tu prin a munci cateva zile pe saptamana pentru a avea totusi, niste bani de buzunar, ca poate, stii si tu, vrei sa iesi cu o fata, intelegi a fi un "sclav al muncii", e grava situatia.
Felicitări pentru mentalitate. Aşa DA. Un răspuns foarte bun! :thumbsup:
ioang wrote:Nu faci 100 de lei pe zi nici daca stai in cap muncind fizic.Aici nu e vorba de a cauta metode ci de a fi inventive si de a castiga prin ideile tale nu prin ale altora.
Se vede că n-ai ieşit din casă să munceşti. Se poate câştiga mult mai mult de 100 RON pe zi, bineînţeles ce e peste 150 RON nici condiţiile de muncă nu sunt grozave dar pentru cei care nu au avut niciun sprijin în familie, trag că nu au ce face. Degeaba ai o idee dacă nu ai bani şi pentru a avea bani, trebuie să lucrezi de jos.

Metoda asta, PPV, e o mare pierdere de timp. Până faci tu 30$ într-o lună ocupându-ţi mult timp preţios, altul face 300-400 Euro muncind. E ok metoda pentru cei sub 15-16 ani pentru că au o satisfacţie că au câştigat ceva printr-o muncă.

Numai bine.
Dar de ce aa nu le faci pe ambele? In cazul meu ..lucrez la omv 2 zile sunt la lucru 2 acasă ..când sunt la.lucru fac ai 100 lei pe zii daca am noroc plus salar ar fi 150lei pe zii ...ai când sunt liber fac ppv serios adica 5 ore de lucru pe zii scot poate 5€pe zii plus si când sunt la servici mai fac ppv ca sa nu am poerderi ..asa se merita sa munceati si fizic si pe ppv.. Părerea mea
Discord: lucifer_xro
User avatar
ioang
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1169
Joined: 12 Feb 2011, 14:04
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Fost moderator
Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 21 times
Been thanked: 23 times
Contact:

25 Jun 2016, 17:37

Banii se fac relative greu din pacate dupa parerea mea dar se fac.Trebuie postate cat mai multe filme si odata ce ai sa zicem 1000+ de filme postate poti incepe sa scoti ceva ceva.
mKtwG24
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 4
Joined: 05 Jul 2016, 05:39
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

05 Jul 2016, 05:41

Salut... Intrebare: Dupa ce am upload-at filmele, trebuie sa le mai tin in laptop?
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information