Nimeni Altu' - Supertras ||| feat. sek93

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
hankbinscripting
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 788
Joined: 06 Sep 2014, 16:31
Detinator Steam: Da
CS Status: SLK # PARADOX [AUDIO]
SteamID: nessquick8
Fond eXtream: 0
Location: Arad, Arad
Has thanked: 1 time
Contact:

08 Apr 2017, 19:20




"Super blana melodia asta, jur."

Pentru cei ce nu stiu sa guste din CATERINCA lui Nimeni Altu' si nu isi dau seama ca aceasta piesa este facuta la CATERINCA din versurile piesei numai mila din partea mea. :)
Last edited by hankbinscripting on 08 Apr 2017, 21:05, edited 2 times in total.
La următoarea abatere semnătura îți va fi dezactivată.
RoyalServer
Specii.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4685
Joined: 16 May 2015, 23:50
Detinator Steam: Da
CS Status: Plangi dupa ***** ca un transexual
Reputatie: Fost eXtream Mod
Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior : sociopat, Saec.
0.2/3
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Contact:

08 Apr 2017, 20:23

hankbinscripting wrote:


Super blana melodia asta, jur.
Cati ani ai?
Image
User avatar
hankbinscripting
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 788
Joined: 06 Sep 2014, 16:31
Detinator Steam: Da
CS Status: SLK # PARADOX [AUDIO]
SteamID: nessquick8
Fond eXtream: 0
Location: Arad, Arad
Has thanked: 1 time
Contact:

08 Apr 2017, 20:53

Specii. wrote:
hankbinscripting wrote:


Super blana melodia asta, jur.
Cati ani ai?
Am 17 ani, nu vad care ii problema ta de ma intrebi de varsta, te astept cu niste argumente. :)

P.S: Majoritatea "baietilor de strada" ca tine se iau de minorii care asculta RAP si isi rup capul, sa stii ca fix mi se rupe p**a de parerea ta. Atata timp cat nu mi-ai dat sa mananc, nu ai stat cu mine nici macar 2 minute pe STRADA ca sa vezi ce invart si ce fac, n-ai nici un drept ca sa ma judeci. Am crescut cu muzica RAP de mic si mor cu muzica RAP indiferent de parerile voastre si stai calm ca daca vine vorba de fumat, am fumat mai multe grame decat ti-ai putut tu imagina vreodata si mi-am dat chestii pe care nici macar nu le-ai visat si in acelasi timp am trecut prin foarte multe in aceasta viata chiar daca am numai 17 ani. Si ce daca ma joc si uneori imi mai pierd vremea pe PC si am incercat sa imi fac canal de YouTube? Asta pentru mine sincer nu conteaza.. Ai tu numele SPECII, dar nu cred ca ai ascultat SPECII mai mult ca mine nici daca te mai nasti odata.

Deci da, am eu 17 ani dar am crescut pe STRADA si sunt genul de pusti cu sute de probleme in viata si trecut prin STRADA mai mult ca multi dintre voi astia maturi.
Si eu spre deosebire de multi altii unele strofe le-am trait, nu doar le-am ascultat.
Last edited by hankbinscripting on 08 Apr 2017, 21:24, edited 3 times in total.
La următoarea abatere semnătura îți va fi dezactivată.
User avatar
j a h k 0-
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1536
Joined: 26 Jan 2016, 10:24
Detinator Steam: Da
CS Status: segmentation fault
SteamID: /ID/jkhalibu
Reputatie: Utilizator neserios
Restrictie moderator [permanent]
Membru Club eXtreamCS (3 luni)
Nume anterior: Jah#
Fond eXtream: 0
Location: Chişinău, Republic Of Moldova
Has thanked: 69 times
Been thanked: 13 times
Contact:

08 Apr 2017, 20:57

Asta e Melodie mă :)))?
Tranzactii efectuate cu succes.
| Afiseaza codul
anunturi/vand-cont-rockstar-gta-15euro- ... 49363.html
anunturi/vand-cont-rockstar-gta-euro-paypal-t349373.html
anunturi/cumpar-tema-ipb-t349335.html
anunturi/recomandare-utilizatori-pentru-tranzactii-t323814-60.html
anunturi/recomandare-utilizatori-pentru-tranzactii-t323814-72.html
post2692853.html#p2692853
anunturi/addons-furien-classic-cyby-t348802.html
Image
| Afiseaza codul
Image
Image
User avatar
hankbinscripting
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 788
Joined: 06 Sep 2014, 16:31
Detinator Steam: Da
CS Status: SLK # PARADOX [AUDIO]
SteamID: nessquick8
Fond eXtream: 0
Location: Arad, Arad
Has thanked: 1 time
Contact:

08 Apr 2017, 21:00

Jah Khalib wrote:Asta e Melodie mă :)))?
Daca cumva nu te-ai prins melodia ii facuta la CATERINCA, te-as ruga sa fi mult mai atent la versurile piesei si sa asculti cu atentie :)

Daca postam o piesa de la S.A.T.R.A atunci era o melodie? Salpa de aici.
La următoarea abatere semnătura îți va fi dezactivată.
Specii.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4685
Joined: 16 May 2015, 23:50
Detinator Steam: Da
CS Status: Plangi dupa ***** ca un transexual
Reputatie: Fost eXtream Mod
Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior : sociopat, Saec.
0.2/3
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Contact:

08 Apr 2017, 21:30

hankbinscripting wrote:
Specii. wrote:
hankbinscripting wrote:


Super blana melodia asta, jur.
Cati ani ai?
Am 17 ani, nu vad care ii problema ta de ma intrebi de varsta, te astept cu niste argumente. :)

P.S: Majoritatea "baietilor de strada" ca tine se iau de minorii care asculta RAP si isi rup capul, sa stii ca fix mi se rupe p**a de parerea ta. Atata timp cat nu mi-ai dat sa mananc, nu ai stat cu mine nici macar 2 minute pe STRADA ca sa vezi ce invart si ce fac, n-ai nici un drept ca sa ma judeci. Am crescut cu muzica RAP de mic si mor cu muzica RAP indiferent de parerile voastre si stai calm ca daca vine vorba de fumat, am fumat mai multe grame decat ti-ai putut tu imagina vreodata si mi-am dat chestii pe care nici macar nu le-ai visat si in acelasi timp am trecut prin foarte multe in aceasta viata chiar daca am numai 17 ani. Si ce daca ma joc si uneori imi mai pierd vremea pe PC si am incercat sa imi fac canal de YouTube? Asta pentru mine sincer nu conteaza.. Ai tu numele SPECII, dar nu cred ca ai ascultat SPECII mai mult ca mine nici daca te mai nasti odata.

Deci da, am eu 17 ani dar am crescut pe STRADA si sunt genul de pusti cu sute de probleme in viata si trecut prin STRADA mai mult ca multi dintre voi astia maturi.
Si eu spre deosebire de multi altii unele strofe le-am trait, nu doar le-am ascultat.
:)) :omfg: . Te-am intrebat cati ani ai ca sa imi dau seama ce iti place la na. Credeam ca esti un copil care a postat melodia deoarece a auzit niste dume bune .
Ce te-ai atacat, :ggwp: :kappa: :kappa:
Image
User avatar
hankbinscripting
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 788
Joined: 06 Sep 2014, 16:31
Detinator Steam: Da
CS Status: SLK # PARADOX [AUDIO]
SteamID: nessquick8
Fond eXtream: 0
Location: Arad, Arad
Has thanked: 1 time
Contact:

09 Apr 2017, 11:39

Specii. wrote:
hankbinscripting wrote:
Specii. wrote: Cati ani ai?
Am 17 ani, nu vad care ii problema ta de ma intrebi de varsta, te astept cu niste argumente. :)

P.S: Majoritatea "baietilor de strada" ca tine se iau de minorii care asculta RAP si isi rup capul, sa stii ca fix mi se rupe p**a de parerea ta. Atata timp cat nu mi-ai dat sa mananc, nu ai stat cu mine nici macar 2 minute pe STRADA ca sa vezi ce invart si ce fac, n-ai nici un drept ca sa ma judeci. Am crescut cu muzica RAP de mic si mor cu muzica RAP indiferent de parerile voastre si stai calm ca daca vine vorba de fumat, am fumat mai multe grame decat ti-ai putut tu imagina vreodata si mi-am dat chestii pe care nici macar nu le-ai visat si in acelasi timp am trecut prin foarte multe in aceasta viata chiar daca am numai 17 ani. Si ce daca ma joc si uneori imi mai pierd vremea pe PC si am incercat sa imi fac canal de YouTube? Asta pentru mine sincer nu conteaza.. Ai tu numele SPECII, dar nu cred ca ai ascultat SPECII mai mult ca mine nici daca te mai nasti odata.

Deci da, am eu 17 ani dar am crescut pe STRADA si sunt genul de pusti cu sute de probleme in viata si trecut prin STRADA mai mult ca multi dintre voi astia maturi.
Si eu spre deosebire de multi altii unele strofe le-am trait, nu doar le-am ascultat.
:)) :omfg: . Te-am intrebat cati ani ai ca sa imi dau seama ce iti place la na. Credeam ca esti un copil care a postat melodia deoarece a auzit niste dume bune .
Ce te-ai atacat, :ggwp: :kappa: :kappa:
Nu m-am simtit atacat doar ca am vrut sa evit postarile de genul, le-am spus in general de aia tie ti-am zis ca sa argumentezi.


Last bumped by hankbinscripting on 09 Apr 2017, 11:39.
La următoarea abatere semnătura îți va fi dezactivată.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot] and 421 guests