nelson mondialu

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

smileye
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4648
Joined: 12 Jun 2012, 15:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 258 times
Been thanked: 38 times
Contact:

11 Dec 2014, 14:43

Cu banii aia ii bine sa isi cumpere niste minte, nu ii da doctorul?
RoyalServer 2
aware
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 290
Joined: 12 May 2014, 16:00
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 13 times
Contact:

11 Dec 2014, 17:32

Ce treaba aveti cum a facut el banii aia ? La fel de bine puteti sa ii faceti si voi :) , eu n-am treaba cu tiganii nu-s rasist asta e stau la noi in tara n-avem ce sa le facem sunt oameni prosti cum or fi ei da is oameni.
Te-ai saturat de leaque of legends si de stransu IP-ului si RP-ului ? Te cred si eu , citeste acest articol sa afli cum faci gratuit RP :) APASA SA VEZI
User avatar
linuxStudio
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 423
Joined: 11 Dec 2014, 17:27
Detinator Steam: Da
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti

11 Dec 2014, 17:48

Are bani , il doare la basca de pareriile noastre de pe extream .
User avatar
tre3fla
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5317
Joined: 27 May 2012, 11:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Allah Akbar !
Detinator server CS: Nu
SteamID: /id/tre3fla_xxx
Has thanked: 14 times
Been thanked: 129 times

11 Dec 2014, 18:13

MAlexandru wrote:Sa sugi **** la toti tiganii.
Si toti rasisti sa te ajute.
Imi asum warnu.
Sa sugi tu si toti tiganii la tot eXtreamu', futuva rasa-n gura de ciori spurcate. O natie de hoti, un leu cinstit nu ati facut fara tepe sau furturi, ******** **** in gura voastra.
M3taph0riK
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2127
Joined: 16 Jan 2013, 12:55
Detinator Steam: Da
CS Status: Utilizator Serios
SteamID: Utilizator Serios
Reputatie: Restrictie moderator
Nume anterior: RzV24
Utilizator neserios (tepar)
Has thanked: 60 times
Been thanked: 250 times

11 Dec 2014, 18:26

aware wrote:Ce treaba aveti cum a facut el banii aia ? La fel de bine puteti sa ii faceti si voi :) , eu n-am treaba cu tiganii nu-s rasist asta e stau la noi in tara n-avem ce sa le facem sunt oameni prosti cum or fi ei da is oameni.

Cum sa suporti niste paraziti ? Sunt definitia lenei put ca naiba si se inmultesc ca iepurii ! In mod direct sau indirect toti am avut de suferit din cauza lor (mai ales pe plan extern) pentru ca in mentalitatea strainilor ei sunt romani de rand si ne caracterizeaza ca atare.

Si stirbu asta puturos cu ce naiba se lauda atata ? Flutura cateva mii de euro in toate videoclipurile si toti zabalosii saliveaza ca oile ! Cunosc persoane care il baga pe asta in buzunar si sunt mult mai modesti
aware
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 290
Joined: 12 May 2014, 16:00
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 13 times
Contact:

11 Dec 2014, 18:30

M3taph0riK wrote:
aware wrote:Ce treaba aveti cum a facut el banii aia ? La fel de bine puteti sa ii faceti si voi :) , eu n-am treaba cu tiganii nu-s rasist asta e stau la noi in tara n-avem ce sa le facem sunt oameni prosti cum or fi ei da is oameni.

Cum sa suporti niste paraziti ? Sunt definitia lenei put ca naiba si se inmultesc ca iepurii ! In mod direct sau indirect toti am avut de suferit din cauza lor (mai ales pe plan extern) pentru ca in mentalitatea strainilor ei sunt romani de rand si ne caracterizeaza ca atare.

Si stirbu asta puturos cu ce naiba se lauda atata ? Flutura cateva mii de euro in toate videoclipurile si toti zabalosii saliveaza ca oile ! Cunosc persoane care il baga pe asta in buzunar si sunt mult mai modesti
Si ce ai vrea sa le faci ? Ca n-ai ce sa le faci , sa ii omori nu poti , n-avem de ales trebuie suportati asta-i soarta.
Te-ai saturat de leaque of legends si de stransu IP-ului si RP-ului ? Te cred si eu , citeste acest articol sa afli cum faci gratuit RP :) APASA SA VEZI
M3taph0riK
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2127
Joined: 16 Jan 2013, 12:55
Detinator Steam: Da
CS Status: Utilizator Serios
SteamID: Utilizator Serios
Reputatie: Restrictie moderator
Nume anterior: RzV24
Utilizator neserios (tepar)
Has thanked: 60 times
Been thanked: 250 times

11 Dec 2014, 18:35

aware wrote:
M3taph0riK wrote:
aware wrote:Ce treaba aveti cum a facut el banii aia ? La fel de bine puteti sa ii faceti si voi :) , eu n-am treaba cu tiganii nu-s rasist asta e stau la noi in tara n-avem ce sa le facem sunt oameni prosti cum or fi ei da is oameni.

Cum sa suporti niste paraziti ? Sunt definitia lenei put ca naiba si se inmultesc ca iepurii ! In mod direct sau indirect toti am avut de suferit din cauza lor (mai ales pe plan extern) pentru ca in mentalitatea strainilor ei sunt romani de rand si ne caracterizeaza ca atare.

Si stirbu asta puturos cu ce naiba se lauda atata ? Flutura cateva mii de euro in toate videoclipurile si toti zabalosii saliveaza ca oile ! Cunosc persoane care il baga pe asta in buzunar si sunt mult mai modesti
Si ce ai vrea sa le faci ? Ca n-ai ce sa le faci , sa ii omori nu poti , n-avem de ales trebuie suportati asta-i soarta.

Solutii exista....persoane care sa le puna in practica nu prea sunt.
User avatar
tre3fla
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5317
Joined: 27 May 2012, 11:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Allah Akbar !
Detinator server CS: Nu
SteamID: /id/tre3fla_xxx
Has thanked: 14 times
Been thanked: 129 times

11 Dec 2014, 18:37

aware wrote:Si ce ai vrea sa le faci ? Ca n-ai ce sa le faci , sa ii omori nu poti , n-avem de ales trebuie suportati asta-i soarta.
Ii prindem pe CS si le dam lama la toti dai ***** :)))))
User avatar
DRS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2515
Joined: 24 Jan 2012, 22:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Joc foarte rar.
Detinator server CS: N/A
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator
0.5/3
Location: Birmingham, UK
Has thanked: 32 times
Been thanked: 54 times

11 Dec 2014, 18:38

Ce bine era pe timpul lui Ceausescu... tiganii erau marginalizati si bagati in ghetouri si bine faceau...acum au scapat din lanturi si fac prapad...peste tot in lume ne'au facut de caca.
YOU CAN TRY MY CHAT GPT, IMAGE GENERATOR, BLOG & WEBSITE TITLE/CONTENT GENERATOR, TEXT TO SPEECH, AI CODE AND MUCH MORE
Image
golf
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 185
Joined: 30 Sep 2013, 14:00
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 17 times
Been thanked: 12 times
Contact:

11 Dec 2014, 18:53

blackgate00 wrote:respect la omu asta , cand voi va chinuiti sa faceti 1 dolar pe zi asta numara pe secunda . asa a stiut el sa faca bani , voi de ce nu faceti ?
il criticati dar v-ati da viata sa fiti in locu lui macar 1 zi
sa afli ca o parte din banii aia is furati de la tactu tot respect ai fata de el?respect pentru ce?ca fura?ala nu-i in stare nici sa isi numere banii si tu ai resect pentru el?lol
same shit , different day...
User avatar
Dani za basww.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 30
Joined: 05 Dec 2014, 23:13
Detinator Steam: Nu
CS Status: N-am ce face, imi dai tu o ocupatie?
Detinator server CS: Da
SteamID: stariannu
Fond eXtream: 0
Contact:

11 Dec 2014, 19:24

Ce sa-i faci? Omu si-a facut datoria, acuma 'hiberneaza' pe viata in 'castelu' lui.. si nimeni n-are ce sa-i faca.
Frumos, ce pot zice.
Felicitari Nelson (fara mondialu) :troll
FRN.CS1.RO
Image
- NOI FACEM DIFERENŢA ! CAUTĂM ADMINI ACTIVI ! -
golf
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 185
Joined: 30 Sep 2013, 14:00
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 17 times
Been thanked: 12 times
Contact:

11 Dec 2014, 20:59

blackgate00 wrote:
golf wrote:
blackgate00 wrote:respect la omu asta , cand voi va chinuiti sa faceti 1 dolar pe zi asta numara pe secunda . asa a stiut el sa faca bani , voi de ce nu faceti ?
il criticati dar v-ati da viata sa fiti in locu lui macar 1 zi
sa afli ca o parte din banii aia is furati de la tactu tot respect ai fata de el?respect pentru ce?ca fura?ala nu-i in stare nici sa isi numere banii si tu ai resect pentru el?lol
de la ma/ta stiu sigur.


stii tu sigur ca a furat de la taica-miu :meme da frate respect pentru ca a furat , ce mai vrei ? asta va fi meseria de viitor si obisnuiti-va cu totii ca o sa va vad pe majoritatea cum veti da tarcoale la colt de strada pentru ca stati pe extreamacs
same shit , different day...
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Dot [Bot] and 421 guests