Mitingul PSD: Pentru ce au ieșit oamenii în stradă

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
ARTUR.HAZ
Administrator
Administrator
Posts: 7652
Joined: 04 Oct 2013, 14:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Has thanked: 146 times
Been thanked: 123 times
Contact:

13 Jun 2018, 10:10

BogdanFSro wrote:
Nu mai promovati prostia, in primul rand. :)
Vad si la stiri niste declaratii de la PSD-isti de iti vine sa razi cu CURU(ma f pe ea cacofonie).
Toata Romania stie adevarul,dar ei totusi spun altceva. :))
Degeaba stie toata Romania adevarul, din moment ce nu au in gand sa faca nicio schimbare. Tot hotii raman la parlament, nu sa ii puna jos, ei inca merg si la miting si cu siguranta si de votat o sa voteze cu PSD-ul. Taranii mai ales, ca vezi doamne ii ajuta mult partidul.
RoyalServer
User avatar
VNV
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 118
Joined: 03 May 2018, 10:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 42 times
Been thanked: 1 time
Contact:

13 Jun 2018, 10:55

blanq wrote:
Bunicu Magic wrote:
blanq wrote:Orice padure are si uscaciuni. Data viitoare poate iesiti la vot, sau mai interesanta e cafeaua de la automat?
nu printzule dar daca aveai 20+ stiai ca votul a fost politic si castigat cu mult timp in urma .
PSD a ajuns la putere datorita primarilor in functie din partidul PSD , 80% dintre cei care au votat au fost semianalfabeti si analfabeti iar restul 20% oameni cu bani , cu influenta foarte mare si anumite “targeturi”
P.S : Toata lumea stie ca PSD cand vine la putere loveste in antreprenorii mici , ANAF + MAGAZINE/BOUTIQURI = LOVE .
Intrebati-va rudele, prietenii care au asa ceva , inainte mai mergea cu “frumosul” acum nu prea mai merge , trebuie facut buget :))))
Printule, daca te-ai uita la profil, ai vedea ce varsta am. Asta ca o mica paranteza. Nu ma refeream doar la voturile castigate de PSD si ALDE, vorbesc in general de toate voturile. Vorbesc in special de postacii de pe facebook ce plang ei ca in ce tara traim si alte cacaturi, iar ei cand trebuie sa se duca sa voteze, prefera sa sparga seminte in fata blocului.

https://www.nihasa.ro/2018/06/am-votat- ... l?spref=fb

Si tu crezi ca doar PSD procedeaza in felul spus de tine? Stai linistit, toti sunt aceeasi mizerie.
Daca zici ca toti sunt aceeasi mizerie, inseamna ca numai votezi cu nimeni si o lasi pe țața Maria sa-ti aleaga viitorul. Trebuie sa te informezi pentru cine votezi, sa vezi cine are mai putine cazuri "penale", cine are un trecut cat de cat curat. Mentalitatea astea au implementat-o Latrina 3 si Romania-mi-as TV ca n-ai cu cine sa votezi, ca cu mine si fara mine nu stiu ce etc
Ionut
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3927
Joined: 28 Jul 2008, 23:10
Detinator Steam: Da
SteamID: intzor
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: blanq, filtzeR
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Location: Constanta
Has thanked: 142 times
Been thanked: 243 times

13 Jun 2018, 12:05

VNV wrote: Daca zici ca toti sunt aceeasi mizerie, inseamna ca numai votezi cu nimeni si o lasi pe țața Maria sa-ti aleaga viitorul. Trebuie sa te informezi pentru cine votezi, sa vezi cine are mai putine cazuri "penale", cine are un trecut cat de cat curat. Mentalitatea astea au implementat-o Latrina 3 si Romania-mi-as TV ca n-ai cu cine sa votezi, ca cu mine si fara mine nu stiu ce etc

Adica ajungem sa votam raul cel mai mic, nu? Nice. Daca tot vorbesti, da-mi un exemplu de politician curat, ce merita votat.
Always on ten, always too loud
Always too hard for this boujee ass crowd
Even these haters, they love my style
So, I don't know what you talkin' about
User avatar
VNV
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 118
Joined: 03 May 2018, 10:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 42 times
Been thanked: 1 time
Contact:

13 Jun 2018, 13:15

blanq wrote:
VNV wrote: Daca zici ca toti sunt aceeasi mizerie, inseamna ca numai votezi cu nimeni si o lasi pe țața Maria sa-ti aleaga viitorul. Trebuie sa te informezi pentru cine votezi, sa vezi cine are mai putine cazuri "penale", cine are un trecut cat de cat curat. Mentalitatea astea au implementat-o Latrina 3 si Romania-mi-as TV ca n-ai cu cine sa votezi, ca cu mine si fara mine nu stiu ce etc

Adica ajungem sa votam raul cel mai mic, nu? Nice. Daca tot vorbesti, da-mi un exemplu de politician curat, ce merita votat.
Atunci ce faci ma, stai in casa, te uiti la Latrina 3 cum te spala aia pe creier ca Iohannis, Kovesi sunt dusmanii etc?? Mentalitatea asta spurcata de roman nu mi-a placut absolut DELOC, ca n-am cu cine vota ca nu stiu CE, du-te domne la vot ca d-aia au murit oameni in 89 sau pentru tine au murit degeaba?? Daca e asa, pleaca din tara si numai fa umbra pamantului ROMANIEI degeaba, cu mentalitati ca a ta s-a dus Romania in jos.
Poftim asta o sa fie VIITORUL ROMANIEI daca in 2019 cand o sa fie prezidentialele, o sa iasa Dragnea presedinte si in 2020 localele o sa iasa PSD
https://www.youtube.com/watch?v=UK555brRH2w
Last edited by VNV on 13 Jun 2018, 13:21, edited 2 times in total.
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

13 Jun 2018, 13:19

blanq wrote:
VNV wrote: Daca zici ca toti sunt aceeasi mizerie, inseamna ca numai votezi cu nimeni si o lasi pe țața Maria sa-ti aleaga viitorul. Trebuie sa te informezi pentru cine votezi, sa vezi cine are mai putine cazuri "penale", cine are un trecut cat de cat curat. Mentalitatea astea au implementat-o Latrina 3 si Romania-mi-as TV ca n-ai cu cine sa votezi, ca cu mine si fara mine nu stiu ce etc

Adica ajungem sa votam raul cel mai mic, nu? Nice. Daca tot vorbesti, da-mi un exemplu de politician curat, ce merita votat.
De la cel mai mic om pana la un om cu functie importanta fura asa ca noi vorbim de rau? :)) Daca tu unui betiv ii dai 20 lei sa-si ia de imbracaminte ai sa vezi ca tot pastreaza ceva pentru bautura.
User avatar
Megatron
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 696
Joined: 16 May 2018, 04:31
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterior: Gheorghe_cs16
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

13 Jun 2018, 13:30

Mutex wrote:
blanq wrote:
VNV wrote: Daca zici ca toti sunt aceeasi mizerie, inseamna ca numai votezi cu nimeni si o lasi pe țața Maria sa-ti aleaga viitorul. Trebuie sa te informezi pentru cine votezi, sa vezi cine are mai putine cazuri "penale", cine are un trecut cat de cat curat. Mentalitatea astea au implementat-o Latrina 3 si Romania-mi-as TV ca n-ai cu cine sa votezi, ca cu mine si fara mine nu stiu ce etc

Adica ajungem sa votam raul cel mai mic, nu? Nice. Daca tot vorbesti, da-mi un exemplu de politician curat, ce merita votat.
De la cel mai mic om pana la un om cu functie importanta fura asa ca noi vorbim de rau? :)) Daca tu unui betiv ii dai 20 lei sa-si ia de imbracaminte ai sa vezi ca tot pastreaza ceva pentru bautura.

Noi nu vrem să votăm PSD doar bătrâni votează pentru că dupăia creşte pensile şi dupăia papa bani cum era cu Traian Băsescu. :upside_down_face:

Apropo nu există nici un politician curat în ţara asta care trăim :)). România mereu este o mare ruşine pentru străini care ne vorbesc pe la spate că ţara noastră este coruptă :))
User avatar
VNV
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 118
Joined: 03 May 2018, 10:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 42 times
Been thanked: 1 time
Contact:

13 Jun 2018, 14:48

Gheorghe_cs16 wrote:
Mutex wrote:
blanq wrote:

Adica ajungem sa votam raul cel mai mic, nu? Nice. Daca tot vorbesti, da-mi un exemplu de politician curat, ce merita votat.
De la cel mai mic om pana la un om cu functie importanta fura asa ca noi vorbim de rau? :)) Daca tu unui betiv ii dai 20 lei sa-si ia de imbracaminte ai sa vezi ca tot pastreaza ceva pentru bautura.

Noi nu vrem să votăm PSD doar bătrâni votează pentru că dupăia creşte pensile şi dupăia papa bani cum era cu Traian Băsescu. :upside_down_face:
Apropo nu există nici un politician curat în ţara asta care trăim :)). România mereu este o mare ruşine pentru străini care ne vorbesc pe la spate că ţara noastră este coruptă :))
Atunci ce facem? Stam in casa in timp astia ne fura pe fata? Ii place cuiva sa fie condus de analfabeti, de pierde de vara din Parlament? Daca viitorul o sa fie trecut si prezent, o sa dispara tot in 10 ani: tineretul plecat in strainate si batrani ramasi sa fie manipulati de tenebrele astea
Ionut
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3927
Joined: 28 Jul 2008, 23:10
Detinator Steam: Da
SteamID: intzor
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: blanq, filtzeR
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Location: Constanta
Has thanked: 142 times
Been thanked: 243 times

13 Jun 2018, 14:52

VNV wrote:
blanq wrote:
VNV wrote: Daca zici ca toti sunt aceeasi mizerie, inseamna ca numai votezi cu nimeni si o lasi pe țața Maria sa-ti aleaga viitorul. Trebuie sa te informezi pentru cine votezi, sa vezi cine are mai putine cazuri "penale", cine are un trecut cat de cat curat. Mentalitatea astea au implementat-o Latrina 3 si Romania-mi-as TV ca n-ai cu cine sa votezi, ca cu mine si fara mine nu stiu ce etc

Adica ajungem sa votam raul cel mai mic, nu? Nice. Daca tot vorbesti, da-mi un exemplu de politician curat, ce merita votat.
Atunci ce faci ma, stai in casa, te uiti la Latrina 3 cum te spala aia pe creier ca Iohannis, Kovesi sunt dusmanii etc?? Mentalitatea asta spurcata de roman nu mi-a placut absolut DELOC, ca n-am cu cine vota ca nu stiu CE, du-te domne la vot ca d-aia au murit oameni in 89 sau pentru tine au murit degeaba?? Daca e asa, pleaca din tara si numai fa umbra pamantului ROMANIEI degeaba, cu mentalitati ca a ta s-a dus Romania in jos.
Poftim asta o sa fie VIITORUL ROMANIEI daca in 2019 cand o sa fie prezidentialele, o sa iasa Dragnea presedinte si in 2020 localele o sa iasa PSD
https://www.youtube.com/watch?v=UK555brRH2w
Fix din cauza ta si a mentalitatii tale se ajunge in punctul asta. Cum poti sa vorbesti de o persoana fara sa o cunosti? Cum iti permiti sa arunci cu sageti, sa imi spui ca ma uit la nu stiu ce canal tv si ca votez cu nu stiu cine cand tu nu ma cunosti si nu imi stii preferintele. Eu am incercat sa vorbesc civilizat cu tine, dar tu, mare domn ce te consideri, habar nu ai sa vorbesti cum trebuie.

Daca iti arat buletinul meu si de cate ori am fost la vot, poate ai face o pauza din vorbit aiurea. Am fost la fiecare vot de 6 ani de cand am facut varsta de vot si ma voi duce de fiecare data, fiindca spre deosebire de tine, nu vorbesc prostii in vant.

Nu stiu unde ai vazut tu ca tin partea PSD-ului. A fost ultimul meu post in acest topic, nu am cu cine discuta civilizat.
Always on ten, always too loud
Always too hard for this boujee ass crowd
Even these haters, they love my style
So, I don't know what you talkin' about
User avatar
VNV
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 118
Joined: 03 May 2018, 10:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 42 times
Been thanked: 1 time
Contact:

13 Jun 2018, 17:15

blanq wrote:
VNV wrote:
blanq wrote:

Adica ajungem sa votam raul cel mai mic, nu? Nice. Daca tot vorbesti, da-mi un exemplu de politician curat, ce merita votat.
Atunci ce faci ma, stai in casa, te uiti la Latrina 3 cum te spala aia pe creier ca Iohannis, Kovesi sunt dusmanii etc?? Mentalitatea asta spurcata de roman nu mi-a placut absolut DELOC, ca n-am cu cine vota ca nu stiu CE, du-te domne la vot ca d-aia au murit oameni in 89 sau pentru tine au murit degeaba?? Daca e asa, pleaca din tara si numai fa umbra pamantului ROMANIEI degeaba, cu mentalitati ca a ta s-a dus Romania in jos.
Poftim asta o sa fie VIITORUL ROMANIEI daca in 2019 cand o sa fie prezidentialele, o sa iasa Dragnea presedinte si in 2020 localele o sa iasa PSD
https://www.youtube.com/watch?v=UK555brRH2w
Fix din cauza ta si a mentalitatii tale se ajunge in punctul asta. Cum poti sa vorbesti de o persoana fara sa o cunosti? Cum iti permiti sa arunci cu sageti, sa imi spui ca ma uit la nu stiu ce canal tv si ca votez cu nu stiu cine cand tu nu ma cunosti si nu imi stii preferintele. Eu am incercat sa vorbesc civilizat cu tine, dar tu, mare domn ce te consideri, habar nu ai sa vorbesti cum trebuie.

Daca iti arat buletinul meu si de cate ori am fost la vot, poate ai face o pauza din vorbit aiurea. Am fost la fiecare vot de 6 ani de cand am facut varsta de vot si ma voi duce de fiecare data, fiindca spre deosebire de tine, nu vorbesc prostii in vant.

Nu stiu unde ai vazut tu ca tin partea PSD-ului. A fost ultimul meu post in acest topic, nu am cu cine discuta civilizat.
Tot ce ai scris pana acum, scris de tine nu de altcineva, lasa o IMPRESIE ceea ce am facut-o despre tine "toti sunt aceeasi mizerie" "Adica ajungem sa votam raul cel mai mic, nu?" ce spun vorbele astea despre tine? Plus ca faci off-topic, pe cine Dumnezeu intereseaza ca ai facut nu stiu ce?! Cu romani ca tine care au zis "TOTI SUNT ACCEASI MIZERIE" si nu s-au dus la vot aici s-a ajuns cu Romania condusa de interlopi, camatari, tigani, majoritatea politicienilor corupti ETC=HAOS CONTROLAT
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 420 guests