Muzica pe iPhone

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
ZeT^
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3447
Joined: 10 Oct 2012, 19:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Bun
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Sibiu
Has thanked: 192 times
Been thanked: 162 times
Contact:

14 Aug 2013, 23:50

Bun, si trebuie sa am cont pe apple ?
RoyalServer 2
User avatar
WopsS.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 195
Joined: 16 Apr 2012, 18:34
Detinator Steam: Da
Has thanked: 40 times
Been thanked: 6 times

15 Aug 2013, 01:26

S-a transferi muzica pe telefon, nu trebuie sa ai.
User avatar
Fantasy1
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4836
Joined: 05 Jul 2012, 01:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 Mar)
Utilizator neserios (TEPAR!)
Has thanked: 278 times
Been thanked: 217 times
Contact:

15 Aug 2013, 03:13

Am un iphone 4s si un 5 si sunt foarte multumit de telefoane , mai bine decat sa iei un s2 , s3 , s4 care sa'ti sparga facebooku sau sa iei virusi.

Cauta pe youtube , de acolo am invatat si eu.
CLICK AICI pentru FORUM
- Un Forum Care Nu Poate Fi Spart -
- Un Forum Care Nu Modifica Topicurile Cu Tepari -
- Vrei Indexare In Google? Posteaza Tzeparii La Noi -

- Daca ai nevoie sa te ajut cu un addons/plugin etc se plateste, nu ajut cu nimic pe GRATIS -
User avatar
Madalin
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3247
Joined: 16 Apr 2007, 14:20
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Dependent
Fost super moderator
Location: Bucuresti.
Has thanked: 109 times
Been thanked: 368 times

15 Aug 2013, 05:08

Fantasy1 wrote:Am un iphone 4s si un 5 si sunt foarte multumit de telefoane

pune-mi si mie o poza cu telefoanele ca nu stiu cum arata :D
ale, ale, ale!
Vlad -
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2680
Joined: 28 Jun 2012, 15:39
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: Simplu., QUAZw
Has thanked: 68 times
Been thanked: 219 times

15 Aug 2013, 12:10

Fantasy1 wrote:Am un iphone 4s si un 5 si sunt foarte multumit de telefoane , mai bine decat sa iei un s2 , s3 , s4 care sa'ti sparga facebooku sau sa iei virusi.

Cauta pe youtube , de acolo am invatat si eu.
" sa-ti sparga contul sau sa iei virusi " .

Image
pcgarage.ro - Vrei să primeşti o reducere SUBSTANŢIALĂ atunci când comanzi ceva de pe PCGARAGE ? Atunci poţi folosi acest cod: JQKYPA1X.
User avatar
WopsS.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 195
Joined: 16 Apr 2012, 18:34
Detinator Steam: Da
Has thanked: 40 times
Been thanked: 6 times

15 Aug 2013, 13:13

Fantasy1 wrote:Am un iphone 4s si un 5 si sunt foarte multumit de telefoane , mai bine decat sa iei un s2 , s3 , s4 care sa'ti sparga facebooku sau sa iei virusi.

Cauta pe youtube , de acolo am invatat si eu.
Cine ti-a spus tie ca iti sparg contu, iei virusi? E o prostie. Se vede ca numai pe Iphone ai stat! Eu am fost si pe Iphone si Samsung, si asi alege oricand samsung, fara ezitare! Sunt de 10x mai bune sau chiar mai mult decat Iphone. Cate cazuri de Iphone ai auzit ca au explodat la ureche si altele? Si o cunostinta de-a mea a avut Iphone si a trecut in mai putin de un an la S4!
User avatar
dDow
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3016
Joined: 12 Jun 2013, 22:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Master
Detinator server CS: Cateva.
Location: Bucuresti aka Brooklyn
Has thanked: 35 times
Been thanked: 76 times

15 Aug 2013, 13:23

WopsS. wrote:
Fantasy1 wrote:Am un iphone 4s si un 5 si sunt foarte multumit de telefoane , mai bine decat sa iei un s2 , s3 , s4 care sa'ti sparga facebooku sau sa iei virusi.

Cauta pe youtube , de acolo am invatat si eu.
Cine ti-a spus tie ca iti sparg contu, iei virusi? E o prostie. Se vede ca numai pe Iphone ai stat! Eu am fost si pe Iphone si Samsung, si asi alege oricand samsung, fara ezitare! Sunt de 10x mai bune sau chiar mai mult decat Iphone. Cate cazuri de Iphone ai auzit ca au explodat la ureche si altele? Si o cunostinta de-a mea a avut Iphone si a trecut in mai putin de un an la S4!
=)) Samsung nu a explodat de loc ? ia cauta pe google sa vezi =)) , si 1. la mana , are Android , bunicel dar cu 10 ani in urma fata de iOS , si FACEBOOK merge ca *** pe un S2 ( verificat personal ) , abea intra in galerie , daca ascult muzica si dau mesaje .. s-a dus androidu , si asta oprind toate aplicatiile , parerea mea si optiunea mea , e sa raman la iPhone , nu am probleme cu el am un iph 4 , care nu a explodat si nu s-a blocat ca samsung , samsung de la masini de spalat si televizoare cu tub au ajuns sa faca Telefoane Minune , apple nu a facut nici o masina de spalat sau una de tuns =)) ! Miam exprimat parerea , si vaza cu Muzica pe iph , iei muzica dp net , te duci la Muzica , in iTunesc , pui muzica acolo , dau done , dupa sync , si se pune muzica pe yph !
(▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
Image
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

15 Aug 2013, 13:27

Ia un telefon mai bun cu Android.
ITunes e o prostie, cu el pui muzica, filme si jocuri pe tel daca n-ai WiFI, exista aplicatii mai bune de sincronizare desigur, dar acum complicam iOS cand cu Android tragi fisierele de pe pc pe tel ca pe un stick sau faci playlist cu winamp (e foarte bun, extrem de bun Winamp la sincronizare)/windows media player si faci doar sincronizare. Respectiv cu ES File Explorer eu doar trag fisierele de pe PC direct cu telefonul cu partajare in WiFi sau sincronizez playlistul.


Sunt oameni care se pricep si oameni care nu la telefoane. Amandoua sistemele de operare sunt foarte bune din puncte diferite de vedere. Android in mod normal este mult mai simplu de utilizat si mult mai dinamic la noile versiuni, inca n-am intalnit om care sa fi avut ROM Android Jelly Bean stock pe telefon si sa fi avut probleme cu el. Versiunile modificate pot fi problematice daca nu stai sa verifici utilizarea ram-ului. In banii pentru iPhone 4 gasesti telefoane mult mai bune decat iPhone ca caracteristici, gen S3 SH cu garantie e mult mai bun orice ai zice daca nu te intereseaza design-ul de sticla/metal sau ai Google Nexus-ul 4 care are un design zic eu decent si vine cu Android stock.

@ dDrow, daca ai tine Note 2-ul meu in mana pun pariu ca ai deschide deodata toate aplicatiile/jocurile ca sa cauti un lag si tot n-ai gasi. (bine, ca am pus vreo 5 ROM-uri custom pana am gasit cum merge cel mai bine e putin spus) Cat despre securitate, depinde de utilizator, nu degeaba ai permisiuni la Android dar daca apesi pe Allow ca prostul e si normal.

Cat despre Samsung, daca n-ar fi fost Samsung Apple nu s-ar fi apucat sa faca iPhone, toate iPhone-urile vechi, care au revolutionat design-ul telefoanelor au fost fabricate prin intermediul Samsung. Chiar si acum Samsung e singurul producator din lume capabil sa produca procesoarele la standardele cerute de Apple cand sunt sute de companii.
User avatar
dDow
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3016
Joined: 12 Jun 2013, 22:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Master
Detinator server CS: Cateva.
Location: Bucuresti aka Brooklyn
Has thanked: 35 times
Been thanked: 76 times

15 Aug 2013, 13:39

IsTI37 wrote:Ia un telefon mai bun cu Android.
ITunes e o prostie, cu el pui muzica, filme si jocuri pe tel daca n-ai WiFI, exista aplicatii mai bune de sincronizare desigur, dar acum complicam iOS cand cu Android tragi fisierele de pe pc pe tel ca pe un stick sau faci playlist cu winamp/windows media player si faci doar sincronizare. Respectiv cu ES File Explorer eu doar trag fisierele de pe PC direct cu telefonul cu partajare in WiFi.


Sunt oameni care se pricep si oameni care nu la telefoane. Amandoua sistemele de operare sunt foarte bune din puncte diferite de vedere. Android in mod normal este mult mai simplu de utilizat si mult mai dinamic la noile versiuni, inca n-am intalnit om care sa fi avut ROM Android Jelly Bean stock pe telefon si sa fi avut probleme cu el. Versiunile modificate pot fi problematice daca nu stai sa verifici utilizarea ram-ului.

@ dDrow, daca ai tine Note 2-ul meu in mana pun pariu ca ai deschide deodata toate aplicatiile/jocurile ca sa cauti un lag si tot n-ai gasi. (bine, ca am pus vreo 5 ROM-uri custom pana am gasit cum merge cel mai bine e putin spus) Cat despre securitate, depinde de utilizator, nu degeaba ai permisiuni la Android dar daca apesi pe Allow ca prostul e si normal.
:-?? Sa fii sanatos , eu miam spus parerea si ce mi sa intamplat cu un S2 !
(▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
Image
User avatar
Fantasy1
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4836
Joined: 05 Jul 2012, 01:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 Mar)
Utilizator neserios (TEPAR!)
Has thanked: 278 times
Been thanked: 217 times
Contact:

15 Aug 2013, 16:52

Madalin wrote:
Fantasy1 wrote:Am un iphone 4s si un 5 si sunt foarte multumit de telefoane

pune-mi si mie o poza cu telefoanele ca nu stiu cum arata :D
Poftim , maestre , esti invidios ca eu am iphone si tu nokia?

http://www.extreamcs.com/forum/anunturi ... 10520.html
CLICK AICI pentru FORUM
- Un Forum Care Nu Poate Fi Spart -
- Un Forum Care Nu Modifica Topicurile Cu Tepari -
- Vrei Indexare In Google? Posteaza Tzeparii La Noi -

- Daca ai nevoie sa te ajut cu un addons/plugin etc se plateste, nu ajut cu nimic pe GRATIS -
User avatar
Madalin
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3247
Joined: 16 Apr 2007, 14:20
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Dependent
Fost super moderator
Location: Bucuresti.
Has thanked: 109 times
Been thanked: 368 times

15 Aug 2013, 20:03

eu vroiam o poza cu ambele telefoane....... nu cu un cont facut la panarama... in fine, poate nu ai timp, probabil acum navhighezi de pe iphone.

Fantasy1 wrote:
Poftim , maestre , esti invidios ca eu am iphone si tu nokia?

http://www.extreamcs.com/forum/anunturi ... 10520.html

Image
ale, ale, ale!
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information