Moldoveni vs Bucureşteni

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
MDFK. eXtream
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1870
Joined: 25 Aug 2014, 22:44
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/langw0w
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fond eXtream: 0
Location: București, România
Discord: langw0w
Has thanked: 23 times
Been thanked: 42 times

12 Jun 2017, 01:39

csionutz98 wrote:
JR2KV wrote:
csionutz98 wrote:Pai moldovenii s cei mai prosti oameni de pe pamantul asta, sa fim seriosi...si nu s rasist...
Si vrei sa spui ca esti superior fata de Moldoveni?
Cu ce esti diferit fata de ei?
Nu s superior cu nimic, dar am in clasa 4 moldovence care confirma treaba asta , ca sa nu mai vorbesc de orase precum : bacau, suceava, ,neamt...atat am avut de spus
Băi mafi-flafi =)) , tu judeci o întreagă armată de oameni după două moldovence ce le ai în clasă ? :omfg:
RoyalServer 2
Catalin :)
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 188
Joined: 07 Apr 2015, 22:32
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0

12 Jun 2017, 03:20

csionutz98 wrote:
JR2KV wrote:
csionutz98 wrote:Pai moldovenii s cei mai prosti oameni de pe pamantul asta, sa fim seriosi...si nu s rasist...
Si vrei sa spui ca esti superior fata de Moldoveni?
Cu ce esti diferit fata de ei?
Nu s superior cu nimic, dar am in clasa 4 moldovence care confirma treaba asta , ca sa nu mai vorbesc de orase precum : bacau, suceava, ,neamt...atat am avut de spus
Eu zic sa te uiti mai intai la tine in ograda :))) Ce e Targoviste fata de orasele mentionate? NIMIC, Suceava si Piatra Neamt au potential turistic si sunt orase dragute, Bacaul e un oras oleaca mai mare decat Targoviste. Poate tura viitoare aduci si tu niste argumente cand incerci sa injosesti niste orase care sunt superioare orasului tau.
http://www.extreamcs.com/forum/member/CATAL1N!/ - Vechiul cont (nu mai merge).
User avatar
FizZle
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1622
Joined: 17 Jan 2015, 19:33
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: da
SteamID: berserknorse
Fond eXtream: 0
Location: Iasi
Has thanked: 21 times
Been thanked: 26 times
Contact:

12 Jun 2017, 08:42

csionutz98 wrote:Pai moldovenii s cei mai prosti oameni de pe pamantul asta, sa fim seriosi...si nu s rasist...
Cine dracu ti-a dat te acces la net ?
ON : si in Constanta patesc ceva de genu , ii zic taximetristului " Pana in Tomis" si m-a si intrebat daca-s moldovean :))
+ ca televiziunea si-a facut un obicei sa dea stiri despre crime si violuri din zona moldovei .
User avatar
FizZle
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1622
Joined: 17 Jan 2015, 19:33
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: da
SteamID: berserknorse
Fond eXtream: 0
Location: Iasi
Has thanked: 21 times
Been thanked: 26 times
Contact:

12 Jun 2017, 10:25

Acolo e "comedia" oamenilor fuduli .
Daca romanu vede o crima in cluj spre exemplu ii pare oarecum rau daca o vede in vasului sau in general in moldova il apuca rasul petru ca se simte superior moldovenilor
Specii.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4685
Joined: 16 May 2015, 23:50
Detinator Steam: Da
CS Status: Plangi dupa ***** ca un transexual
Reputatie: Fost eXtream Mod
Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior : sociopat, Saec.
0.2/3
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Contact:

12 Jun 2017, 15:28

Eu cred ca rusii sunt cei mai prosti. ( nu zic asta pentru ca sunt retardati rusi in cs go)
Image
User avatar
bnk@megacs
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 226
Joined: 24 Jun 2014, 17:06
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: tzanca.valoare.ro
Fond eXtream: 0
Location: Wherever there are values ​​there I am
Contact:

12 Jun 2017, 17:22

Am citit cele de sus si tot ce pot spune e ca fiecare padure are si uscăciuni.Nu poti judeca o regiune doar dupa cateva persoane .Hai sa fim seriosi. In toata Romania vei intalni fel de fel de oameni. Ce crezi ca in Targoviste, Bucuresti , nu gasesti ce gasesti si prin moldova? Eu iti garantez ca da. Cred ca acest topic e inutil.

ON: Voi va faceti parere despre o regiune doar cunoscând cateva persoane?:))) cel care a zis ca are 4 moldovence in clasa eu zic sa te gandesti un pic. Vrei sa caut pe net videoclipuri sa-ti arat cat de "deștepți " sunt oamenii din târgoviște, bucuresti? Zonele de acolo au asa un aer de superioritate, dar in realitate poate o duc mai rau :)
ON: Ai fost vreodata in Suceava? Eu cred ca vorbesti din auzite..Nu mai zic de judetul neamt.
Daca vreo 6 tacaniti au ***** o pe una de acuma Vasluiul e orasul cu cei mai prosti oameni, in consecinta si moldova are cei mai prosti oameni
Daca aveti gandirea asta ..... Cam atat am avut de spus.
User avatar
Cristian
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3105
Joined: 12 Sep 2010, 13:19
Detinator Steam: Da
CS Status: None!
Detinator server CS: Nu
SteamID: -
Reputatie: Fost Moderator
Nume anterior : S!l@ba, jackanape, vengeance
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Location: Craiova
Has thanked: 36 times
Been thanked: 149 times

12 Jun 2017, 21:12

Hai ca sunteti culmea, am avut si eu tigani prosti in clasa...acuma ce sa spun? Ca toti tiganii sunt prosti,nu?
Nu inteleg ce va preocupa asa tare de IQ-ul altor regiuni? Exista oriunde oameni prosti(de te doare capu' cand ii auzi ce scot pe gura) dar si oameni "intelepti".
“You only live once, but if you do it right, once is enough.”
― Mae West
User avatar
tre3fla
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5317
Joined: 27 May 2012, 11:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Allah Akbar !
Detinator server CS: Nu
SteamID: /id/tre3fla_xxx
Has thanked: 14 times
Been thanked: 129 times

12 Jun 2017, 21:50

Cristian wrote:Hai ca sunteti culmea, am avut si eu tigani prosti in clasa...acuma ce sa spun? Ca toti tiganii sunt prosti,nu?
Nu inteleg ce va preocupa asa tare de IQ-ul altor regiuni? Exista oriunde oameni prosti(de te doare capu' cand ii auzi ce scot pe gura) dar si oameni "intelepti".
Toti tiganii sunt prosti, jegosi, ciorditori, ciori spurcate si merita exterminati
Image
KoTbBB
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 71
Joined: 27 Jun 2016, 12:18
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

12 Jun 2017, 22:22

tre3fla wrote:
Cristian wrote:Hai ca sunteti culmea, am avut si eu tigani prosti in clasa...acuma ce sa spun? Ca toti tiganii sunt prosti,nu?
Nu inteleg ce va preocupa asa tare de IQ-ul altor regiuni? Exista oriunde oameni prosti(de te doare capu' cand ii auzi ce scot pe gura) dar si oameni "intelepti".
Toti tiganii sunt prosti, jegosi, ciorditori, ciori spurcate si merita exterminati
Image
Nu chiar toti, pana in prezent am intalnit doua persoane de etnie roma care aveau bunul simt si se purtau bine in societate. Trebuie sa fii PROST sa judeci o carte dupa coperta asa cum este in cazul vostru ( va simtiti voi care sunteti ). In fiecare regiune gasesti oameni cu un IQ mic, dar ghici care sunt persoanele care ies in evidenta? >>PROSTII<< Daca ati vazut 2 Moldoveni/Bucuresteni/.. prosti inseamna ca toti din acea regiune sunt prosti? Ma uimiti la cate aberatii puteti sa scrieti.
Ser'Oux
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 35
Joined: 30 Apr 2017, 10:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

12 Jun 2017, 23:02

csionutz98 wrote:
JR2KV wrote:
csionutz98 wrote:Pai moldovenii s cei mai prosti oameni de pe pamantul asta, sa fim seriosi...si nu s rasist...
Si vrei sa spui ca esti superior fata de Moldoveni?
Cu ce esti diferit fata de ei?
zi-mi unu motiv pentru care eu nu as crede 101% ca tu esti mai prost decat acei moldoveni de care vorbesti.
Si la felul in care ai scris cred ca acele moldovence le-ai intalnit in clasa intai , unde ai si ramas copil ****.
Zi-mi, stii tu in primul razboi mondial cand ne umilea imperiul austro-ungar si a ramas doar moldova din intreaga romanie , cine ti-a recuperat prin lupta tara ta? M-as fi multumit si daca ar fi uitat sa recupereze Targovistea.
User avatar
eTeRn_C
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1011
Joined: 12 Jul 2009, 22:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Asfaltez!
Detinator server CS: Nu
SteamID: eTeRn31
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (7 Mai)
Location: Onesti, RO
Has thanked: 34 times
Been thanked: 5 times
Contact:

12 Jun 2017, 23:14

Cei mai multi inculti pe metru patrat ii gasesti in Bucuresti, la ce te-ai fi asteptat?
User avatar
MDFK. eXtream
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1870
Joined: 25 Aug 2014, 22:44
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/langw0w
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fond eXtream: 0
Location: București, România
Discord: langw0w
Has thanked: 23 times
Been thanked: 42 times

13 Jun 2017, 08:40

Eu am întrebat de ce este această rivalitate,dar s-a deviat de la subiect :)) .
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Petal [Bot], Semrush [Bot] and 369 guests