Niste idei care trebuie bagate la cap

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Ionut Andrei
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 832
Joined: 03 Jun 2016, 18:43
Detinator Steam: Da
CS Status: eXtreamCS
Reputatie: Utilizator neserios (tepar!)
Fond eXtream: 0
Contact:

19 Sep 2016, 00:29

Vlad wrote:Cum iti faci tu o parere despre o persoana cu care n-ai vorbit in viata ta ?
Nu stiam ca nu iti poti face o parere legata de cineva chiar daca nu ai vorbit cu ea insusi.
Imi pot face o parere vazand ce posteaza etc.
RoyalServer 2
User avatar
faggoat
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2278
Joined: 10 May 2013, 11:50
Detinator Steam: Nu
SteamID: noonstake
Reputatie: Nume anterior: stefanbri
Fost membru Club eXtreamCS ( 2 luni, Castigator eXtreamMEME )
Has thanked: 37 times
Been thanked: 29 times

19 Sep 2016, 06:42

Vlad wrote:Cum iti faci tu o parere despre o persoana cu care n-ai vorbit in viata ta ?
aaaam, prin ce spune/face persoana aia?
n-avem chef sa gandim
Image
"e inundatie in cartier si tu dormi mancamiai pl de roman"
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

19 Sep 2016, 08:06

Sa nu se mai ofere thread-uri globale si membru club la tepari (exemplu) este dorinta mea. Nu ai cum sa promovezi un site cu servere de counter-strike cu 88 de sloturi, sa fim seriosi.
User avatar
Kryme
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1922
Joined: 31 Dec 2008, 12:45
Detinator Steam: Da
SteamID: PM si il dau.
Reputatie: Ban 1 luna
Ban 2 luni
Location: Zalău
Has thanked: 132 times
Been thanked: 69 times

19 Sep 2016, 09:00

Mutex wrote:Sa nu se mai ofere thread-uri globale si membru club la tepari (exemplu) este dorinta mea. Nu ai cum sa promovezi un site cu servere de counter-strike cu 88 de sloturi, sa fim seriosi.
Chiar asta am vrut sa zic si eu in topicul ala.
Dar normal ca baiatu cere sa fie inchis topicul.
User avatar
ARTUR.HAZ
Administrator
Administrator
Posts: 7652
Joined: 04 Oct 2013, 14:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Has thanked: 146 times
Been thanked: 123 times
Contact:

19 Sep 2016, 16:33

De ce doar unii fosti moderatori primesc Membru Club ? Nu fac referire la mine, vorbesc in general.
Stiu, am gresit. De aceea am luat restrictie la PM, doar la unii li se mai si scoate, chiar daca au facut si ei ceva pentru aceea restrictie. Asa cum multi pot scapa de ea, ar fi bine sa scap si eu. Nu poti face nimic, vrei sa dai un mesaj privat sau sa faci un topic la anunturi ? Nu poti, ai restrictie.
In legatura cu Madalin C. Sare uneori calul, mai demult am avut eu altercatii cu el cand eram in staff. Doar de bajocura era bun, in schimb acum de cand e in staff n-am avut tangenta cu el.
Last edited by Florin on 19 Sep 2016, 16:51, edited 1 time in total.
Reason: mereu ai vreo nemultumire cand e vorba de un subiect de genul
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8148
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

19 Sep 2016, 16:47

Membru Club primesc doar cei ce au fost administratori sau eXtream Mod, ai vazut tu pe cineva care a avut super moderator, s-a retras, si a primit Membru Club ? Nu.
Vrei sa-ti spun iar cat de obsedat de forum esti ? Eu iti recomand sa nu te mai bagi in seama in subiecte de genul, mai ales ca stii ca n-ai dreptate.
User avatar
scorpi
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4355
Joined: 25 May 2008, 09:23
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream mod
Nume anterior: scorpi, shotskat, xqvs
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Bacau
Has thanked: 66 times
Been thanked: 117 times

20 Sep 2016, 03:08

Cand am vrut sa revin in staff am dat mesaj la 3-4 admini si am fost dat la o parte, cand pana mea chiar voiam sa reintru in staff. Apai voi adminii de acum, fara suparare, da chiar meritam macar un da te n ... ca nu vreau sa-ti dau accesul. Degeaba spuneti ca nu aveti timp, vi s-a cam urcat accesul la cap. Asta e o parere proprie. Vi se pune pata pe mine sau nu , chiar nu ma intereseaza. Tzacanel care odata vorbeam pe mess in fiecare zi , acum n-are timp de un pm. Si asta e adevarul fratilor. extreamul nu mai e extream.
Image
User avatar
Gabi ~
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 25
Joined: 11 Sep 2016, 11:48
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0

20 Sep 2016, 03:16

scorpi wrote:Cand am vrut sa revin in staff am dat mesaj la 3-4 admini si am fost dat la o parte, cand pana mea chiar voiam sa reintru in staff. Apai voi adminii de acum, fara suparare, da chiar meritam macar un da te n ... ca nu vreau sa-ti dau accesul. Degeaba spuneti ca nu aveti timp, vi s-a cam urcat accesul la cap. Asta e o parere proprie. Vi se pune pata pe mine sau nu , chiar nu ma intereseaza. Tzacanel care odata vorbeam pe mess in fiecare zi , acum n-are timp de un pm. Si asta e adevarul fratilor. extreamul nu mai e extream.

Daca au' culuarea rosie se cred zeii pe pamant :)))
User avatar
scorpi
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4355
Joined: 25 May 2008, 09:23
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream mod
Nume anterior: scorpi, shotskat, xqvs
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Bacau
Has thanked: 66 times
Been thanked: 117 times

20 Sep 2016, 03:17

Gabi ~ wrote:
scorpi wrote:Cand am vrut sa revin in staff am dat mesaj la 3-4 admini si am fost dat la o parte, cand pana mea chiar voiam sa reintru in staff. Apai voi adminii de acum, fara suparare, da chiar meritam macar un da te n ... ca nu vreau sa-ti dau accesul. Degeaba spuneti ca nu aveti timp, vi s-a cam urcat accesul la cap. Asta e o parere proprie. Vi se pune pata pe mine sau nu , chiar nu ma intereseaza. Tzacanel care odata vorbeam pe mess in fiecare zi , acum n-are timp de un pm. Si asta e adevarul fratilor. extreamul nu mai e extream.

Daca au' culuarea rosie se cred zeii pe pamant :)))
Sa faca ce vor ei frate din partea mea. Dar iti zic eu un lucru care te face om , si ei l-au uitat: nu uita de unde ai plecat.
Image
User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

20 Sep 2016, 04:09

scorpi wrote:Cand am vrut sa revin in staff am dat mesaj la 3-4 admini si am fost dat la o parte, cand pana mea chiar voiam sa reintru in staff. Apai voi adminii de acum, fara suparare, da chiar meritam macar un da te n ... ca nu vreau sa-ti dau accesul. Degeaba spuneti ca nu aveti timp, vi s-a cam urcat accesul la cap. Asta e o parere proprie. Vi se pune pata pe mine sau nu , chiar nu ma intereseaza. Tzacanel care odata vorbeam pe mess in fiecare zi , acum n-are timp de un pm. Si asta e adevarul fratilor. extreamul nu mai e extream.
De ce esti rau? Ca ultima data cand am vorbit, ti-am raspuns la toate PM-urile. Ca m-ai intrebat de un skin de il aveam in inventar.
Image
Image
Image
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

20 Sep 2016, 11:38

Mutex wrote:Sa nu se mai ofere thread-uri globale si membru club la tepari (exemplu) este dorinta mea. Nu ai cum sa promovezi un site cu servere de counter-strike cu 88 de sloturi, sa fim seriosi.
Cata1902 wrote:
Vlad wrote:1. Pe forum nu se promoveaza warez.
2. De ce vorbesti in locul tuturor ?
3. Daca citesti postul lui Ryse o sa realizezi ca raspunsul lui este util.
4. Sunt oameni ce nu realizeaza ca pentru astfel de script-uri se dau bani, care sunt munciti, nu furati, cum faci tu.
Am bani de iti iau tot neamu in intretinere .
Cauta toate raspunsurile lui grande ala sa vezi ce spune peste tot . El nu stie ca zici odata, de 2 ori, dar el e ****.
Daca lui Laur sau chiar si voua va place sa vorbeasca asa un copil care se lauda ca are buzunarele pline de bani atunci foarte bine. Am vazut in thread-uri ca ziceti de unii (la modul general) ca sunt prea prosti ca promoveaza nu stiu ce, dar ce sa mai zicem despre extreamcs care promoveaza teparii? Am inteles, este dreptul lui Laur sa scoata bani pe reclame, insa cum vreti ca utilizatorii sa fie multumiti daca extreamcs (comunitate cu vechime de peste 9 ani) promoveaza tepari?
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

20 Sep 2016, 12:02

pe principiu asta google ads ar avea 3 clienti
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information