Nike air max okazii marimea 46

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
^ZED^
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1226
Joined: 30 Jan 2015, 10:27
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Contact:

27 Sep 2015, 18:34

dRU* wrote:
^ZED^ wrote:
dRU* wrote:Bun venit in zona adidasilor pe comanda 46 = gasesti mai greu . Iti recomand nike originali mai strange putin si cumparati ceva de basket.
Daca port 46 la 16 ani ( 8 octombrie ) cand termin dezvoltarea cat port ? :gusta
Pai vezi ca la nike gasesti basketi prea ok si marimi mari pentru ca exista jucatori de basket si de 2 metri...
Eu port 45 (17 ani) si am basketi nike prea buni.
Da, dar eu nu practic sport... daca se pune ora de educatie fizica :))...
Un link ceva...:D ?
Ma gandeam sa-mi iau astia
http://www.bravosport.ro/adidasi-sport/ ... rbati.html
RoyalServer 2
User avatar
WeeRox
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1168
Joined: 26 Feb 2015, 22:41
Detinator Steam: Da
CS Status: Da shăfu
Reputatie: Nume anterior: georgehaita2014
( -1 warn concurs EURO 2016 - neutilizat )
Fond eXtream: 0
Has thanked: 4 times
Contact:

27 Sep 2015, 18:44

dRU* wrote:
^ZED^ wrote:
dRU* wrote:Bun venit in zona adidasilor pe comanda 46 = gasesti mai greu . Iti recomand nike originali mai strange putin si cumparati ceva de basket.
Daca port 46 la 16 ani ( 8 octombrie ) cand termin dezvoltarea cat port ? :gusta
Pai vezi ca la nike gasesti basketi prea ok si marimi mari pentru ca exista jucatori de basket si de 2 metri...
Eu port 45 (17 ani) si am basketi nike prea buni.
Ăia-s gen O Neal care au 48/49 la picior și dau bani grei ca să-și facă acea comandă.
User avatar
^ionutz^
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1995
Joined: 05 Oct 2013, 15:12
Detinator Steam: Da
CS Status: activitate scazuta !
SteamID: /id/ionutz_cs/
Reputatie: Fost moderator ajutator
Location: Galati
Has thanked: 46 times
Been thanked: 23 times

27 Sep 2015, 18:51

Kommendante wrote:Dai bump degeaba, marimea maxima pe care am gasit-o pe este 45 si costa udneva la 90-120 lei.Mai bine strangi din buci oleaca pana mai faci rost de bani(ai 140 lei, bun + alocatia(84 lei) x 3 luni = 392 lei) si iti cumperi originali.
Iti ramane si de un dunhill negru + o doza de cola, dupa ce iti cumperi adidasi te duci si te dai mare in fata blocului trangand din tigara ca un `mafeot`. :))
imi place cum gandesti
dc ti-ai lua fake ? mai bine dai 120 de lei pe o pereche veer (ca mafeotii si te tin mult mai mult eu am o pereche de cand eram in clasa a 9 si unde nu am fost cu aia =)) mai pui ca-s si albi am fost cu el la vie la porumb si inca ma mai tin dar nu mai arata ca in prima zi :)) )
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information