Metode de facut bani online

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
micleanu
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 493
Joined: 30 Jun 2015, 13:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Nume anterior: notorietate
Fost moderator
Fond eXtream: 0
Has thanked: 14 times
Been thanked: 12 times
Contact:

19 Jan 2020, 19:55

nu credeam ca pot sa vad atatia prosti intr-un singur loc, toti la un loc.

e off-topic, stiu, poti sa-mi dai avertisment admine, dar sa-mi bag **** de nu regret ca am stat sa citesc ce se scrie in subiectul asta.

Profita in timpul liceului sa inveti orice in mediul online si atunci poate o sa reusesti sa faci ceva pe online ( web design, scripting, etc. ).
:fist_pointing_right: Odata ce ai ajuns la facultate si o faci doar ca sa nu mergi la munca, esti un *****.
:fist_pointing_right: Daca nu mergi la facultate si alegi sa mergi sa muncesti, o sa trebuiasca sa inveti chestii pe online ( de care oarecum trebuie sa fii pasionat ) intr-un timp limitat, si o sa fie mai greu.

Btw, cam la varsta de 17 ani alege un copil ce vrea sa faca cu viata lui sau ce vrea sa faca de atunci inainte cu viata lui.
Care mai sunteti la liceu profitati cat mai puteti de timpul liber, pentru ca dupa o sa fie foarte greu sa mai ai activitati pe online

restu care n-au nicio treaba, nici cu una, nici cu alta, mars la munca :kiss_smiley:
https://neoserver.ro/ - hosting CS:GO / 1.6
RoyalServer 2
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

28 Jan 2020, 21:06

Oficial mi-au scos chestia aia de la adsense cu limitarea reclamelor, acum sa vad daca imi accepta site-ul :)) din nou
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information