nevoie calculatoare

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
Farcash
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 194
Joined: 03 Apr 2013, 15:11
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Contact:

19 Feb 2014, 12:14

Am nevoie de calculatoare puternice pentru o firma,preţul unui calculator fiind de 1000
Voi achiziţiona 3
Ştiţi de unde pot lua asemenea calculatoare?
Quad core 8 gb ram de hdd nu am nevoie deoarece am.
RoyalServer
User avatar
RAZVANN.
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3610
Joined: 03 Nov 2008, 21:07
Detinator Steam: Da
CS Status: Excelent
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator ajutator
Utilizator neserios ( tepar )
Has thanked: 206 times
Been thanked: 179 times

19 Feb 2014, 13:30

1.ooo euro?
Farcash
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 194
Joined: 03 Apr 2013, 15:11
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Contact:

19 Feb 2014, 13:42

1000 de lei
Voi lua mai multe.
smileye
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4648
Joined: 12 Jun 2012, 15:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 258 times
Been thanked: 38 times
Contact:

19 Feb 2014, 13:51

Farcash wrote:1000 de lei
Voi lua mai multe.
Cine iti da Quad-Core, 8gb ram si o placa de baza buna?Poate vrei si o placa video puternica in banii astia si o sursa de 1000W.
Farcash
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 194
Joined: 03 Apr 2013, 15:11
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Contact:

19 Feb 2014, 13:59

De pe ebay imi pot lua asa ca nu te da mare smardoi,facand mare tam tam.
uite ma cu `10 milioane http://www.ebay.de/itm/Aufrust-PC-AMD-B ... 484da9faf0
Farcash
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 194
Joined: 03 Apr 2013, 15:11
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Contact:

19 Feb 2014, 14:31

Mai mare om cult ce esti,m-am dat eu smardoi,tu defapt ai venit pentru un +1 amarat ca apoi sa iti vinzi contul pe mess ca are 50k posturi.
Am cerut niste tipuri de calculatoare de pana in 1000 de lei si am si specificat ce vreau sa aiba,quad si 8gb de ram iar tu ai venit si ai spus ca cer luna si soarele la pachet.
Transportul copile ce esti este de 20 de euro dar tu fiindca vorbesti in necunostiinta de cauza spui ca este 200 de euro,probabil atat costa sa te faca pe tine la nastere.
Probabil acolo nu vezi ca mai e si ebay garantie care imi da garantia ca produsul va ajunge si ca il pot returna intr-o luna de zile daca nu imi place ceea ce primesc.
Da si numele meu din buletin este firma microapple...nu stiu de unde ai vazut tu oameni care sa se numeasca firma dar na,traim romania tuturor posibilitatilor.
Ma cred un om important si stii de ce?Deoarece am o viata si iti zic eu ca viata e importanta oricine ai fi chiar si daca esti ultimul gunoi deoarece tu tot om esti.
Hai ca am scris prea mult si mi-am dat seama deja de caracterul tau injositor,iti doresc toate cele bune.
CONTURI_CVATRIPLE
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 43
Joined: 10 Feb 2014, 15:16
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Contact:

19 Feb 2014, 16:01

Farcash wrote:Esti prost,da din ala cum nu a mai fost.
Mai mare om cult ce esti,m-am dat eu smardoi,tu defapt ai venit pentru un +1 amarat ca apoi sa iti vinzi contul pe mess ca are 50k posturi.
Am cerut niste tipuri de calculatoare de pana in 1000 de lei si am si specificat ce vreau sa aiba,quad si 8gb de ram iar tu ai venit si ai spus ca cer luna si soarele la pachet.
Transportul copile ce esti este de 20 de euro dar tu fiindca vorbesti in necunostiinta de cauza spui ca este 200 de euro,probabil atat costa sa te faca pe tine la nastere.
Probabil acolo nu vezi ca mai e si ebay garantie care imi da garantia ca produsul va ajunge si ca il pot returna intr-o luna de zile daca nu imi place ceea ce primesc.
Da si numele meu din buletin este firma microapple...nu stiu de unde ai vazut tu oameni care sa se numeasca firma dar na,traim romania tuturor posibilitatilor.
Ma cred un om important si stii de ce?Deoarece am o viata si iti zic eu ca viata e importanta oricine ai fi chiar si daca esti ultimul gunoi deoarece tu tot om esti.
Hai ca am scris prea mult si mi-am dat seama deja de caracterul tau injositor,iti doresc toate cele bune.
idiot.
Last edited by scorpi on 19 Feb 2014, 18:15, edited 1 time in total.
Reason: Offtopic + jigniri , warn
Farcash
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 194
Joined: 03 Apr 2013, 15:11
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Contact:

19 Feb 2014, 16:12

Suntem o natie de prosti asta e concluzia,tu si smileeye aveti raport.
Last edited by scorpi on 19 Feb 2014, 18:16, edited 1 time in total.
Reason: Offtopic + cuvinte obscene ( ti-am mai editat eu posturile ) , warn
smileye
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4648
Joined: 12 Jun 2012, 15:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 258 times
Been thanked: 38 times
Contact:

19 Feb 2014, 16:30

Farcash wrote:Suntem o natie de prosti asta e concluzia,tu si smileeye aveti raport.
Auzi-l ma, brotacu asta mai face si gat.

Incerc pe cat posibil sa nu ma enervez si sa vorbesc frumos cu animalele, dar vad ca nu se poate si nici un moderator nu da pe aici.Tu baiete mai ai mult de invatat, nu stiu ce varsta ai si nici nu ma intereseaza ca eu nu judec persoana dupa varsta ci cum gandeste, dar tu esti depasit.Eu daca vorbeam asa ca tine pana acum luam ban sigur 2 saptamani, dar pe aici nu se uita vreun moderator ca is vai de capul lor, doar vreun administrator sa deie pe aici.Nu imi bat capul cu toti copii, eu ti-am zis si iti mai zic ca la un copil, ca transportul se plateste si se plateste foarte mult, daca nu crezi incearca si convinge-te singur, nu e nevoie sa vii aici si sa ma injuri si tot tu sa faci report, ca sa ce?!Sa arati cat de important esti?Nu mai incerca, ca nu reusesti sa ma impresionezi si nu stiu ce vrei tu sa arati prin limbajul tau care lasa foarte mult de dorit.

PS. Singur te ataci, pentru ca asta e adevarul.Si inca ceva, ma bucur pentru tine ca esti foarte dastept si ridici tara asta, noroc de oamenii ca tine ca de altfel ne-am fi prapadit.
Last edited by scorpi on 19 Feb 2014, 18:17, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit un avertisment pentru ca moderatorii "sunt vai de capul lor" + offtopic.
Farcash
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 194
Joined: 03 Apr 2013, 15:11
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Contact:

19 Feb 2014, 16:53

Cer ca un moderator sa inchida topicul.
Nu mi-am aratat importanta nici aroganta de care tu defapt dai dovada.
Eu pur si simplu am cerut niste configuratii si voi veniti(voi insemnand tu)spunandu-mi ca cer luna de pe cer,cand defapt am dat o dovada clara ca se poate incadra.
Am puterea mentala sa te injosesc cand vreau si cum vreau deoarece am pentru ce dar nu fac asta si stii de ce?
Pentru ca nu incurajez prostia,golaneala si aroganta prin care as da dovada scriind acel lexic vulgar.
Animal poate esti tu deoarece nu ai o coloana vertebrala,nu ai niciun principiu bine definit in viata ci mergi cu cardul injosind oamenii care probabil nu merita.
Nu sunt sfant, probabil merit si eu un sut in fund dar la o intrebare simpla pentru oameni simpli cred ca pot avea un raspuns la fel de simplu cum ar fi un link.
Acestea fiind spuse iti urez noroc,sa nu mergi pe calea romaneasca ci poate iti faci tu o cale a ta.
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information