Nelamurire telefon

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

jeicabb
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 70
Joined: 01 Dec 2014, 22:03
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

01 Dec 2014, 22:09

VegaS wrote:Normal, e gustul și plăcerea ta. Eu zic să-ți dai iphone-ul pe note2 și să vezi ce înseamnă un telefon adevărat.
Htc, iphone, lg, lumia, astea nu-s telefoane. :))
de unde ai tras tu concluzia ca lumia nu sunt telefoane ? dupa ce ca esti terminat de viata mai vorbesti si fara sa stii. am lumia 920 de cand a aparut pe piata cand era 21 de milioane si nu m-am plans niciodata de el
RoyalServer
User avatar
S3ekEr^
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3475
Joined: 06 Dec 2009, 12:47
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: The Seeker , Reptyle
Fost Scripter
Fost super moderator
Utilizator neserios ( tepar )
Has thanked: 117 times
Been thanked: 329 times

01 Dec 2014, 22:32

jeicabb wrote:
VegaS wrote:Normal, e gustul și plăcerea ta. Eu zic să-ți dai iphone-ul pe note2 și să vezi ce înseamnă un telefon adevărat.
Htc, iphone, lg, lumia, astea nu-s telefoane. :))
de unde ai tras tu concluzia ca lumia nu sunt telefoane ? dupa ce ca esti terminat de viata mai vorbesti si fara sa stii. am lumia 920 de cand a aparut pe piata cand era 21 de milioane si nu m-am plans niciodata de el
Lumia din cate am auzit, sunt telefoane foarte bune si rezistente, ceea ce imi displace la nokia, este sistemul de operare care este complicat si oribil din punctul meu de vedere, am preferat mereu iPhone-ul pentru sistmeul de operare simplu si frumos
jeicabb
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 70
Joined: 01 Dec 2014, 22:03
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

01 Dec 2014, 22:34

S3ekEr^ wrote:
jeicabb wrote:
VegaS wrote:Normal, e gustul și plăcerea ta. Eu zic să-ți dai iphone-ul pe note2 și să vezi ce înseamnă un telefon adevărat.
Htc, iphone, lg, lumia, astea nu-s telefoane. :))
de unde ai tras tu concluzia ca lumia nu sunt telefoane ? dupa ce ca esti terminat de viata mai vorbesti si fara sa stii. am lumia 920 de cand a aparut pe piata cand era 21 de milioane si nu m-am plans niciodata de el
Lumia din cate am auzit, sunt telefoane foarte bune si rezistente, ceea ce imi displace la nokia, este sistemul de operare care este complicat si oribil din punctul meu de vedere, am preferat mereu iPhone-ul pentru sistmeul de operare simplu si frumos
rezistente sunt , l-am scapat de peste 20 de ori pe jos si are doar o crapatura intr-un colt jos si abia se vede in rest cu sistemu de obisnuiesti si iti va place
User avatar
VegaS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 5963
Joined: 28 Sep 2014, 16:12
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost intermediar
Fost membru Club eXtreamCS
Fond eXtream: 0
Location: Zalău, Sălaj

01 Dec 2014, 22:55

"iti va place" :)) Cover-ul telefonului meu costă 43e, așa-zisul telefon al tău 150e.
920 n-a fost telefon nici acum 3 ani când a ieșit. Abia merge whatsapp pe el, după ce-ai fumat o țigară între timp. Nu poți vizualiza nici măcar toate video-urile de pe yt. Să suni și să poți fi sunat e ok, pentru că e Nokia, în rest e 0. De la A-Z. Dar nu știu de ce te amesteci tu cu 3210-le tău în acest topic! Care era legătura dintre tine-nokia-htc&iphone?!
Pozitia mea preferata este CEO.
jeicabb
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 70
Joined: 01 Dec 2014, 22:03
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

01 Dec 2014, 23:26

VegaS wrote:"iti va place" :)) Cover-ul telefonului meu costă 43e, așa-zisul telefon al tău 150e.
920 n-a fost telefon nici acum 3 ani când a ieșit. Abia merge whatsapp pe el, după ce-ai fumat o țigară între timp. Nu poți vizualiza nici măcar toate video-urile de pe yt. Să suni și să poți fi sunat e ok, pentru că e Nokia, în rest e 0. De la A-Z. Dar nu știu de ce te amesteci tu cu 3210-le tău în acest topic! Care era legătura dintre tine-nokia-htc&iphone?!
nu mai suferi de tine prietene ca esti tu mare destept in it ca dai pe afara de atata prostie. de unde sti tu ca abia merge whatsappu daca nu ai avut telefonu asta in mana? am net la ab la cosmote setat pe viteza 4g si se incarca instant . nu mai vorbi daca nu stii ce scoti pe gura si nu mai suferi de note 3 ca nici s2+ nu ai in buzunar cwaie
User avatar
VegaS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 5963
Joined: 28 Sep 2014, 16:12
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost intermediar
Fost membru Club eXtreamCS
Fond eXtream: 0
Location: Zalău, Sălaj

01 Dec 2014, 23:37

Eu n-am spus că nu-ți merge internet-ul, telefonul e V A R Z Ă. Are iubita mea, dar nu vrea să-l schimbe!
S2+ =))) Hai, pa!
Pozitia mea preferata este CEO.
jeicabb
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 70
Joined: 01 Dec 2014, 22:03
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

01 Dec 2014, 23:43

VegaS wrote:Eu n-am spus că nu-ți merge internet-ul, telefonul e V A R Z Ă. Are iubita mea, dar nu vrea să-l schimbe!
S2+ =))) Hai, pa!
CS Status: I love size x, amxx!

casa de piatra virginule
User avatar
Emil B.
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1168
Joined: 05 Oct 2008, 11:33
Detinator Steam: Da
CS Status: ...
Reputatie: Fost moderator ajutator
0.5/3
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Location: Atena, Grecia
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times

01 Dec 2014, 23:49

VegaS wrote:Normal, e gustul și plăcerea ta. Eu zic să-ți dai iphone-ul pe note2 și să vezi ce înseamnă un telefon adevărat.
Htc, iphone, lg, lumia, astea nu-s telefoane. :))
Depinde de gustul fiecăruia, eu de exemplu detin in momentul de fata un Nokia Lumia 635 si am numai cuvinte de lauda pentru el si pentru marca de telefoane Nokia in special.
Samsung mie personal mi se pare o firma care face lucruri ieftine, foarte bune dar mai mult de 2 ani nu tin si aici mă refer strict la telefoane, nu vorbesc de alte lucruri făcute de ei pentru ca nu folosesc niciun aparat făcut de aceasta firma. Daca ar fi sa aleg ceva de la ei ar fi doar Note-urile, in rest nu merita.
Fiind vorba de Iphone, la ei platesti marca cat si OS-ul, dupa părerea mea isi merita toti banii datorita securitatii oferite, cine doreste un telefon business si sigur va alege întotdeauna marca Apple.
Knowledge is power.
User avatar
mariuss615
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1399
Joined: 16 Mar 2010, 10:24
Detinator Steam: Da
CS Status: Mahăr
Reputatie: Organizator Cupe eXtreamCS
Location: București
Has thanked: 28 times
Been thanked: 91 times
Contact:

02 Dec 2014, 00:06

tictac wrote:@S3ekEr^ nu vreau sa te dezamagesc dar m8 nu e deloc rezistent fara husa, instant se vad urme pe el... mai ales pe spate, si ecranul se zgarie chiar daca e gorilla glass.
+ dupa ce te uiti pe youtube sau te joci poti sa faci gratar pe spatele lui, se incinge ca o pi zda.
Web Hosting gratuit cu SSL inclus si Litespeed pentru orice site care tine link in footer. PM daca te intereseaza.
User avatar
VLD00
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1941
Joined: 04 Aug 2013, 17:22
Detinator Steam: Nu
CS Status: Kboom !
Detinator server CS: Da
Reputatie: Fost moderator
Fost manager DR
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

02 Dec 2014, 00:07

emil118 wrote:
VegaS wrote:Normal, e gustul și plăcerea ta. Eu zic să-ți dai iphone-ul pe note2 și să vezi ce înseamnă un telefon adevărat.
Htc, iphone, lg, lumia, astea nu-s telefoane. :))
Depinde de gustul fiecăruia, eu de exemplu detin in momentul de fata un Nokia Lumia 635 si am numai cuvinte de lauda pentru el si pentru marca de telefoane Nokia in special.
Samsung mie personal mi se pare o firma care face lucruri ieftine, foarte bune dar mai mult de 2 ani nu tin si aici mă refer strict la telefoane, nu vorbesc de alte lucruri făcute de ei pentru ca nu folosesc niciun aparat făcut de aceasta firma. Daca ar fi sa aleg ceva de la ei ar fi doar Note-urile, in rest nu merita.
Fiind vorba de Iphone, la ei platesti marca cat si OS-ul, dupa părerea mea isi merita toti banii datorita securitatii oferite, cine doreste un telefon business si sigur va alege întotdeauna marca Apple.
Am avut si eu acelasi model, e bestial Lumia.
Inactiv o perioada nedeterminata
User avatar
*BoOoM*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2042
Joined: 15 Jul 2014, 01:25
Detinator Steam: Da
CS Status: O dau prin praf :-j
Detinator server CS: Furien.BingBang.Ro
SteamID: booom_cs
Fond eXtream: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

02 Dec 2014, 03:35

Depinde de "bijnitari" la mine Iphone-ul tau nu e mai mult de 900 lei :D

ON: Undeva pe la 150 e + al tau, gasesti in stare impecabila :D Bafta !
User avatar
tictac
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4015
Joined: 24 Feb 2012, 18:27
Detinator Steam: Da
Reputatie: 1 warn scos (-2 luni club)
Membru Club eXtreamCS (3 luni)
Ban 3 luni (achitat)
Location: Bihor, Oradea
Has thanked: 73 times
Been thanked: 570 times

02 Dec 2014, 04:16

dell.
Last edited by tictac on 02 Dec 2014, 15:50, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information