Ninja la tastatura

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Pinu.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 676
Joined: 16 Dec 2012, 00:16
Detinator Steam: Da
SteamID: pinucso
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Iasi
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times

26 Feb 2017, 01:05

Oare acesti copiii care se cred mari smardoi in mediu virtual , cum sunt in realitate ? Oare au o viata in viata reala ? ( nu stiu daca am formulat corect dar se intelege )
Am observat ca este fb ca este grupul SA:MP Romania ( sper ca nu-i reclama ) si acolo posteaza numai copii , majoritate au pana in 15 ani , nu zic ca-s eu mare adult dar nu ma deranjeaza ca posteaza , doar ca sunt prea zeflemisti si prea sictiriti , adica au un comportament de balta si de Dani :mocanu: 2 ...
empty
RoyalServer
User avatar
KaponeGuard
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1376
Joined: 27 Aug 2015, 20:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Business
Detinator server CS: NU
SteamID: djGreNN
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Location: El Salvador
Contact:

26 Feb 2017, 01:22

Pai ști de ce ? Mediul online este pentru toți, nu poți tu sau eu sau x sa oferim restricții asupra unui y.
Și pe extreamcs sunt multi care profitand de mediul online sunt (să nu le zicem altfel) "hatteri" ! AICI PE EXTREAM TOTUL PENTRU +1. Pe Facebook toți pentru "jmecherie" , oricum in ultimul timp sa dus și Facebook-ul . Nu mai e ce a fost odată , numai conturi false.
Sfat:Nu merita sa îți bați capul cu acești "câini" , mai ales în mediul online și aici pe extreamcs se găsește unul că Specii să comenteze inutil doar pentru un post in plus și nu numai !
Bafta și să ști cu cat noi , persoanele ne exprimam opinia , cu atât ei,haterii se micșorează
Specii.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4685
Joined: 16 May 2015, 23:50
Detinator Steam: Da
CS Status: Plangi dupa ***** ca un transexual
Reputatie: Fost eXtream Mod
Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior : sociopat, Saec.
0.2/3
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Contact:

26 Feb 2017, 09:32

KaponeGuard wrote:Pai ști de ce ? Mediul online este pentru toți, nu poți tu sau eu sau x sa oferim restricții asupra unui y.
Și pe extreamcs sunt multi care profitand de mediul online sunt (să nu le zicem altfel) "hatteri" ! AICI PE EXTREAM TOTUL PENTRU +1. Pe Facebook toți pentru "jmecherie" , oricum in ultimul timp sa dus și Facebook-ul . Nu mai e ce a fost odată , numai conturi false.
Sfat:Nu merita sa îți bați capul cu acești "câini" , mai ales în mediul online și aici pe extreamcs se găsește unul că Specii să comenteze inutil doar pentru un post in plus și nu numai !
Bafta și să ști cu cat noi , persoanele ne exprimam opinia , cu atât ei,haterii se micșorează
Cat de prost poti sa fi. :omfg: subiectul asta ti se potriveste perfect. Vrei sa te dai smecher cu diferite topic-uri ( firma,masins etc) si tu ai 16-17 ani :wut: :kappa: . Cica fac post pentru + 1, daca faceam asa aveam peste 8k post-uri acum.
Toti copiii au mai mult tupeu pe net deoarece nu pot patii nimic :gaben:
Image
User avatar
Pinu.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 676
Joined: 16 Dec 2012, 00:16
Detinator Steam: Da
SteamID: pinucso
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Iasi
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times

26 Feb 2017, 10:08

Pai si daca da peste vreun nebun care ii cauta si se duce peste ei si ii violeaza in gura si-n fund , oare o sa mai intre vreodata la pc sa injure si sa se dea smecheri ?
empty
Specii.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4685
Joined: 16 May 2015, 23:50
Detinator Steam: Da
CS Status: Plangi dupa ***** ca un transexual
Reputatie: Fost eXtream Mod
Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior : sociopat, Saec.
0.2/3
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Contact:

26 Feb 2017, 10:23

Pinu. wrote:Pai si daca da peste vreun nebun care ii cauta si se duce peste ei si ii violeaza in gura si-n fund , oare o sa mai intre vreodata la pc sa injure si sa se dea smecheri ?
Asta e viata de copil,nu ai ce face. De exemplu tu cand erai copil si te jucai afara cu prietenii si faceati galagie ,tipau de la geam vecinii sa nu mai batem mingea in fata blocului si sa nu mai facem galagie ( dar tipa nu vorbea frumos) , tu atunci te gandeai ca e vecina aia nebuna,dar cand cresti si ti se intampla invers ( tu sa auzi galagie de la copii) te enervezi si ii dai dreptate vecinei de atunci.
Ei se distreaza cand enerveaza pe cineva de pe net :kappa:
Image
User avatar
UnBlogger
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 349
Joined: 25 Sep 2015, 19:44
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc "Ramona suge-o"
Detinator server CS: Sm.realcs.ro
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS
Utilizator neserios ( tepar ) - fost PlayToy
Fond eXtream: 0
Contact:

26 Feb 2017, 16:23

User avatar
tre3fla
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5317
Joined: 27 May 2012, 11:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Allah Akbar !
Detinator server CS: Nu
SteamID: /id/tre3fla_xxx
Has thanked: 14 times
Been thanked: 129 times

26 Feb 2017, 16:44

Pinu. wrote:Pai si daca da peste vreun nebun care ii cauta si se duce peste ei si ii violeaza in gura si-n fund , oare o sa mai intre vreodata la pc sa injure si sa se dea smecheri ?
Esti cumva vreun poponar pedofil sau cunosti vreunul ? :kappa: :pogchamp: :dark_sunglasses:
User avatar
laurwtf
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2977
Joined: 04 Jun 2011, 10:17
Detinator Steam: Da
SteamID: Retras de mult
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (3 luni)
-1 warn (2 luni club)
Utilizator neserios (tepar)
Location: toor@nacs
Has thanked: 37 times
Been thanked: 115 times

26 Feb 2017, 17:00

Pinu. wrote:Oare acesti copiii care se cred mari smardoi in mediu virtual , cum sunt in realitate ? Oare au o viata in viata reala ? ( nu stiu daca am formulat corect dar se intelege )
Am observat ca este fb ca este grupul SA:MP Romania ( sper ca nu-i reclama ) si acolo posteaza numai copii , majoritate au pana in 15 ani , nu zic ca-s eu mare adult dar nu ma deranjeaza ca posteaza , doar ca sunt prea zeflemisti si prea sictiriti , adica au un comportament de balta si de Dani :mocanu: 2 ...
stai linistit, sona are 35-40 de ani, si e mai incult decat un pusti de 12 ani.
ArmyBroken
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 213
Joined: 19 Jan 2015, 20:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

26 Feb 2017, 17:00

stai pe reddit, dai de mai putini *****.
User avatar
Pinu.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 676
Joined: 16 Dec 2012, 00:16
Detinator Steam: Da
SteamID: pinucso
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Iasi
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times

26 Feb 2017, 20:08

Specii. wrote:
Pinu. wrote:Pai si daca da peste vreun nebun care ii cauta si se duce peste ei si ii violeaza in gura si-n fund , oare o sa mai intre vreodata la pc sa injure si sa se dea smecheri ?
Asta e viata de copil,nu ai ce face. De exemplu tu cand erai copil si te jucai afara cu prietenii si faceati galagie ,tipau de la geam vecinii sa nu mai batem mingea in fata blocului si sa nu mai facem galagie ( dar tipa nu vorbea frumos) , tu atunci te gandeai ca e vecina aia nebuna,dar cand cresti si ti se intampla invers ( tu sa auzi galagie de la copii) te enervezi si ii dai dreptate vecinei de atunci.
Ei se distreaza cand enerveaza pe cineva de pe net :kappa:
Da boss , dar una e cand te joci in fata blocului cum zici tu si una e cand te joci la pc , oricum cred ca am fost ultimele generati care au prins moda cu joaca afara , acum toti copii sunt cu internetul , pc-urile , telefoanele ..
empty
User avatar
Pinu.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 676
Joined: 16 Dec 2012, 00:16
Detinator Steam: Da
SteamID: pinucso
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Iasi
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times

26 Feb 2017, 20:09

Pinu. wrote:
Specii. wrote:
Pinu. wrote:Pai si daca da peste vreun nebun care ii cauta si se duce peste ei si ii violeaza in gura si-n fund , oare o sa mai intre vreodata la pc sa injure si sa se dea smecheri ?
Asta e viata de copil,nu ai ce face. De exemplu tu cand erai copil si te jucai afara cu prietenii si faceati galagie ,tipau de la geam vecinii sa nu mai batem mingea in fata blocului si sa nu mai facem galagie ( dar tipa nu vorbea frumos) , tu atunci te gandeai ca e vecina aia nebuna,dar cand cresti si ti se intampla invers ( tu sa auzi galagie de la copii) te enervezi si ii dai dreptate vecinei de atunci.
Ei se distreaza cand enerveaza pe cineva de pe net :kappa:
Da boss , dar una e cand te joci in fata blocului cum zici tu si una e cand te joci la pc , oricum cred ca am fost ultimele generati care au prins moda cu joaca afara , acum toti copii sunt cu internetul , pc-urile , telefoanele ..
tre3fla wrote:
Pinu. wrote:Pai si daca da peste vreun nebun care ii cauta si se duce peste ei si ii violeaza in gura si-n fund , oare o sa mai intre vreodata la pc sa injure si sa se dea smecheri ?
Esti cumva vreun poponar pedofil sau cunosti vreunul ? :kappa: :pogchamp: :dark_sunglasses:
Da .. cunosc unul , il cheama tr3fla si e smardoi pe internet si in viata reala se pisa pe el daca merge cineva in spatele lui ...
empty
User avatar
Fantasy1
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4836
Joined: 05 Jul 2012, 01:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 Mar)
Utilizator neserios (TEPAR!)
Has thanked: 278 times
Been thanked: 217 times
Contact:

26 Feb 2017, 20:11

laurwtf wrote:
Pinu. wrote:Oare acesti copiii care se cred mari smardoi in mediu virtual , cum sunt in realitate ? Oare au o viata in viata reala ? ( nu stiu daca am formulat corect dar se intelege )
Am observat ca este fb ca este grupul SA:MP Romania ( sper ca nu-i reclama ) si acolo posteaza numai copii , majoritate au pana in 15 ani , nu zic ca-s eu mare adult dar nu ma deranjeaza ca posteaza , doar ca sunt prea zeflemisti si prea sictiriti , adica au un comportament de balta si de Dani :mocanu: 2 ...
stai linistit, sona are 35-40 de ani, si e mai incult decat un pusti de 12 ani.
Coite sa dai tepe la varsta de 40 ani de cate 5 euro :dark_sunglasses:
Asta inseamna sa fi SONA :penguin:
CLICK AICI pentru FORUM
- Un Forum Care Nu Poate Fi Spart -
- Un Forum Care Nu Modifica Topicurile Cu Tepari -
- Vrei Indexare In Google? Posteaza Tzeparii La Noi -

- Daca ai nevoie sa te ajut cu un addons/plugin etc se plateste, nu ajut cu nimic pe GRATIS -
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 342 guests