Am nevoie de cateva sfaturi!

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
sAyliciousxD
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 612
Joined: 15 Mar 2010, 17:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Hereee
Location: Bucharest
Has thanked: 12 times
Been thanked: 48 times

07 Oct 2010, 23:18

sevrajvl wrote:
Ea mi-a spus ca ei nu`i plac chestile de genu asta, adica nu`i place sa vorbeasca despre relatii la tel
Te-ai gandit ca daca ti-a zis asa ceva are pe altcineva si nu vb la telefon de frica sa nu fie vreo caterinca ?
Te-ai gandit ca daca ti-a zis
dar te-ai intrebat daca vreau si eu sa merg
poate ca nu ii face placere poate ca a crezut ca esti stresant sau nu stiu poate prea copil !Cum zicea cel de sus nu trebuie sa le zici ca le placi ca daca le zici si-o iau in cap :-j toate femeile sunt proaste daca stii sa le faci :) dc crezi ca majoritatea barbatilor betivii si hai de mama lor au femei bune acasa ?pai se bazeaza pe "nu lasa sa se vada ca iubesti ,lasa-te iubit ca atunci vei fi mai pretuit "

IDEM ! O IDEE : Nu fi prea stresant , si eu am facut greseala asta !
RoyalServer
User avatar
Marius
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8294
Joined: 11 Nov 2007, 12:19
Detinator Steam: Da
CS Status: being awesome since 1992
SteamID: kNNwOw
Reputatie: eXtream Mod
Fost administrator
Fost dezvoltator al listei de seriozitate eXtreamCS
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Timisoara
Has thanked: 577 times
Been thanked: 680 times

08 Oct 2010, 13:14

Daca vrei o relatie doar asa ca sa te lauzi ca ai prietena fa cum iti zic cei de mai sus. Daca nu, fa ce crezi tu ca e mai bine si ce-ti zice inimioara :)).
------> un mindset sanatos pentru eXtream <------
PS: NU sunt intermediar
User avatar
Bananee.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2495
Joined: 06 Oct 2009, 15:04
Detinator Steam: Da
SteamID: kiduu407
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: EL Shaarawy, KiduuuTz
Fost Moderator ajutator
Location: Pe balta.
Has thanked: 387 times
Been thanked: 153 times

08 Oct 2010, 14:28

@ brandy.. eu nu sunt din aceeasi comuna cu ea, deci nu avem unde sa iesim! La scoala este un magazin in curte, dar acolo se strang majoritatea, deci nu este o idee buna.
Ea nu ma ignora...dupa ce mi-a zis "dar nu ma intrebi si pe mine daca vreau sa merg", i-am trimis inapoi un msj gen: mamamama, doar nu te oblig...doar daca vrei" si ea mi-a raspuns "daca tu imi spui categoric "mergem"..." exact asa a spus.

@ arth ...nu i-am spus chiar asa! nr meu de tel ea l-a cerut lu' sorsa!

@sevraj ...hmm nu sunt stresant, ba chiar deloc! Niciodata nu am luat-o in brate fara ca ea sa vrea, ba chiar ea venea uneori la mine!

@ Marius niciodata nu am vrut sa ma laud cu nimic, mai ales cu prietena! Am spus, in momentul de fata am prietena, dar sunt dispus sa renunt la relatia asta, chiar daca fata imi ofera tot ce vreau ...deci mor de fata asta!

PS: Diseara s-ar putea sa ma duc pe la ea in comuna, o sa am grija ca totul sa iasa cum trebuie!
Va multumesc pentru sfaturi, cred ca ma vor ajuta! :)

Nu inchideti topicul, va rog.
Ca sa intelegi ca esti prost, trebuie totusi sa-ti mearga mintea. - George Brassens.
User avatar
sAyliciousxD
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 612
Joined: 15 Mar 2010, 17:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Hereee
Location: Bucharest
Has thanked: 12 times
Been thanked: 48 times

08 Oct 2010, 15:37

KiduuuTz wrote:@ brandy.. eu nu sunt din aceeasi comuna cu ea, deci nu avem unde sa iesim! La scoala este un magazin in curte, dar acolo se strang majoritatea, deci nu este o idee buna.
Ea nu ma ignora...dupa ce mi-a zis "dar nu ma intrebi si pe mine daca vreau sa merg", i-am trimis inapoi un msj gen: mamamama, doar nu te oblig...doar daca vrei" si ea mi-a raspuns "daca tu imi spui categoric "mergem"..." exact asa a spus.

@ arth ...nu i-am spus chiar asa! nr meu de tel ea l-a cerut lu' sorsa!

@sevraj ...hmm nu sunt stresant, ba chiar deloc! Niciodata nu am luat-o in brate fara ca ea sa vrea, ba chiar ea venea uneori la mine!

@ Marius niciodata nu am vrut sa ma laud cu nimic, mai ales cu prietena! Am spus, in momentul de fata am prietena, dar sunt dispus sa renunt la relatia asta, chiar daca fata imi ofera tot ce vreau ...deci mor de fata asta!

PS: Diseara s-ar putea sa ma duc pe la ea in comuna, o sa am grija ca totul sa iasa cum trebuie!
Va multumesc pentru sfaturi, cred ca ma vor ajuta! :)

Nu inchideti topicul, va rog.


succes :> !
Dan
Utilizator banat
Utilizator banat
Posts: 644
Joined: 22 Aug 2008, 02:07
Detinator Steam: Da
SteamID: dan_extream, dannezu
Reputatie: Fost administrator
Fost designer echipa eXtream
Fost detinator CS2.eXtreamCS.com
Fost detinator DR.eXtreamCS.com
Ban pentru abuz de admin [scos]
Fost detinator ZM.eXtreamCS.com
Restrictie la functia Manager
Fost moderator
Utilizator banat!
(Ban scos de 1 mai!)
Utilizator banat !
(Injurii la adresa unui moderator)
Has thanked: 11 times
Been thanked: 17 times

08 Oct 2010, 16:22

KiduuuTz wrote:@ brandy.. eu nu sunt din aceeasi comuna cu ea, deci nu avem unde sa iesim! La scoala este un magazin in curte, dar acolo se strang majoritatea, deci nu este o idee buna.
Ea nu ma ignora...dupa ce mi-a zis "dar nu ma intrebi si pe mine daca vreau sa merg", i-am trimis inapoi un msj gen: mamamama, doar nu te oblig...doar daca vrei" si ea mi-a raspuns "daca tu imi spui categoric "mergem"..." exact asa a spus.

@ arth ...nu i-am spus chiar asa! nr meu de tel ea l-a cerut lu' sorsa!

@sevraj ...hmm nu sunt stresant, ba chiar deloc! Niciodata nu am luat-o in brate fara ca ea sa vrea, ba chiar ea venea uneori la mine!

@ Marius niciodata nu am vrut sa ma laud cu nimic, mai ales cu prietena! Am spus, in momentul de fata am prietena, dar sunt dispus sa renunt la relatia asta, chiar daca fata imi ofera tot ce vreau ...deci mor de fata asta!

PS: Diseara s-ar putea sa ma duc pe la ea in comuna, o sa am grija ca totul sa iasa cum trebuie!
Va multumesc pentru sfaturi, cred ca ma vor ajuta! :)

Nu inchideti topicul, va rog.
Gaseste un motiv bun ( chiar daca bagi o minciun a) pentru care sa te duci ( ca sa il comunici si ei, banuiesc ca te va intreba ce si cum )..peurma, poti schimba subiectul intr-unul mai delicat..un film ceva :-?? ..spun asta din propria experienta ( daca crezi ca nu e bine, nu o lua in serios..ca s-ar putea sa aibe urmari nasoale :)) )
User avatar
Bananee.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2495
Joined: 06 Oct 2009, 15:04
Detinator Steam: Da
SteamID: kiduu407
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: EL Shaarawy, KiduuuTz
Fost Moderator ajutator
Location: Pe balta.
Has thanked: 387 times
Been thanked: 153 times

08 Oct 2010, 16:25

@ say, mersi frumos :)

@ dan, nu o sa fiu doar eu cu ea, plec acolo pentru ca am colegi/colege..bem ceva, radem ..pnm.
Oricum o sa tin cont de toate sfaturile! :)
Ca sa intelegi ca esti prost, trebuie totusi sa-ti mearga mintea. - George Brassens.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information