Muzica de revelion ( fara manele )

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

26 Nov 2018, 19:29

@Diversity: Si eu am prieteni cu care fac caterinca, insa noi avem atat sistem audio cat si microfoane si cantam manele, jucam hore pana dimineata. Efectiv nu ai cum dupa 200ml sa canti din alea despresive si hip-hop (exceptie bug-mafia).

P.S: Daca nu te duci la restaurant iti dau o idee: inchiriaza o cabana la padure (noi asa facem cand vrem sa ne distram), iti iei sistem, microfoane, bautura si mancare si stai acolo pana cand nu mai poti. Anul asta ca si anul trecut tot la restaurant sa fac, chit ca nu ma distrez atat de bine cum o faceam anii trecuti, la restaurant te dai mare ca te dai jos din masina x, ai ceas y si tot asa (cam asta e fita daca ii pot spune asa in aproape 2019). :))
RoyalServer
User avatar
WeeRox
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1168
Joined: 26 Feb 2015, 22:41
Detinator Steam: Da
CS Status: Da shăfu
Reputatie: Nume anterior: georgehaita2014
( -1 warn concurs EURO 2016 - neutilizat )
Fond eXtream: 0
Has thanked: 4 times
Contact:

26 Nov 2018, 19:37

Mutex wrote:@Diversity: Si eu am prieteni cu care fac caterinca, insa noi avem atat sistem audio cat si microfoane si cantam manele, jucam hore pana dimineata. Efectiv nu ai cum dupa 200ml sa canti din alea despresive si hip-hop (exceptie bug-mafia).

P.S: Daca nu te duci la restaurant iti dau o idee: inchiriaza o cabana la padure (noi asa facem cand vrem sa ne distram), iti iei sistem, microfoane, bautura si mancare si stai acolo pana cand nu mai poti. Anul asta ca si anul trecut tot la restaurant sa fac, chit ca nu ma distrez atat de bine cum o faceam anii trecuti, la restaurant te dai mare ca te dai jos din masina x, ai ceas y si tot asa (cam asta e fita daca ii pot spune asa in aproape 2019). :))
Un revelion la cabana cu prietenii nu e egal nici cu 20 la restaurant :))
ON: Puteti sa chemati si lautari, mai ales aia de la tara, nu va asteptati cat de buni pot sa cante
User avatar
Extaz.DevilX
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 325
Joined: 19 May 2016, 23:02
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost manager zmx.eXtreamCS.com
Fond eXtream: 0

26 Nov 2018, 19:42

| Afiseaza codul
Karma//goddess wrote:
Diversity wrote:
tenerifeeeee wrote:
Ce revelion e ala fara manele :(

la inceput dupa ora 2 ii dam pe cateva manele dupa revenim la rap/trap/hip-hop ca ***.. manele nu ascultam 

Multumesc





BLANAAAAAAA PE MANELEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE SI VIN  :doge:  :hearts: 

Astia's fetite auzi la ei rap/trap si hip hop, faceti ciorba cu alea dar nu ascultati manele AHAHAHAHAHAHAHHAH


Va recomand una buna GRASU XXL - TURBOFINNNNNNNNNNNNNN PE MANELE SI ESTI DIVINNNNNNNNNNNNNNNNNN  :wut:  :wut:

da stiu melodia e blana
Extaz.DevilX wrote:
Nu stiu cati ani aveti dar din toate melodiile pe care le-ati postat, sunt de toata jena. Cum frate sa pui Lady gaga si alte petarde de melodii de revelion ? Treb sa fi rupt in gura ca sa asculti asa ceva.

trebuie sa fii prost ca sa nu poti gandi ca gasca mea e pusa pe caterinca si ii place sa fie o atmosfera mai ciudata decat restul petrecerilor
1 la mana, vezi ca nu te-am jignit si nici nu stiu de unde ***** ai aparut
2 la mana, fac ceva pe gasca ta de copii sub 12
Filiq_
Utilizator neserios
Utilizator neserios
Posts: 847
Joined: 02 Nov 2014, 18:21
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Utilizator neserios
Fond eXtream: 0
Location: Constanta
Has thanked: 40 times
Been thanked: 30 times

26 Nov 2018, 20:08

Mutex wrote:@Diversity: Si eu am prieteni cu care fac caterinca, insa noi avem atat sistem audio cat si microfoane si cantam manele, jucam hore pana dimineata. Efectiv nu ai cum dupa 200ml sa canti din alea despresive si hip-hop (exceptie bug-mafia).

P.S: Daca nu te duci la restaurant iti dau o idee: inchiriaza o cabana la padure (noi asa facem cand vrem sa ne distram), iti iei sistem, microfoane, bautura si mancare si stai acolo pana cand nu mai poti. Anul asta ca si anul trecut tot la restaurant sa fac, chit ca nu ma distrez atat de bine cum o faceam anii trecuti, la restaurant te dai mare ca te dai jos din masina x, ai ceas y si tot asa (cam asta e fita daca ii pot spune asa in aproape 2019). :))
Anu asta nu vrem să mergem la cabana, cel puțin prietenii mei nu vor, o sa ne strângem la cineva acasă si o sa ne distrăm cu orice tip de melodie, jocuri etc, nu prea le avem cu restaurantele
Extaz.DevilX wrote:
| Afiseaza codul
Karma//goddess wrote:
Diversity wrote:
tenerifeeeee wrote:
Ce revelion e ala fara manele :(

la inceput dupa ora 2 ii dam pe cateva manele dupa revenim la rap/trap/hip-hop ca ***.. manele nu ascultam 

Multumesc





BLANAAAAAAA PE MANELEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE SI VIN  :doge:  :hearts: 

Astia's fetite auzi la ei rap/trap si hip hop, faceti ciorba cu alea dar nu ascultati manele AHAHAHAHAHAHAHHAH


Va recomand una buna GRASU XXL - TURBOFINNNNNNNNNNNNNN PE MANELE SI ESTI DIVINNNNNNNNNNNNNNNNNN  :wut:  :wut:

da stiu melodia e blana
Extaz.DevilX wrote:
Nu stiu cati ani aveti dar din toate melodiile pe care le-ati postat, sunt de toata jena. Cum frate sa pui Lady gaga si alte petarde de melodii de revelion ? Treb sa fi rupt in gura ca sa asculti asa ceva.

trebuie sa fii prost ca sa nu poti gandi ca gasca mea e pusa pe caterinca si ii place sa fie o atmosfera mai ciudata decat restul petrecerilor
1 la mana, vezi ca nu te-am jignit si nici nu stiu de unde ***** ai aparut
2 la mana, fac ceva pe gasca ta de copii sub 12
Ai gresit, avem 10 toți ?
Nu am zis ca tu esti prost, am zis ca trebuie sa fii prost etc. Dar dacă tu te consideri prost e treaba ta
https://discord.gg/VABVdhXMrK ZM CSO server in working..
Karma//goddess
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 54
Joined: 13 Nov 2018, 11:24
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

26 Nov 2018, 21:15

Gata ba cu cearta, sa bagam una blanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

User avatar
ionutFTW
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 420
Joined: 28 Oct 2016, 00:46
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times
Been thanked: 12 times

27 Nov 2018, 07:14

Fără manele nu iese ce trebuie
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information