Nelamurire opskins

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
Roby*Xander
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 499
Joined: 02 Nov 2014, 18:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Contact:

23 Aug 2016, 21:02

Stiu ca pun o intrebare penbibila, dar exista posibilitatea sa nu primesc banii pe un skin care il am pe opskins? :)))
Adica am primit o oferta de la un strain care imi cumpara overpay cutitu si a zis sa il bag pe opskins cu o anumita suma apoi sa ii dau linkul...
Pana acuma toate tranzactiile facute pe opskins au fost foarte OK, dar nu stiu ce il face pe acest tip sa imi cumpere cutitu overpay cand ar putea cumpara tot de pe opskins unul la fel ca al meu mult mai ieftin.

#Nu imi mai mutati topicul in alta categorie atata timp cat intrebarea este legata de un site, nicidecum de CSGO, dar la unii e greu sa gandeasca
RoyalServer
User avatar
ksF-
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1237
Joined: 09 Jun 2015, 09:14
Detinator Steam: Da
SteamID: bombardieru
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Membru Club eXtreamCS ( doua saptamana )
Fond eXtream: 0
Contact:

23 Aug 2016, 21:07

Intrebarea e legata de un site de csgo, deci trebui sa fie acolo.
Iti primesti bani.
User avatar
FREAK
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1844
Joined: 13 Aug 2016, 20:46
Detinator Steam: Da
CS Status: Ma joc CS:GO
Detinator server CS: ARENA.1TAP.RO
SteamID: freakav
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Fost Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: FREAK OFFICIAL TV
Fond eXtream: 0
Location: England
Contact:

24 Aug 2016, 00:14

Este deja al doilea post de al tau pe care il gasesc . Ti-am raspuns la cel care este in CS:GO .. Te rog nu mai spa in continuu
User avatar
-Turbo-
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1664
Joined: 11 Nov 2012, 01:28
Detinator Steam: Da
CS Status: Bored !
Detinator server CS: Da
SteamID: kingforbidden
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Restrictie moderator
Ban scos ( achitat )
Nume anterior: Turbo19973
Location: Botosani
Has thanked: 49 times
Been thanked: 212 times

24 Aug 2016, 00:49

Roby*Xander wrote:Stiu ca pun o intrebare penbibila, dar exista posibilitatea sa nu primesc banii pe un skin care il am pe opskins? :)))
Adica am primit o oferta de la un strain care imi cumpara overpay cutitu si a zis sa il bag pe opskins cu o anumita suma apoi sa ii dau linkul...
Pana acuma toate tranzactiile facute pe opskins au fost foarte OK, dar nu stiu ce il face pe acest tip sa imi cumpere cutitu overpay cand ar putea cumpara tot de pe opskins unul la fel ca al meu mult mai ieftin.

#Nu imi mai mutati topicul in alta categorie atata timp cat intrebarea este legata de un site, nicidecum de CSGO, dar la unii e greu sa gandeasca
Ti l-a cumparat cu overpay cu un card furat, odata ce proprietarul o sa-si recupereze contul, o sa-ti fie retrasi banii din cont pe viitor :gusta
Roby*Xander
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 499
Joined: 02 Nov 2014, 18:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Contact:

24 Aug 2016, 01:29

Pai opskins nu are o verificare sau ceva? banii intra prima oara la aia pe opskins, apoi mii baga mie in contul de pe opskins, cand fac cerere sa dau withdraw la bani, mii trimite cei de la opskins nu asta care plateste cutitu
User avatar
faggoat
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2278
Joined: 10 May 2013, 11:50
Detinator Steam: Nu
SteamID: noonstake
Reputatie: Nume anterior: stefanbri
Fost membru Club eXtreamCS ( 2 luni, Castigator eXtreamMEME )
Has thanked: 37 times
Been thanked: 29 times

24 Aug 2016, 01:43

Roby*Xander wrote:Pai opskins nu are o verificare sau ceva? banii intra prima oara la aia pe opskins, apoi mii baga mie in contul de pe opskins, cand fac cerere sa dau withdraw la bani, mii trimite cei de la opskins nu asta care plateste cutitu
stiam ca opskins foloseste g2a ca si gateway pentru plati, si pare destul de sigur, avand in vedere ca este folosit de muulte site-uri
Image
"e inundatie in cartier si tu dormi mancamiai pl de roman"
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information