[email protected] - Escrocherie si santaj cu domenii !

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Happiness.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 289
Joined: 13 Feb 2011, 17:15
Detinator Steam: Nu
CS Status: MXN ~
Detinator server CS: Criza.
SteamID: N-am.
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times
Contact:

05 Mar 2011, 21:41

th3wizz wrote:Mi se pare normal sa dea mass-ul ala clientilor pentru ca prin noi sa dovedeasca nevinovatia. Tin sa te anunt ca eu unul am 10 domenii cumparate de la el si 5 bonus si am acces cPanel chiar si pentru Nameservere. Si chiar daca ar fi fost asa , o postare aici nu o sa opreasca vanzarea serviciilor sale. Cat despre vBulletin se poate schimba in phpBB3 deoarece nu necesita licenta si e aceasi treaba. Apropo va provoc eu chiar sa dati e-mail la vBulletin si sa le ziceti de nedreptatea creata lor , liviu luand un script nulled. Nu or sa faca absolut nimic pe internet sunt o groaza de oameni care folosesc verisiuni nulled si chiar nu se obosesc oamenii sa stea la 'panda'.

PS: Scuze pentru reclama din postul anterior , nu se va repeta.
Daca tot faci o afirmatie , vin-o si cu dovezi . Eu as vrea sa vad pozele cu cele 15 CONTURI CPANEL + acces-ul la NS-uri ! :)
~ UtilizatoR eXtreamCS aka. Membru eXtreamCS ~

~ MXN.RO - GAZDUIRE IMAGINI GRATUIT , MAXIM 10 MB / PER IMAGINE ~
SITE : http://mxn.ro

Image
RoyalServer
User avatar
romdns
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 421
Joined: 10 Nov 2010, 01:02
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 9 times
Been thanked: 21 times
Contact:

05 Mar 2011, 23:30

eu cred ca mint amandoi cu cate ceva:D
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6283
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 185 times
Been thanked: 792 times
Contact:

06 Mar 2011, 04:18

djxpaulz wrote:.Am apelat la alte masuri, i-am picat putin pagina de internet ( nu mai aveam ce face ).

Asta e cea mai tare pe care am auzit-o :)))))))))))))))))))))))
th3wizz
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 4
Joined: 22 Feb 2011, 02:12
Detinator Steam: Nu
CS Status: Ma minunez de prostia altora...
Detinator server CS: cs.ROGAMERS.org
Location: Iasi
Contact:

06 Mar 2011, 07:49

Happiness. wrote:
th3wizz wrote:Mi se pare normal sa dea mass-ul ala clientilor pentru ca prin noi sa dovedeasca nevinovatia. Tin sa te anunt ca eu unul am 10 domenii cumparate de la el si 5 bonus si am acces cPanel chiar si pentru Nameservere. Si chiar daca ar fi fost asa , o postare aici nu o sa opreasca vanzarea serviciilor sale. Cat despre vBulletin se poate schimba in phpBB3 deoarece nu necesita licenta si e aceasi treaba. Apropo va provoc eu chiar sa dati e-mail la vBulletin si sa le ziceti de nedreptatea creata lor , liviu luand un script nulled. Nu or sa faca absolut nimic pe internet sunt o groaza de oameni care folosesc verisiuni nulled si chiar nu se obosesc oamenii sa stea la 'panda'.

PS: Scuze pentru reclama din postul anterior , nu se va repeta.
Daca tot faci o afirmatie , vin-o si cu dovezi . Eu as vrea sa vad pozele cu cele 15 CONTURI CPANEL + acces-ul la NS-uri ! :)
Prietene daca ai avea catusi de putin cunostinte @ web work , ai fi constient ca pe un cont de webhosting fix in mijlocul cPanel-ului ai addon domain sau park domain , ai idee ce is alea ? auzi 15 conturi cPanel , voi chiat sunteti inconstienti cand scrieti cate ceva , scrieti doar sa va bagati in seama. Pe un cont de webhosting daca ai destul spatiu poti adauga si 100 de domenii. Nu are rost sa mai las vreun raspuns pentru ca habar nu aveti de ce vorbiti. Documentati-va apoi ne intrecem in contraziceri.
th3wizz
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 4
Joined: 22 Feb 2011, 02:12
Detinator Steam: Nu
CS Status: Ma minunez de prostia altora...
Detinator server CS: cs.ROGAMERS.org
Location: Iasi
Contact:

06 Mar 2011, 07:52

La@ur wrote:
djxpaulz wrote:.Am apelat la alte masuri, i-am picat putin pagina de internet ( nu mai aveam ce face ).

Asta e cea mai tare pe care am auzit-o :)))))))))))))))))))))))
Sa fim seriosi acum , odata ce "floodeaza" cum se zice , ce te astepti la el decat sa fie un pustan care probabil nu i-a dat Liviu ceva gratuit si s-a suparat si i-a zis lu mami sa ii cumpere un ping sa il dea spre site-ul lui Liviu. :-q :-q :-q :-q :-q

x4x0r l4m3r =D>
User avatar
PS-HaldiR
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 218
Joined: 04 Mar 2011, 14:16
Detinator Steam: Da
CS Status: Dati-mi voie pentru ca sa va explic ...
Detinator server CS: CS.PROSTRIKE.NET
Location: Bucharest , Romania
Has thanked: 22 times
Been thanked: 11 times

06 Mar 2011, 08:00

Cee forum vBulletin™ Version 4.1.0 NULLED aveti si voi =))
Cum spunea si Osaka iti vinzi casa sa platesti sa scapi de amenda =))
To catch me, you gotta be fast...
To find me, you gotta be smart..
But to be me..
DAMN!
You must be kidding!
User avatar
Happiness.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 289
Joined: 13 Feb 2011, 17:15
Detinator Steam: Nu
CS Status: MXN ~
Detinator server CS: Criza.
SteamID: N-am.
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times
Contact:

06 Mar 2011, 09:27

th3wizz wrote:
Happiness. wrote:
th3wizz wrote:Mi se pare normal sa dea mass-ul ala clientilor pentru ca prin noi sa dovedeasca nevinovatia. Tin sa te anunt ca eu unul am 10 domenii cumparate de la el si 5 bonus si am acces cPanel chiar si pentru Nameservere. Si chiar daca ar fi fost asa , o postare aici nu o sa opreasca vanzarea serviciilor sale. Cat despre vBulletin se poate schimba in phpBB3 deoarece nu necesita licenta si e aceasi treaba. Apropo va provoc eu chiar sa dati e-mail la vBulletin si sa le ziceti de nedreptatea creata lor , liviu luand un script nulled. Nu or sa faca absolut nimic pe internet sunt o groaza de oameni care folosesc verisiuni nulled si chiar nu se obosesc oamenii sa stea la 'panda'.

PS: Scuze pentru reclama din postul anterior , nu se va repeta.
Daca tot faci o afirmatie , vin-o si cu dovezi . Eu as vrea sa vad pozele cu cele 15 CONTURI CPANEL + acces-ul la NS-uri ! :)
Prietene daca ai avea catusi de putin cunostinte @ web work , ai fi constient ca pe un cont de webhosting fix in mijlocul cPanel-ului ai addon domain sau parca domain , ai idee ce is alea ? auzi 15 conturi cPanel , voi chiat sunteti inconstienti cand scrieti cate ceva , scrieti doar sa va bagati in seama. Pe un cont de webhosting daca ai destul spatiu poti adauga si 100 de domenii. Nu are rost sa mai las vreun raspuns pentru ca habar nu aveti de ce vorbiti. Documentati-va apoi ne intrecem in contraziceri.
Puteai sa specifi ca ai si addon domains , de unde vrei sa stiu eu ? Crezi ca ghicesc in tastatura ? /:)
~ UtilizatoR eXtreamCS aka. Membru eXtreamCS ~

~ MXN.RO - GAZDUIRE IMAGINI GRATUIT , MAXIM 10 MB / PER IMAGINE ~
SITE : http://mxn.ro

Image
User avatar
GPaul
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1931
Joined: 21 Mar 2009, 12:14
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv. Studiu intens.
Detinator server CS: - House M.D -
SteamID: - House M.D -
Reputatie: Nume anterior: djxpaulz
Fost super moderator
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 8 times
Been thanked: 174 times
Contact:

06 Mar 2011, 11:22

th3wizz wrote:Folosesc serviciile lui Liviu si is foarte multumit de ele , am comunitatea **Reclama editata** hostata la el inclusiv servere de cs si altele , merge tot super bine chiar am primit si bonusuri domenii si altele.

Chestia e ca , trebuie sa respecti ca sa te respecte si sa iti sara in ajutor.

Asta cu respectul e jalnica. M-am purtat cu manusi cu el...
Image
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Dot [Bot] and 383 guests