Niste idei care trebuie bagate la cap

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8148
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

20 Sep 2016, 12:09

scorpi wrote:Cand am vrut sa revin in staff am dat mesaj la 3-4 admini si am fost dat la o parte, cand pana mea chiar voiam sa reintru in staff. Apai voi adminii de acum, fara suparare, da chiar meritam macar un da te n ... ca nu vreau sa-ti dau accesul. Degeaba spuneti ca nu aveti timp, vi s-a cam urcat accesul la cap. Asta e o parere proprie. Vi se pune pata pe mine sau nu , chiar nu ma intereseaza. Tzacanel care odata vorbeam pe mess in fiecare zi , acum n-are timp de un pm. Si asta e adevarul fratilor. extreamul nu mai e extream.
Ai fost de n ori in echipa si n-ai avut timp niciodata. Ce ma face pe mine sa cred ca acum o sa fie diferit ? N-am nimic cu tine, nu te cunosc, vad ca ai fost in staff cand eu nu eram administrator, dar daca mereu nu ai timp de forum de ce mai ceri ?


@Mutex, copilul ala cretin nu merita atentie. Se crede mare afacerist cu € prin firme de hosting.
User avatar
scorpi
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4355
Joined: 25 May 2008, 09:23
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream mod
Nume anterior: scorpi, shotskat, xqvs
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Bacau
Has thanked: 66 times
Been thanked: 117 times

20 Sep 2016, 13:31

n ori la tine = 2 ori sa inteleg. Da frate na am gresit pentru ca suntem oameni. Dar eu zic ca meritam o atentie ( si prin atentie ma refer bagare in seama :)) ) . App, iarta-mi aroganta, dar nu erai user cand eram eu mod. Zi faina sa aveti !!
Image
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8148
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

20 Sep 2016, 14:02

De doua ori doar la mine, dar tu zici ca ai dat mesaj si la altii. Prima data te-am bagat ( mai exact noiembrie 2014 chiar daca ai fost scos in iulie 2014 pentru inactivitate ), a doua oara daca imi aduc aminte ti-am zis ca atunci cand ai tmp si esti sigur de asta imi trimiti mesaj.

Ai mai dat altcuiva pm in iulie 2016 si nu te-am bagat din cauza arogantei.
User avatar
LEVIS+
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3297
Joined: 12 Jul 2011, 12:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost intermediar
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost detinator war.eXtreamCS.com
Fost manager rs.eXtreamCS.com
Fost manager dr.eXtreamCS.com
Location: Constanţa
Has thanked: 104 times
Been thanked: 342 times
Contact:

20 Sep 2016, 19:10

scorpi wrote:Dar eu zic ca meritam o atentie ( si prin atentie ma refer bagare in seama :))
Da tu suferi asa grav de atentie de vrei sa te bage in seama lumea pe un mediu virtual ? Persoana pe care probabil nu ai vazut-o in viata ta f2f.
Nici nu vreau sa-mi imaginez de viata ta din afara forumului daca te deranjeaza faptul ca niste admini nu-ti raspund la mesaje.
"În viaţă întâlneşti o mulţime de lume şi câţiva oameni." - Moliere
User avatar
ARTUR.HAZ
Administrator
Administrator
Posts: 7652
Joined: 04 Oct 2013, 14:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Has thanked: 146 times
Been thanked: 123 times
Contact:

20 Sep 2016, 20:03

Se pare ca nu sunt singurul obsedat de aici de grad :troll
Mai sunt si altii pe langa mine, ce bine. Sunt multi moderatori care sunt scosi pentru ceva boacana facuta sau pentru inactivitate si nu la scurt timp sunt adaugati inapoi. Eu oricum nu mai pup grad aici, doar zic in general de alti fosti moderatori. Care pana la urma probabil au facut ceva pentru forum si acum sunt dati la o parte, ca sunt altii mai buni decat ei. Din moment ce omul ar vrea sa revina, de ce nu e luat in seama ? Sunt multi care erau scosi pentru inactivitate si erau bagati inapoi.
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8148
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

20 Sep 2016, 20:22

Dunhill eXtream wrote:Se pare ca nu sunt singurul obsedat de aici de grad :troll
Mai sunt si altii pe langa mine, ce bine. Sunt multi moderatori care sunt scosi pentru ceva boacana facuta sau pentru inactivitate si nu la scurt timp sunt adaugati inapoi. Eu oricum nu mai pup grad aici, doar zic in general de alti fosti moderatori. Care pana la urma probabil au facut ceva pentru forum si acum sunt dati la o parte, ca sunt altii mai buni decat ei. Din moment ce omul ar vrea sa revina, de ce nu e luat in seama ? Sunt multi care erau scosi pentru inactivitate si erau bagati inapoi.
Tu ai citit ce am scris sau ai postat de plictiseala?
User avatar
ARTUR.HAZ
Administrator
Administrator
Posts: 7652
Joined: 04 Oct 2013, 14:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Has thanked: 146 times
Been thanked: 123 times
Contact:

20 Sep 2016, 21:28

Vlad wrote:
Dunhill eXtream wrote:Se pare ca nu sunt singurul obsedat de aici de grad :troll
Mai sunt si altii pe langa mine, ce bine. Sunt multi moderatori care sunt scosi pentru ceva boacana facuta sau pentru inactivitate si nu la scurt timp sunt adaugati inapoi. Eu oricum nu mai pup grad aici, doar zic in general de alti fosti moderatori. Care pana la urma probabil au facut ceva pentru forum si acum sunt dati la o parte, ca sunt altii mai buni decat ei. Din moment ce omul ar vrea sa revina, de ce nu e luat in seama ? Sunt multi care erau scosi pentru inactivitate si erau bagati inapoi.
Tu ai citit ce am scris sau ai postat de plictiseala?
Am citit.
Doar tu mereu spui ca ce te-ar face pe tine sa crezi ca nu vor fi oamenii care vor sa reintre in staff ca si ultima data cand au fost. Exact asa a fost si la mine cu regulile. Doar ca nu mai spun nimic pe acest subiect. Poate omul s-a desteptat ce a facut si nu va mai repeta greseala facuta. Sunt multi fosti moderatori care ar merita sa revina, ca faceau treaba buna cand erau in staff. Chiar daca au avut greseli probabil, poate si le-au corectat.
User avatar
scorpi
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4355
Joined: 25 May 2008, 09:23
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream mod
Nume anterior: scorpi, shotskat, xqvs
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Bacau
Has thanked: 66 times
Been thanked: 117 times

21 Sep 2016, 03:11

LEVIS+ wrote:
scorpi wrote:Dar eu zic ca meritam o atentie ( si prin atentie ma refer bagare in seama :))
Da tu suferi asa grav de atentie de vrei sa te bage in seama lumea pe un mediu virtual ? Persoana pe care probabil nu ai vazut-o in viata ta f2f.
Nici nu vreau sa-mi imaginez de viata ta din afara forumului daca te deranjeaza faptul ca niste admini nu-ti raspund la mesaje.
Mai aerianule de unde ai aparut :)) ? Daca-mi face placere sa intru pe forum , am vazut ca s-a deschis o categorie noua, si chiar e ok fata de alte forumuri fantoma, care e greseala mea? Veziti oleaca de treaba ta , nu inteleg de ce va bagati voi , daca discutia era intre mine si admini. Viata mea reala ? Mi-o descriu peste a ta stai chill. Si evita-ma te rog,daca esti baiat fin , pentru ca asa am sa fac si eu. Ok Vlad, scuzele mele atunci.
Last edited by LEVIS+ on 21 Sep 2016, 20:09, edited 1 time in total.
Reason: Get a life
Image
User avatar
fabr1s
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3197
Joined: 19 Jul 2010, 01:13
Detinator Steam: Nu
CS Status: nu cunosc
Detinator server CS: nu am
SteamID: -
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : Pedro , Danny , daniakis, Dani
Arbitru cupă eXtreamCS 2014 ( Counter Strike 1.6 )
Fost Membru club eXtreamCS
Location: bucharest
Has thanked: 207 times
Been thanked: 222 times

21 Sep 2016, 13:01

Dunhill eXtream wrote:
Vlad wrote:
Dunhill eXtream wrote:Se pare ca nu sunt singurul obsedat de aici de grad :troll
Mai sunt si altii pe langa mine, ce bine. Sunt multi moderatori care sunt scosi pentru ceva boacana facuta sau pentru inactivitate si nu la scurt timp sunt adaugati inapoi. Eu oricum nu mai pup grad aici, doar zic in general de alti fosti moderatori. Care pana la urma probabil au facut ceva pentru forum si acum sunt dati la o parte, ca sunt altii mai buni decat ei. Din moment ce omul ar vrea sa revina, de ce nu e luat in seama ? Sunt multi care erau scosi pentru inactivitate si erau bagati inapoi.
Tu ai citit ce am scris sau ai postat de plictiseala?
Am citit.
Doar tu mereu spui ca ce te-ar face pe tine sa crezi ca nu vor fi oamenii care vor sa reintre in staff ca si ultima data cand au fost. Exact asa a fost si la mine cu regulile. Doar ca nu mai spun nimic pe acest subiect. Poate omul s-a desteptat ce a facut si nu va mai repeta greseala facuta. Sunt multi fosti moderatori care ar merita sa revina, ca faceau treaba buna cand erau in staff. Chiar daca au avut greseli probabil, poate si le-au corectat.
iti da de mancare cumva gradu pe forum de esti CEL MAI OBSEDAT USER de pe forumu asta ? te milogesti ca un tigan d-ala sa-ti iei gradu inapoi
"Racing, competing, is in my blood, is part of me, is part of my life." Ayrton Senna
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

22 Sep 2016, 16:46

De ce ii băgați înapoi pe astia care au mai avut moderator p-aici de 2-3 ori si nu făceau absolut nimic? Un exemplu ar fii S!laba,acum si.a schimbat numele nu.l stiu exact.Stii ca a fost de atâtea ori si nu făcea nimic,acum de ce.l mai bagi? Asta e o întrebare di o propunere in acelasi timp.
User avatar
Kryme
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1922
Joined: 31 Dec 2008, 12:45
Detinator Steam: Da
SteamID: PM si il dau.
Reputatie: Ban 1 luna
Ban 2 luni
Location: Zalău
Has thanked: 132 times
Been thanked: 69 times

22 Sep 2016, 17:04

Cosmin wrote:De ce ii băgați înapoi pe astia care au mai avut moderator p-aici de 2-3 ori si nu făceau absolut nimic? Un exemplu ar fii S!laba,acum si.a schimbat numele nu.l stiu exact.Stii ca a fost de atâtea ori si nu făcea nimic,acum de ce.l mai bagi? Asta e o întrebare di o propunere in acelasi timp.
Pentru ca nu prea e lumea interesata,si pun si ei pe cine pot . :')
User avatar
ARTUR.HAZ
Administrator
Administrator
Posts: 7652
Joined: 04 Oct 2013, 14:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Has thanked: 146 times
Been thanked: 123 times
Contact:

22 Sep 2016, 21:20

Cosmin wrote:De ce ii băgați înapoi pe astia care au mai avut moderator p-aici de 2-3 ori si nu făceau absolut nimic? Un exemplu ar fii S!laba,acum si.a schimbat numele nu.l stiu exact.Stii ca a fost de atâtea ori si nu făcea nimic,acum de ce.l mai bagi? Asta e o întrebare di o propunere in acelasi timp.
Cristian./Cristian parca e acum.
Sunt multi care au primit multe sanse in staff si tot nu faceau nimic, dupa cum ai spus si tu. Si unul care vrea sa revina, care facea treaba cu mici greseli ( fac referire la mine si la altii ). Eu am luat restrictie in urma unui topic prin care se faceau recrutari prin Martie anul acesta si eu am luat remove prin februarie. Puteam fi respins si fara restrictie, dar ma rog. Normal ca mi-e ciuda, asa cum spuneti si voi si ma faceti obsedat, cand faceam treaba buna pe forum cu mici greseli si eu iau restrictie. Cand am ajutat forumul, prin moderarea lui zilnica. Intr-o perioada eram printre cei mai activi moderatori simpli, atunci cand am fost promovat. Si dupa ce am luat retrogradarea, tot la fel de activ am fost. Nu conteaza absolut deloc culoarea care o aveam. Dar la urma urmei, am luat remove + restrictie. Asta-i viata, pana la urma omul din greseli invata. Pe urma cand am dat un Pm prin care am vrut sa-mi incerc norocul, spuneau majoritatea ca nu mai am ce calca in staff. Probabil e mai bine ca sunt moderatori inactivi majoritatea.
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Dot [Bot], Petal [Bot] and 90 guests