Miscarea de pe 1 Decembrie si principiile MERITOCRATIEI

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
TAVY
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 5889
Joined: 08 Sep 2008, 05:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Dusmaniti-ma toti
Detinator server CS: Nu
SteamID: hnz21
Reputatie: Fost Administrator
Location: Bangkok/Thailanda
Has thanked: 238 times
Been thanked: 316 times
Contact:

10 Nov 2015, 15:48

Si au trait fericiti pana la adanci batraneti !


8 este imposibil

Cat timp omul are nevoie de bani va exista coruptie
Si cu cat ai mai mult, vrei mai mult.
Se vorbeste usor de pe bara :) dar unii habar au cate probleme sunt in tara ( ce se da la TV nu e mereu adevarat )

Unde esti tu Tepes
lotto_parazitu - ID public si NU sunt intermediar
am iesit la pensie
User avatar
BANDIT
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1952
Joined: 29 Dec 2009, 23:39
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (5 luni)
Has thanked: 79 times
Been thanked: 109 times

10 Nov 2015, 16:10

la asta chiar ai dreptate Laur, dar niciodata nu se va intampla la noi in tara asa ceva! :(
Dau bani PayPal pentru bani Paysafe/Skrill.
User avatar
dDow
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3016
Joined: 12 Jun 2013, 22:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Master
Detinator server CS: Cateva.
Location: Bucuresti aka Brooklyn
Has thanked: 35 times
Been thanked: 76 times

13 Nov 2015, 23:09

Primo asta e un drogat si atat ! A folosit cineva sistemul asta si a dat randament? E nevoie de democratie 2.0 !
(▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
Image
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6269
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 182 times
Been thanked: 792 times
Contact:

14 Nov 2015, 14:23

Da, il foloseste Elvetia si o duce foarte bine.
User avatar
zenner
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1869
Joined: 10 Sep 2011, 16:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (27 ian - 27 feb)
Locul II eXtreamCS XMAS Championship 2014
Locul I eXtream Spring Cup 2015
Arbitru eXtream
0.5/3
Has thanked: 70 times
Been thanked: 69 times
Contact:

15 Nov 2015, 15:58

Unde e Elvetia pe plan economic si unde suntem noi ?
User avatar
Madpsh
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 55
Joined: 17 Aug 2015, 15:20
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

27 Nov 2015, 09:54

Haha, e amuzant că tu crezi că prin porcăria aia țara o să se schimbe într-un fel.
în primul rând, dacă nu ți-ai dat seamă, Primo Laurențiu e doar un mâncător de *** pe românește, care încearcă să scoată și el bani promovându-și cartea de 2lei.
în al doilea rând, nu văd de ce te-ar interesă să schimbi ceva în țara asta, pur și simplu supraviețuiești până îți termini facultatea și fugi cât te mai țin picioarele în altă țara. E simplu, țara nu se va schimbă că vreți voi așa gata.. batem din palme și facem MERITOCRATIA, haha, vine și zâna măseluță să ne cânte o serenadă?
Trezirea frate.. în loc să pierzi timpu mergând la proteste și chestii, învață, ia bacu, intră la facultate și pleacă drk din țara asta care nu va ajunge nicaeri.
So, baftă pe 1 Decembrie în frig la cică 'protest'

ps: primo laurențiu are față de drogat.
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

27 Nov 2015, 19:25

Elvetia =confederatie,meritocratia lui primo nu se compara cu cea originala,dar cel mai bine sa fie cinste si diplomatie.
User avatar
Ganja*
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 539
Joined: 27 Jun 2011, 19:33
Detinator Steam: Da
CS Status: Loading...
SteamID: Ganja
Has thanked: 31 times
Been thanked: 36 times

03 Dec 2015, 01:39

Madpsh wrote:Haha, e amuzant că tu crezi că prin porcăria aia țara o să se schimbe într-un fel.
în primul rând, dacă nu ți-ai dat seamă, Primo Laurențiu e doar un mâncător de *** pe românește, care încearcă să scoată și el bani promovându-și cartea de 2lei.
în al doilea rând, nu văd de ce te-ar interesă să schimbi ceva în țara asta, pur și simplu supraviețuiești până îți termini facultatea și fugi cât te mai țin picioarele în altă țara. E simplu, țara nu se va schimbă că vreți voi așa gata.. batem din palme și facem MERITOCRATIA, haha, vine și zâna măseluță să ne cânte o serenadă?
Trezirea frate.. în loc să pierzi timpu mergând la proteste și chestii, învață, ia bacu, intră la facultate și pleacă drk din țara asta care nu va ajunge nicaeri.
So, baftă pe 1 Decembrie în frig la cică 'protest'

ps: primo laurențiu are față de drogat.


Din cauza retarzilor ca tine nu ajunge tara asta nicaieri, vrei sa stii de ce? Iti zic eu, in loc sa fugi ca o o p/i/z/d/a in alta tara stai in m/o/r/t/i/i tai la tine in tara si fa ceva sa o schimbi, toti ca tine care fug in alte tari si uita de unde au plecat ne fac de ras tara , oamenii care au murit deampulea sa faca ceva din tara asta si pe toti cei care muncesc cu carca in tara asta sa aiba un viitor, eu n-as plecat niciodata de la mine din tara FIINDCA VOR ALTII sa fac asta, fiindca ma obliga sa fac asta, nu, asta e tara mea si eu aici m-am nascut aici vreau sa mor si aici vreau sa incerc sa schimb ceva, daca vreodata imi zice cineva in fata ce scrii tu aici, il bat de-l usuc....doar pentru simplu fapt ca uita de unde pleaca si crede ca daca pleaca in afara umbla cainii cu covrigi in coada. Maturiza-ti-va odata si schimbati voi lucrurile , nu sa lasati lucrurile sa va schimbe pe voi !


Ps : Nu iau partea nimanui , nici lui laurentiu nici aluia de la meritocratia care din punctul meu de vedere cam abereaza in unele privinte , nimanui, iau doar partea romanului adevarat si atat !
Ma antrenez intens la capatul berii
Trag burta, nu piept, mai am sapte serii
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information