Nedumerire freză (baieti :)) )

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
BranzaRuginita
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 165
Joined: 04 Oct 2014, 21:24
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

19 Apr 2015, 21:39

co.aie tunde-te la 1 in parti si la 2-3 in fata si ti-ai facut viata, eu unu asa fac si nu stau sa ma complic cu nu stiu ce cacaturi, cum ma trezesc cu paru asa il las si aia e
RoyalServer 2
User avatar
@Nonamed
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1373
Joined: 05 Dec 2014, 15:26
Detinator Steam: Da
CS Status: Nu am
Detinator server CS: Nu am
SteamID: Nu am
Fond eXtream: 0
Location: Bacău

19 Apr 2015, 21:42

Zii sa ti faca carare cu dunga parte stanga a ta si lesi parul mare si gata
Alex.Originalu
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 394
Joined: 29 Mar 2013, 16:45
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Cs.xStrike.Pro
SteamID: alexandruebetiuc
Location: Dr.Tr.Severin
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times
Contact:

19 Apr 2015, 22:01

Țin sa multumesc baietilor care mi-au raspuns frumos, celor care m-au ajutat. Restu', sunteti niste nimicuri ! Let me suck ! :*
Royal.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 235
Joined: 11 Jan 2015, 00:30
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Restrictie mesaje private
Fond eXtream: 0
Contact:

19 Apr 2015, 22:09

Alex.Originalu wrote:Țin sa multumesc baietilor care mi-au raspuns frumos, celor care m-au ajutat. Restu', sunteti niste nimicuri ! Let me suck ! :*
Let me suck? LoLolOlOooooOooL
Faux Hawk se numeste freza , cauta pe google si gasesti poze dupa o bagi pe tel si ii areti la aia sau ala desi nu vad ce e asa greu sa ii zici ca vrei scurt in parti si mare sus , mai clar de atat nu se poate
User avatar
Ganja*
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 539
Joined: 27 Jun 2011, 19:33
Detinator Steam: Da
CS Status: Loading...
SteamID: Ganja
Has thanked: 31 times
Been thanked: 36 times

19 Apr 2015, 23:19

Alex.Originalu wrote: Let me suck ! :*


Si-a dat-o singur =))) auzi cica lasa-ma sa sug =))) Doamneee cum sunt unii oameni :))
Ma antrenez intens la capatul berii
Trag burta, nu piept, mai am sapte serii
User avatar
tre3fla
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5317
Joined: 27 May 2012, 11:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Allah Akbar !
Detinator server CS: Nu
SteamID: /id/tre3fla_xxx
Has thanked: 14 times
Been thanked: 129 times

19 Apr 2015, 23:22

Ganja* wrote:
Alex.Originalu wrote: Let me suck ! :*


Si-a dat-o singur =))) auzi cica lasa-ma sa sug =))) Doamneee cum sunt unii oameni :))
El stie si 'inglish' ma... Nu poate omu sa fie sincer acu, sau ce ? If you wanna suck more just ask :)
User avatar
u mad bro ?
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 232
Joined: 22 Nov 2014, 01:00
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

20 Apr 2015, 00:41

Alex.Originalu wrote:Țin sa multumesc baietilor care mi-au raspuns frumos, celor care m-au ajutat. Restu', sunteti niste nimicuri ! Let me suck ! :*
0741547770
User avatar
Ganja*
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 539
Joined: 27 Jun 2011, 19:33
Detinator Steam: Da
CS Status: Loading...
SteamID: Ganja
Has thanked: 31 times
Been thanked: 36 times

20 Apr 2015, 15:20

Bai sincer acum , lasand gluma la o parte, eu personal n-am nimic cu tine, vreau sa-mi cer scuze ca am fost m.u.i.s.t , eram si un pic baut ieri , dar freza chiar e de ***** si umbla si tu pe la vocabular ca uite cum te faci singur de ras...Consider ca este de bun simt sa-mi cer scuze avand in vedere ca m-am luat de tine fara sa te cunosc, ceea ce e un rahat din partea mea. Un sfat prietenesc, lasa manelele (iti strica mintea si-ti limiteaza vocabularul la doar cateva cuvinte ) si mai pune mana pe o carte sa citesti, asa de fun macar !



Ps: Schimba si numele ala daca vrei sa te ia lumea in serios !
Ma antrenez intens la capatul berii
Trag burta, nu piept, mai am sapte serii
User avatar
@Nonamed
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1373
Joined: 05 Dec 2014, 15:26
Detinator Steam: Da
CS Status: Nu am
Detinator server CS: Nu am
SteamID: Nu am
Fond eXtream: 0
Location: Bacău

20 Apr 2015, 15:24

Degeaba commentati voi ca e naspa freza normal daca nu aveti bani de un fixativ sa iti faci parul sa stea bine.. ca daca ati face o poza cum aveti parul e sarmos si cu puncte albe. Mie imi place freza . Daca nu va place faceti-va cum a zis branzaruginita sau lasati-va plete pana la umeri.
Alex.Originalu
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 394
Joined: 29 Mar 2013, 16:45
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Cs.xStrike.Pro
SteamID: alexandruebetiuc
Location: Dr.Tr.Severin
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times
Contact:

22 Apr 2015, 09:32

Ganja* wrote:Bai sincer acum , lasand gluma la o parte, eu personal n-am nimic cu tine, vreau sa-mi cer scuze ca am fost m.u.i.s.t , eram si un pic baut ieri , dar freza chiar e de ***** si umbla si tu pe la vocabular ca uite cum te faci singur de ras...Consider ca este de bun simt sa-mi cer scuze avand in vedere ca m-am luat de tine fara sa te cunosc, ceea ce e un rahat din partea mea. Un sfat prietenesc, lasa manelele (iti strica mintea si-ti limiteaza vocabularul la doar cateva cuvinte ) si mai pune mana pe o carte sa citesti, asa de fun macar !



Ps: Schimba si numele ala daca vrei sa te ia lumea in serios !
Stai linistit, stiu cum este cu bautura... Ma gandisem ca asa esti mereu, dar se pare ca-mi voi rectifica parerea despre tine. :) Băi, in privinta vocabularului, am mult de umblat.. nu-mi dau seama de ce am folosit acea "expresie" in engleza, am crezut ca asa se zice, pnm... Tin sa-mi cer scuze si eu, a fost vina mea. :) Si in privinta numelui meu de "cocalar", stai linistit, nu sunt tigan, nu ascult manele.. Acest nume il am de pe vremea cand eram copil... cred ca mai exact de prin 2006-2007 :-?? Nu mai tine minte exact cand mi-am bagat netu', infine... Jucam pe un server de cs, erau multi copii cu numele de "alex" si eu am zis sa fiu mai cunoscut ca ei, am zis sa-mi pun "alex originalu sau alex mondialu" =))) Doar asa puteam fiu mai cunoscut decat aia :))
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information