Misery 2.0 pentru S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat se lanseaza

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
ceferistul
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 575
Joined: 08 Nov 2008, 15:08
Detinator Steam: Da
CS Status: fragar si rankist... a, si pandar!
Detinator server CS: Nu
SteamID: ceferistu
Location: Bacau, Romania
Has thanked: 4 times
Been thanked: 49 times

30 Jun 2013, 01:49

Misery e poate cel mai complet mod pentru S.T.A.L.K.E.R CoP scos vreodata. Se adreseaza fiecarui aspect al jocului, de la balistica armelor pana la dialoguri noi si muzica din jurul focului. Fiind un pasionat al CoP, am urmarit indeaproape evolutia modului timp de peste un an si am fost impresionat de nivelul de maturitate si realism al efortului colectiv depus in chestiune. Oamenii care s-au ocupat de proiect au cantarit toate trasaturile de gameplay si au reusit sa adauge elemente noi si interesante fara sa schimbe atmosfera originala a jocului, ca de exemplu o serie de arme noi, implementarea unor schimbari in inteligenta artificiala NPC sau adaosuri in armuri si costume. In Misery 2.0 veti avea posibilitatea sa va imbunatatiti costumul aplicand piei de animale, sa va personalizati armele cu camuflaj sau sa mergeti la vanatoare de ciori (cu recompense-surpriza). Seful echipei de modderi, Nicolai Aaroe, a reusit, zic eu, sa faca ceea ce altii nu au reusit: sa ofere veteranului in S.T.A.L.K.E.R: Call of Pripyat practic UN NOU JOC. Personal sunt foarte curios si abia astept luna iulie cand modul va fi lansat. Daca sunteti interesati si vreti sa aruncati un ochi, aici este link-ul Misery 2.0 de pe situl MODDB: http://www.moddb.com/mods/stalker-misery

Good hunting, stalker!
Image

"Să fie bine ca să nu fie rău" - G. Hagi
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information