Metode de facut Bani ONLINE (Topic General)

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

StatuS-^ # WoOoW
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 640
Joined: 14 Aug 2008, 07:59
Detinator Steam: Da
Location: Satu Mare
Has thanked: 7 times
Been thanked: 35 times

31 Oct 2013, 22:59

CatalinHDMI wrote:cenzurat ofera primul serviciu de marketing si publicitate targetata din Romania!
cenzurat iti ofera cele mai bune promotii, oferte last minute, discount-uri, invitatii la evenimente, direct pe telefonul tau mobil… tot ce ti se potriveste si este pe gustul tau sau … al prietenilor tai.
Cum functioneaza? Foarte simplu:
1. Te inregistrezi gratuit
Te inregistrezi GRATUIT prin link-ul magic (link de refferal) primit de la un prieten si ai primul bonus de 2 EUR.
2. Primesti SMS-urile promotionale
Primesti maximum 5 SMS/zi cu oferte si esti platit cu 3 centi pentru fiecare SMS. In formularul de inregistrare ai posibilitatea sa alegi cate mesaje vrei sa primesti pe zi si iti poti alege chiar si zilele din saptamana si orele intre care vrei sa primesti pe telefonul tau mobil mesajele promotionale.
3. Recomanzi si castigi bani
Recomanzi cenzurat prietenilor tai prin linkul magic primit la inregistrare si ai bonus 10 centi pentru fiecare inregistrare valida. Bonusul de 10 centi se plateste o singura data pentru fiecare inregistrare valida. Insa primesti in continuare, pe viata, cate un cent pentru fiecare SMS primit de prietenii din echipa ta, pe 5 niveluri.

Exemplu*
Daca tu recomanzi catre 3 prieteni si fiecare recomanda catre alti 3 prieteni de-ai lor, vei avea in echipa 363 de persoane pe 5 niveluri:
3 (nivel 1) + 3x3 (nivel 2) + 3x3x3 (nivel 3) + 3x3x3x3 (nivel 4) + 3x3x3x3x3 (nivel 5) = 363
Daca fiecare din aceste 363 de persoane primeste in medie 3 SMS/zi*, asta inseamna pentru tine peste 300 EUR/luna*:
363 x 3 SMS x 30 zile x 0,01 EUR/SMS = 326,7 EUR*
Dar daca recomanzi catre mai mult de 3 persoane ? De exemplu catre 30 sau 300 ? Atunci vei putea avea mii sau zeci de mii de persoane in echipa ta, pe 5 niveluri, iar castigurile vor fi pe masura.

Succes !
o bazaconie
castig de tip piramidal nu prea cred ca se castiga sume asa mari din 3 prieteni :)
Image
RoyalServer 2
CatalinHDMI
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 441
Joined: 27 Sep 2013, 23:38
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Ban 2 luni
Has thanked: 36 times
Been thanked: 32 times
Contact:

31 Oct 2013, 23:00

cenzurat ofera primul serviciu de marketing si publicitate targetata din Romania!
cenzurat iti ofera cele mai bune promotii, oferte last minute, discount-uri, invitatii la evenimente, direct pe telefonul tau mobil… tot ce ti se potriveste si este pe gustul tau sau … al prietenilor tai.
Cum functioneaza? Foarte simplu:
1. Te inregistrezi gratuit
Te inregistrezi GRATUIT prin link-ul magic (link de refferal) primit de la un prieten si ai primul bonus de 2 EUR.
2. Primesti SMS-urile promotionale
Primesti maximum 5 SMS/zi cu oferte si esti platit cu 3 centi pentru fiecare SMS. In formularul de inregistrare ai posibilitatea sa alegi cate mesaje vrei sa primesti pe zi si iti poti alege chiar si zilele din saptamana si orele intre care vrei sa primesti pe telefonul tau mobil mesajele promotionale.
3. Recomanzi si castigi bani
Recomanzi cenzurat prietenilor tai prin linkul magic primit la inregistrare si ai bonus 10 centi pentru fiecare inregistrare valida. Bonusul de 10 centi se plateste o singura data pentru fiecare inregistrare valida. Insa primesti in continuare, pe viata, cate un cent pentru fiecare SMS primit de prietenii din echipa ta, pe 5 niveluri.

Exemplu*
Daca tu recomanzi catre 3 prieteni si fiecare recomanda catre alti 3 prieteni de-ai lor, vei avea in echipa 363 de persoane pe 5 niveluri:
3 (nivel 1) + 3x3 (nivel 2) + 3x3x3 (nivel 3) + 3x3x3x3 (nivel 4) + 3x3x3x3x3 (nivel 5) = 363
Daca fiecare din aceste 363 de persoane primeste in medie 3 SMS/zi*, asta inseamna pentru tine peste 300 EUR/luna*:
363 x 3 SMS x 30 zile x 0,01 EUR/SMS = 326,7 EUR*
Dar daca recomanzi catre mai mult de 3 persoane ? De exemplu catre 30 sau 300 ? Atunci vei putea avea mii sau zeci de mii de persoane in echipa ta, pe 5 niveluri, iar castigurile vor fi pe masura.

Succes !
User avatar
sharkstar
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1735
Joined: 24 Dec 2012, 15:51
Detinator Steam: Da
CS Status: Rupetot
SteamID: privat
Location: Bucuresti
Has thanked: 70 times
Been thanked: 42 times

31 Oct 2013, 23:31

zimpe wrote:Am vazut ca toata lumea cauta/intreaba despre metode prin care poti face bani ONLINE. Multe topic-uri care au la baza "PTC/CPA / Metode facut bani" au fost mutate la COS. M-am gandit sa fac un topic in care sa discutam/schimbam metode de facut bani.
Eu unul folosesc 2 metode de facut bani : youtube si metoda cu bloguri/site-uri !

Beneficii sa fii refferal-ul meu :
  • te ajut mereu cu sfaturi/sau orice alta probleme(cand sunt ON)
  • te ajut cu NISE noi si productive
  • iti ofer in start un clip cu 5-6k views(un impuls)
INFO : - In cadrul acestui topic putem vorbi despre toate metodele existente pe internet care v-au ajutat sa faci bani(poze reale daca este cazul). Eu unul doresc sa castig bani ONLINE deoarece reprezinta un AVANTAJ faptul ca imi petrec majoritatea timpului stand la PC? De ce sa nu-mi valorific timpul ?

PM cu detalii :D
I've never been more normal than I am now.
My tumblr
User avatar
busted
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2878
Joined: 30 Jul 2010, 12:44
Detinator Steam: Da
SteamID: busteeeeeeeeeed
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Fost Moderator
Location: Iasi
Has thanked: 40 times
Been thanked: 61 times
Contact:

31 Oct 2013, 23:39

ti-am dat pm ai grija..
User avatar
DragonuAk477
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 777
Joined: 12 Jan 2013, 12:57
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Moderator
Ban pentru stergerea continutului forumului
Has thanked: 14 times
Been thanked: 58 times
Contact:

31 Oct 2013, 23:55

Un PM si la mine :)
Apar doar acolo unde-i mare interes,
Dispar, se evaporă dosare şi dovezi,
Cad victime ca fluturii în faruri de maşini…
Curăţă scena celebrii anonimi…
User avatar
twinkie
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 420
Joined: 14 Oct 2013, 20:06
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Utilizator nou : Catgroove
Nume anterior: lancebl
Location: Bucuresti
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times
Contact:

01 Nov 2013, 00:14

Parca era topic pentru metode de facut bani, nu pentru 'pm daca vrei sa fii refferalul meu'.
Contul pe care activez: http://www.extreamcs.com/forum/profil/Catgroove/
Lasati un mesaj privat pe acel cont daca ati vazut ca am postat de pe acesta si doriti sa ma contactati. Multumesc!
Contact: [email protected]
User avatar
h4wk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3806
Joined: 22 Sep 2009, 13:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : DaZ , zimpe , Dan eXtream
Location: Iasi
Has thanked: 306 times
Been thanked: 321 times
Contact:

01 Nov 2013, 07:31

lancebl wrote:Parca era topic pentru metode de facut bani, nu pentru 'pm daca vrei sa fii refferalul meu'.
Userii mi-ai cerut sa le dau PM in care sa le explic mai multe :)

Code: Select all

"Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher." -- by Alexey
:troll :troll

Spui ceva,dar faci altceva !
mezzzu
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2235
Joined: 19 Dec 2010, 17:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Working...
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fost manager FURIEN.EXTREAMCS.COM
Restrictie moderator
Has thanked: 85 times
Been thanked: 137 times

01 Nov 2013, 08:23

Recomanda-mi si mie o metoda , te rog :D prin pm sau reply aici
User avatar
apexHD
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 148
Joined: 14 Oct 2013, 20:16
Detinator Steam: Da
CS Status: unknown
Detinator server CS: unknown
SteamID: unknown
Location: unknown
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times
Contact:

01 Nov 2013, 10:16

La moneyfix24 parca la inceputul lunii iti transforma "punktele" in bani. Este data de 1/11/2013 si nu mi le-a transformat inca. :-/
Username: eyau
Rank: The Benefactor
Steam: seeker_092
Website: e-like.ro
If a regular guy like me could kill the most powerful man in the city, what good was all his power? It seemed to me that no matter how strong someone is, there'll always be somebody stronger to clip his wings.
User avatar
twinkie
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 420
Joined: 14 Oct 2013, 20:06
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Utilizator nou : Catgroove
Nume anterior: lancebl
Location: Bucuresti
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times
Contact:

01 Nov 2013, 11:31

Ideea topicului era sa postam diferite modalitati de a castiga bani online, daca vroiau sa afle mai multe iti dadeau ei mesaj privat.

Ma rog.
Contul pe care activez: http://www.extreamcs.com/forum/profil/Catgroove/
Lasati un mesaj privat pe acel cont daca ati vazut ca am postat de pe acesta si doriti sa ma contactati. Multumesc!
Contact: [email protected]
Stereo12
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 682
Joined: 23 Aug 2013, 13:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 33 times
Been thanked: 11 times
Contact:

01 Nov 2013, 11:38

ma rog....voi chiar credeti ca ptc-urile va mai ajuta ?
User avatar
jorgeee
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1112
Joined: 10 Feb 2011, 17:08
Detinator Steam: Da
CS Status: Jucator CS & FIFA
Detinator server CS: Nu
SteamID: GEORGECS2010
Location: Bucuresti
Has thanked: 33 times
Been thanked: 35 times
Contact:

01 Nov 2013, 12:48

Cei cu PPD, metoda cu torrent nu mai merge bine ?
„Nu spune niciodată nu se poate, ci incepe cu să vedem.” – "Nicolae Iorga"
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information