Metode de facut Bani ONLINE (Topic General)

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
DragonuAk477
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 777
Joined: 12 Jan 2013, 12:57
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Moderator
Ban pentru stergerea continutului forumului
Has thanked: 14 times
Been thanked: 58 times
Contact:

01 Nov 2013, 21:12

S!l@ba wrote:
apexHD wrote:La moneyfix24 parca la inceputul lunii iti transforma "punktele" in bani. Este data de 1/11/2013 si nu mi le-a transformat inca. :-/
EU am 15 euro,dar am o problemă cu paypalul...mă poate ajuta cineva ?
Trebuie sa ai 20 paypal ca sai scoti :)
Apar doar acolo unde-i mare interes,
Dispar, se evaporă dosare şi dovezi,
Cad victime ca fluturii în faruri de maşini…
Curăţă scena celebrii anonimi…
RoyalServer
Stereo12
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 682
Joined: 23 Aug 2013, 13:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 33 times
Been thanked: 11 times
Contact:

01 Nov 2013, 23:11

O metoda din care pot face bani din vizite ? (am programe speciale pentru vizite din ale tari)
Porc.
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1080
Joined: 09 May 2013, 23:14
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 79 times
Been thanked: 79 times
Contact:

01 Nov 2013, 23:15

Am eu un PTC German (site-ul este in Germana ) va explic eu toate chestiile daca imi sunteti reff activi . :)
Add yahoo : fantaproaimer
Ps : In 2 luni puteti face 30 de euro , la 20 e payout , primeste 5 euro bonus de inregistrare .
www.facebook.com/vstrazii - versuri , poze ..
User avatar
gloryous
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3609
Joined: 04 Aug 2012, 15:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Lazy but smart!
Reputatie: Restrictie moderator
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Location: Luxembourg District
Has thanked: 160 times
Been thanked: 191 times

01 Nov 2013, 23:36

zimpe wrote:
Skizu wrote:Frumos voi moderatorii aveti aprobare noi userii nu avem . Foarte tare.
1. Subiectele de genul acesta sunt interzise prin REGULAMENT insa am vorbit cu Laur sa am aprobarea unui topic,in care sa discutam despre CPA/PTC deschis fara sa mai deschideti alte subiecte si sa fie mutate la cos.
2. Nu exista "diferenta dintre moderatori si useri" ci doar am vorbit cu Laur si i-am cerut aprobarea acestui topic pentru toti userii,nu doar pentru mine :)
Nu am nimic cu tine personal insa am mai creat eu un subiect de genul in trecut chiar pe aceeasi tema FIX si mi-a fost mutat la cos sau inca exista (ceea ce nu cred).
User avatar
h4wk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3806
Joined: 22 Sep 2009, 13:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : DaZ , zimpe , Dan eXtream
Location: Iasi
Has thanked: 306 times
Been thanked: 321 times
Contact:

01 Nov 2013, 23:42

gloryous wrote:
zimpe wrote:
Skizu wrote:Frumos voi moderatorii aveti aprobare noi userii nu avem . Foarte tare.
1. Subiectele de genul acesta sunt interzise prin REGULAMENT insa am vorbit cu Laur sa am aprobarea unui topic,in care sa discutam despre CPA/PTC deschis fara sa mai deschideti alte subiecte si sa fie mutate la cos.
2. Nu exista "diferenta dintre moderatori si useri" ci doar am vorbit cu Laur si i-am cerut aprobarea acestui topic pentru toti userii,nu doar pentru mine :)
Nu am nimic cu tine personal insa am mai creat eu un subiect de genul in trecut chiar pe aceeasi tema FIX si mi-a fost mutat la cos sau inca exista (ceea ce nu cred).
De cate ori sa REPET ?!

SUBIECTELE DE ACEST GEN(IN GENERAL PPD/CPA) SUNT INTERZISE PRIN REGULAMENT PE ACEST FORUM ! AM VAZUT TOT MAI MULTE SUBIECTE MUTATE LA COS SI I-AM CERUT APROBAREA LUI Laur DE A FACE UN TOPIC GENERAL IN CARE SA DISCUTAM TOTI DESPRE "CUM SA FACI BANI PE INTERNET".........Sper ca acum sa intelegeti.

PS :[/b] Sper sa nu veniti cu replici : "El ca moderator are voie sa faca astfel de subiecte,insa noi ca useri NU"........Am facut asta pentru toti userii de pe acest forum,nu doar pentru mine. Pentru cei care zic "ca`mi fac reclama",puteti intreba pe cei care am vorbit prin PM ca nu le-am spus sa se inregistreze ca refferali ai mei,ci le-am spus metodele cu care eu fac bani in momentul de fata.

Code: Select all

"Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher." -- by Alexey
:troll :troll

Spui ceva,dar faci altceva !
User avatar
Daniel M.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2158
Joined: 14 Feb 2010, 10:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Nume anterior: warez
Fost Moderator
Location: hlds - Brasov
Has thanked: 110 times
Been thanked: 149 times

01 Nov 2013, 23:49

Site-urile pe care le folosesc pentru views: Hitleap si Share Youtube Videos;
Site pe care il folosesc pentru like-uri: AddMeFast.
User avatar
Ceri
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 725
Joined: 23 Feb 2013, 14:15
Detinator Steam: Da
CS Status: GLOBAL ELITE
SteamID: cerizor
Reputatie: Fost Moderator
Location: HUNEDOARA
Has thanked: 36 times
Been thanked: 44 times
Contact:

02 Nov 2013, 08:22

Zimpe , parerea mea este ca acest topic nu este un topic general odata ce tu ai inceput cu descrierea metodei tale si lasarea acelui mesaj - cine vrea sa fie ref meu etc .

Lumea cand citeste acest mesaj e normal , vede primul topic , normal ca iti cere tie pm , deci acest topic nu mai este unul general ci unul in care tu iti fac reclama folosind pretextele "topic general" , odata la 2 pagini mai postezi ceva ON TOPIC GENERAL. etc ...

sincer sa fiu ai inceput sa ma ajuti si pe mine la un moment dat , mi-ai dat 1link apoi , "iti explic mai pe seara" , "iti explic maine ca merg pe-afara" si maine s-a facut daniele..


nu stiu,asta e parerea mea , nu mi se pare un topic general ci mai mult unul cu reclama , si la treaba cu diferente intre moderatori nu e prea ok , deoarece eu sau alt utilizator ca membru , daca-i dam pm lui Laur sa aprobe ceva , nu aproba , insa daca-i da un moderator pm , e clar Aprobat , la fel si cu topicurile pe la anunturi , VAND STEAM , cand in regulament scrie clar ca nu e voie . dar na , daca te uiti bine vezi topicuri la anunturi, facute doar de moderatori , nume "VAND STEAM" ce sa mai zic ?
Image
User avatar
h4wk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3806
Joined: 22 Sep 2009, 13:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : DaZ , zimpe , Dan eXtream
Location: Iasi
Has thanked: 306 times
Been thanked: 321 times
Contact:

02 Nov 2013, 08:42

Ceri wrote:Zimpe , parerea mea este ca acest topic nu este un topic general odata ce tu ai inceput cu descrierea metodei tale si lasarea acelui mesaj - cine vrea sa fie ref meu etc .

Lumea cand citeste acest mesaj e normal , vede primul topic , normal ca iti cere tie pm , deci acest topic nu mai este unul general ci unul in care tu iti fac reclama folosind pretextele "topic general" , odata la 2 pagini mai postezi ceva ON TOPIC GENERAL. etc ...

sincer sa fiu ai inceput sa ma ajuti si pe mine la un moment dat , mi-ai dat 1link apoi , "iti explic mai pe seara" , "iti explic maine ca merg pe-afara" si maine s-a facut daniele..


nu stiu,asta e parerea mea , nu mi se pare un topic general ci mai mult unul cu reclama , si la treaba cu diferente intre moderatori nu e prea ok , deoarece eu sau alt utilizator ca membru , daca-i dam pm lui Laur sa aprobe ceva , nu aproba , insa daca-i da un moderator pm , e clar Aprobat , la fel si cu topicurile pe la anunturi , VAND STEAM , cand in regulament scrie clar ca nu e voie . dar na , daca te uiti bine vezi topicuri la anunturi, facute doar de moderatori , nume "VAND STEAM" ce sa mai zic ?

@Ceri :[/b] bine ai spus "cine vrea sa fie refferal`ul meu".....Eu ofer metodele mele tuturor,insa cei care vor sa aibe parte de ajutor din partea mea + sfaturi,trebuie sa ma rasplateasca si pe mine,nu crezi ?

Code: Select all

"Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher." -- by Alexey
:troll :troll

Spui ceva,dar faci altceva !
User avatar
Ceri
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 725
Joined: 23 Feb 2013, 14:15
Detinator Steam: Da
CS Status: GLOBAL ELITE
SteamID: cerizor
Reputatie: Fost Moderator
Location: HUNEDOARA
Has thanked: 36 times
Been thanked: 44 times
Contact:

02 Nov 2013, 08:48

sunt perfect de'acord :) asta am vrut sa fac si eu .. doar ca nu m-ai mai cautat sa ma ajuti in acele zile cand mi-ai spus " te caut maine" :)


respect ceea ce faci , in sensul ca inveti lumea cum sa faca bani ,adica impartasesti metoda ta si altora ,



eu m-am referit la modul general , deoarece un user daca posteaza un astfel de topic sau post sa zic, nu il ia nimeni in considerare / ba chiar ii se sterge :)
Image
krystann
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2552
Joined: 16 May 2009, 11:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Vine criza!
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 322 times
Been thanked: 141 times

02 Nov 2013, 10:27

Ce parere aveti de un site de jocuri flash foarte complex cu o parte din jocuri facute de mine sau de echipa ?!
User avatar
AlexStormZone
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 713
Joined: 14 Apr 2013, 08:38
Detinator Steam: Da
Has thanked: 49 times
Been thanked: 9 times
Contact:

02 Nov 2013, 23:01

pm te rog cu informatii
User avatar
AlexStormZone
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 713
Joined: 14 Apr 2013, 08:38
Detinator Steam: Da
Has thanked: 49 times
Been thanked: 9 times
Contact:

02 Nov 2013, 23:02

pm te rog cu informatii
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Dot [Bot], Mail.RU [Bot] and 409 guests