Am nevoie de scripter / admin / etc.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Madross
Moderator
Moderator
Posts: 3839
Joined: 06 Dec 2011, 21:31
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: CS.eXtreamCS.com
SteamID: madross6
Reputatie: Moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Location: France
Has thanked: 314 times
Been thanked: 146 times
Contact:

24 Mar 2020, 17:48

Caut oameni pentru 4 servere de war și unu classic . Aștept pm
www.madross.ro
REGULI GENERALE : Afișează regulile forumului
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!
* offtopic = reprezinta devierea de la subiectul care se discuta
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
5. Restrictii reclame :
a) Reclama este permisa in subiecte atat timp cat ele au legatura cu idea care se discuta.
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
c) Reclama nu este permisa in campurile personale gen: Locatie, CS Status.
d) Nu aveti voie sa deschideti topicuri cu referire exacta la un site in scopul obtinerii de vizite, se considera reclama !
6. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
7. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc
8. Este permisa continuarea unei discutii vechi de pe forum, chiar daca aceasta a fost deschisa cu cativa ani in urma. NU se permite insa dublu-post, triplu-post sau UP-uri.
* dublu-post / triplu - post = adaugarea unor mesaje unul dupa altul intr-o discutie a forumului de catre aceeasi persoana
* UP = adaugarea unor mesaje unul dupa altul cu scopul de a scoate in evidenta discutia respectiva
9. Orice fel de continut cu caracter erotic va fi sters, iar daca este necesar se vor aplica avertismente.
10. Nu este permisa promovarea firmelor de hosting in afara de http://www.eXtreamHost.com , fie ca este vorba de o reclama directa sau indirecta.
11. Nu este permisa postarea de continut ilegal: warez, carding (bine cunoscutele "metode" de furat domenii etc.) si alte practici "neortodoxe", se vor aplica avertismente sau ban, dupa caz si antecedente.

SANCTIONAM DRASTIC INCALCAREA ACESTOR REGULI SI ORICE ABUZ !


WARNINGS/Avertismente
3 Avertismente = BAN pe forum pentru o anumita perioada de timp, in functie de gravitatea regulilor incalcate!
1 Avertisment = 15 de zile

Mesaje private
Abuzul in orice fel de folosirea mesajelor private va duce la sanctionare. In concluzie, vi se va lua dreptul de a mai trimite mesaje.
Reclamatiile cat si penalizarile se regasesc aici: discutii-forum/reclamatii-mesaje-private-t335539.html

Suplimentar
1. In semnatura nu sunt permise linkuri catre jocuri (site-uri) gen bitefight, monstergame, etc.
2. La profilul Detinator server CS se permite reclama catre un server de Counter-Strike.
3. Orice insulta adusa asupra unui administrator se penalizeaza cu ban permanent. Orice insulta adusa asupra unui moderator se penalizeaza (in functie de gravitatea situatiei) de la avertisment pana la ban permanent.
4. Nu se permite ridicarea subiectelor cu mesaje gen "UP!" unul dupa altul, indiferent de timpul dintre raspunsuri.


Atentionari
1. Nu se permite schimbarea numelui pe forum
2. Nu aveti voie cu mai mult de 1 cont / persoana (vi se sterg toate mesajele si contul de utilizator de pe forum drept penalizare) - cei care abuzeaza si isi fac mai multe conturi, risca sa primeasca ban permanent

 

RoyalServer
User avatar
rObY.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 477
Joined: 06 Dec 2016, 22:15
Detinator Steam: Da
SteamID: id/robert-psn26
Fond eXtream: 0
Location: Constanta
Has thanked: 43 times
Been thanked: 7 times

24 Mar 2020, 19:21

rObY. wrote:
23 Mar 2020, 15:46
rObY. wrote:
21 Mar 2020, 13:39
caut niste moderatori pentru un forum de gaming, pm cine doreste.
caut oameni care sa se ocupe de servere cs 1.6 si sa-mp, pm pentru mai multe detalii.
User avatar
rObY.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 477
Joined: 06 Dec 2016, 22:15
Detinator Steam: Da
SteamID: id/robert-psn26
Fond eXtream: 0
Location: Constanta
Has thanked: 43 times
Been thanked: 7 times

26 Mar 2020, 14:49

caut moderatori pentru forum gaming si oameni care sa se ocupe de servere cs 1.6, astept pm.
create_my_ownp
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 252
Joined: 08 Aug 2009, 14:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban permanent! [scos]
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Contact:

26 Mar 2020, 19:31

Caut admini pentru un server de csgo mod AWP ( awp.fdns.ro ) caut si owner pentru plata anuala doar ...hostul este ieftin ca si pret.
User avatar
rObY.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 477
Joined: 06 Dec 2016, 22:15
Detinator Steam: Da
SteamID: id/robert-psn26
Fond eXtream: 0
Location: Constanta
Has thanked: 43 times
Been thanked: 7 times

27 Mar 2020, 14:24

caut staff pentru forumul din descriere + oameni care doresc sa administreze servere de counter-strike 1.6
User avatar
AK47s
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 544
Joined: 05 Jan 2015, 00:50
Detinator Steam: Da
CS Status: Adrenalină fără număr.
Fond eXtream: 0
Location: Palo alto
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times
Contact:

29 Mar 2020, 19:22

Cautam personal pentru staff, oferim servere de joc de orice tip la placere spre administrare cu conditia de a il popula. PM
User avatar
Nicholas
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3755
Joined: 03 Aug 2009, 00:21
Detinator Steam: Da
SteamID: ONEANDONLYY
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Has thanked: 110 times
Been thanked: 26 times
Contact:

30 Mar 2020, 18:08

Salut, caut si eu o persoana sau o echipa priceputa pentru a creea o aplicatie andriod/ios, capabila sa intre pe magazinele oficiale appstore si playstore.
Este vorba de o aplicatie care sa genereze zilnic un wallpaper pe ercan, cam astea ar fi un mic detaliul, daca credeti ca sunteti in stare sa faceti cele spus, va rog sa mi lasa ti un mesaj privat cu un pret extimativ si o adresa de contact. Multumesc, si o zi faina!
Image
User avatar
rObY.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 477
Joined: 06 Dec 2016, 22:15
Detinator Steam: Da
SteamID: id/robert-psn26
Fond eXtream: 0
Location: Constanta
Has thanked: 43 times
Been thanked: 7 times

30 Mar 2020, 18:27

caut staff cu experienta pentru forumul din semnatura si totodata oameni care doresc sa administreze servere de orice tip (cu conditia de a ramane pe forum si sa-l populeze)
ExEc111
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 1
Joined: 02 Apr 2020, 15:22
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0

02 Apr 2020, 22:41

Salut as dori sa ma contacteze cineva care creeaza pluginuri cap coada + support desigur platite.
Si as mai dori pe cineva care se ocupa cu creerea fourmurilor cap coada + support desigur platite :ball_of_wool: :laughing_cat:
va rog scrieti si un contact deoarece nu pot da pm
MydoLL
Membru nou
Membru nou
Posts: 1
Joined: 06 Apr 2020, 12:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0

06 Apr 2020, 12:23

Am nevoie de un scripter si un addon de csgo mod competitiv.
Contact Discord MydoLL#5573
User avatar
xSaG
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 225
Joined: 11 Aug 2017, 00:21
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Contact:

06 Apr 2020, 13:01

MydoLL wrote:
06 Apr 2020, 12:23
Am nevoie de un scripter si un addon de csgo mod competitiv.
Contact Discord MydoLL#5573
Am eu de vanzare, post2785731.html#p2785731
www.sourcemod.ro - Tot ce ai nevoie pentru serverul tău
User avatar
sancez
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1502
Joined: 13 Nov 2009, 15:51
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.cs2.ro
SteamID: sancez_2014
Reputatie: Membru COMERCIAL
Discord: sancez#2828
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

08 Apr 2020, 20:12

Caut persoane care sa se ocupe impreuna cu mine de forumul meu (ii phpbb) pentru ca eu nu am timp si cunostinte pentru a il popula, forumul este facut, am si un sv de cs 1.6 pe el dar lipsesc membri + dau un sv mix achitat pe 1 an de zile spre administrare.

PM cine este interesat
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information