Note mici pe teme nefacute.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Littlepac_m
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 548
Joined: 12 Jul 2015, 09:19
Detinator Steam: Da
CS Status: fl studio time
Detinator server CS: Da.
SteamID: majestick109
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Cont nou Larsawin
Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni )
Nume anterior : Littlepac1337
Fond eXtream: 0
Location: FL Studio
Contact:

01 Feb 2016, 15:56

*BoOoM* wrote:Am intrebat pentru ca asa am auzit de la altii "ca nu au voie.." si am vrut sa fiu sigur, sa nu ma iau in gura cu ea.. oricum am media 3.75 :)) o zis ca nu mai am sanse, mate, cls 11.. =)) si imi este lene sa le copiez, si acasa nu le stiu face.. nici nu am geanta :)) ms oricum.
eu te-as fi lasat si la romana corigent
Stand your ground or flee - the choice is yours. You are only delaying the inevitable, for the carrion crows shall feast regardless.
RoyalServer
User avatar
Emi eXtream
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2233
Joined: 08 Feb 2012, 11:52
Detinator Steam: Da
CS Status: No status available.
SteamID: Privat.
Reputatie: Utilizator neserios(tepar)
Restrictie moderator
Fost moderator
Nume anterior: Synk12
Location: Neverland
Has thanked: 90 times
Been thanked: 49 times
Contact:

01 Feb 2016, 16:00

Va luati de saracu baiat dar mai mult de jumatate dintre voi nu va faceti temele :))
User avatar
Littlepac_m
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 548
Joined: 12 Jul 2015, 09:19
Detinator Steam: Da
CS Status: fl studio time
Detinator server CS: Da.
SteamID: majestick109
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Cont nou Larsawin
Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni )
Nume anterior : Littlepac1337
Fond eXtream: 0
Location: FL Studio
Contact:

01 Feb 2016, 16:01

nici nu tre'. eu trec fara sa ma prea duc la scoala. n-am nevoie de scoala sa stiu sa fac bani.
Stand your ground or flee - the choice is yours. You are only delaying the inevitable, for the carrion crows shall feast regardless.
alexanderrrrr
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1192
Joined: 09 Sep 2015, 23:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Fuck cs, let s play HS!
Detinator server CS: Fuck cs
Fond eXtream: 0
Contact:

01 Feb 2016, 18:49

oricum tu nu vei face teme la mate niciodata. am avut colegi ca tine cu gramada, nu vroiau sa scrie nimic :) nici nu stiu de ce te mai duci la scoala? serios, nu ai cumva o gașcă sa faci ceva actiuni? sa fii boss?


mai si intrebi. scoala nu e facuta penteru toti. unii va chinuiti pe acolo.
User avatar
*BoOoM*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2042
Joined: 15 Jul 2014, 01:25
Detinator Steam: Da
CS Status: O dau prin praf :-j
Detinator server CS: Furien.BingBang.Ro
SteamID: booom_cs
Fond eXtream: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

01 Feb 2016, 19:53

Pentru cesascriu,pentru cesa invat? sa-mi pierd timpul liber aiurea? si cand termin coala, cu diploma de bac in mana sa realizez ca nu ma ia nimeni la un post frumos ca nu am pile.. si pe 15-20 mil, cu bac eu nu stau.. mai bine fara scoala si cu 1 mie euro salar, dincolo.. decat aici cu bac pe 15 mil, bataie de joc.. era o intrebare sa stiu daca ma iau in gura cu profa, si imi sterge un 2, sa vad daca am sanse sa trec.. bafta.
CRISZLY
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4045
Joined: 14 May 2014, 17:49
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Itsirc
Castigator Membru Club eXtream @ Ganduri de sub dus (25 OCT - 25 FEB)
Been thanked: 69 times

01 Feb 2016, 20:15

*BoOoM* wrote:Pentru cesascriu,pentru cesa invat? sa-mi pierd timpul liber aiurea? si cand termin coala, cu diploma de bac in mana sa realizez ca nu ma ia nimeni la un post frumos ca nu am pile.. si pe 15-20 mil, cu bac eu nu stau.. mai bine fara scoala si cu 1 mie euro salar, dincolo.. decat aici cu bac pe 15 mil, bataie de joc.. era o intrebare sa stiu daca ma iau in gura cu profa, si imi sterge un 2, sa vad daca am sanse sa trec.. bafta.
Trebuie sa ai mereu un plan B, nu stii ce se va-ntampla in viitor, incearca macar.. sa iei bacalaureatul cu nota minima.
User avatar
raiden
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3260
Joined: 22 Jun 2009, 22:56
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Location: Bucharest
Has thanked: 81 times
Been thanked: 218 times

01 Feb 2016, 20:40

*BoOoM* wrote:Pentru cesascriu,pentru cesa invat? sa-mi pierd timpul liber aiurea? si cand termin coala, cu diploma de bac in mana sa realizez ca nu ma ia nimeni la un post frumos ca nu am pile.. si pe 15-20 mil, cu bac eu nu stau.. mai bine fara scoala si cu 1 mie euro salar, dincolo.. decat aici cu bac pe 15 mil, bataie de joc.. era o intrebare sa stiu daca ma iau in gura cu profa, si imi sterge un 2, sa vad daca am sanse sa trec.. bafta.
In primul rand trebuie sa vrei, in al 2-lea rand trebuie sa cauti, in al 3-lea rand voi toti vreti salarii de 1000euro cum terminati scoala(poate vreti sa iesiti direct bogati, ce ar mai fi?).Gandesti destul de prost, si ca tine sunt multi...daca tu crezi ca in viata asta doar banii sunt cei mai importanti, atunci traiesti degeaba.Cat despre luatu-l in gura cu profa, nu mai bine te duci si vorbesti frumos? Eu zic ca asa se rezolva cel mai repede (acum depinde si de atitudinea care o ai pe la orele ei).
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

01 Feb 2016, 20:42

raiden wrote:
*BoOoM* wrote:Pentru cesascriu,pentru cesa invat? sa-mi pierd timpul liber aiurea? si cand termin coala, cu diploma de bac in mana sa realizez ca nu ma ia nimeni la un post frumos ca nu am pile.. si pe 15-20 mil, cu bac eu nu stau.. mai bine fara scoala si cu 1 mie euro salar, dincolo.. decat aici cu bac pe 15 mil, bataie de joc.. era o intrebare sa stiu daca ma iau in gura cu profa, si imi sterge un 2, sa vad daca am sanse sa trec.. bafta.
In primul rand trebuie sa vrei, in al 2-lea rand trebuie sa cauti, in al 3-lea rand voi toti vreti salarii de 1000euro cum terminati scoala(poate vreti sa iesiti direct bogati, ce ar mai fi?).Gandesti destul de prost, si ca tine sunt multi...daca tu crezi ca in viata asta doar banii sunt cei mai importanti, atunci traiesti degeaba.
cam asa am eu cateva cunostinte , viseaza la germania si la mii de euro + cine stie ce masini de lux.
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13708
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

01 Feb 2016, 20:47

DOAMNE FERESTE, trebuie sa fac neaparat un top eXtreamCS.
Image
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

01 Feb 2016, 21:11

am gasit un obosit pe yt https://www.youtube.com/watch?v=jKAAXqDkD2A ia fa ce zice asta, fa plangere si ne zici si noua raspunsul
User avatar
*BoOoM*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2042
Joined: 15 Jul 2014, 01:25
Detinator Steam: Da
CS Status: O dau prin praf :-j
Detinator server CS: Furien.BingBang.Ro
SteamID: booom_cs
Fond eXtream: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

01 Feb 2016, 22:47

raiden wrote: In primul rand trebuie sa vrei, in al 2-lea rand trebuie sa cauti, in al 3-lea rand voi toti vreti salarii de 1000euro cum terminati scoala(poate vreti sa iesiti direct bogati, ce ar mai fi?).Gandesti destul de prost, si ca tine sunt multi...daca tu crezi ca in viata asta doar banii sunt cei mai importanti, atunci traiesti degeaba.Cat despre luatu-l in gura cu profa, nu mai bine te duci si vorbesti frumos? Eu zic ca asa se rezolva cel mai repede (acum depinde si de atitudinea care o ai pe la orele ei).
Boss, nu stiu ce situatie financiara are familia ta, poate tu cum termini scoala ai bani si avere de la parinti, eu nu am.. pentru ca nici parinti mei nu au avut la randul lor de la bunici.. si daca as lua bacul, etc.. nu am bani de facultati.. asa ca e logic sa visez la ceva ce nu prea e un vis, un salar de 1k e e o nimica toata dincolo.. vreau bani, sa imi iau o masina buna si sa-mi fac o casa, sa stiu ca-s linistit, nu numai cu scoala faci bani, eu am strans ceva banuti pana acum fara scoala (3k e), zi-mi tu mie unde vreodata in viata ma mai intalnesc eu cu functia x,y la vreun loc de munca.. sa fim seriosi.. si daca nu ai o pila cv.. sau bani, degeaba ai scoala, greu iti gasesti un loc de munca singur.. si cum din prima atatia bani, vrei sa investesti o gramada de bani in scoli, si pe urma sa iti iei un servici cu minimul pe economie 2-3 ani pana prinzi ceva bun? ce faci aia 2-3 ani? mananci mamaliga..?
Kommendante wrote:DOAMNE FERESTE, trebuie sa fac neaparat un top eXtreamCS.
Voua, adminii.. nu va da nimeni warn pentru off?
s o u n d - wrote:am gasit un obosit pe yt https://www.youtube.com/watch?v=jKAAXqDkD2A ia fa ce zice asta, fa plangere si ne zici si noua raspunsul
mai merg miercuri la liceu sa vad.. daca fara 2-ul care l-am primit pe tema nefacuta imi iese media de trecere, fac plangere.. nu am nimic de pierdut.
User avatar
Littlepac_m
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 548
Joined: 12 Jul 2015, 09:19
Detinator Steam: Da
CS Status: fl studio time
Detinator server CS: Da.
SteamID: majestick109
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Cont nou Larsawin
Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni )
Nume anterior : Littlepac1337
Fond eXtream: 0
Location: FL Studio
Contact:

01 Feb 2016, 23:34

*BoOoM* wrote:
raiden wrote: In primul rand trebuie sa vrei, in al 2-lea rand trebuie sa cauti, in al 3-lea rand voi toti vreti salarii de 1000euro cum terminati scoala(poate vreti sa iesiti direct bogati, ce ar mai fi?).Gandesti destul de prost, si ca tine sunt multi...daca tu crezi ca in viata asta doar banii sunt cei mai importanti, atunci traiesti degeaba.Cat despre luatu-l in gura cu profa, nu mai bine te duci si vorbesti frumos? Eu zic ca asa se rezolva cel mai repede (acum depinde si de atitudinea care o ai pe la orele ei).
Boss, nu stiu ce situatie financiara are familia ta, poate tu cum termini scoala ai bani si avere de la parinti, eu nu am.. pentru ca nici parinti mei nu au avut la randul lor de la bunici.. si daca as lua bacul, etc.. nu am bani de facultati.. asa ca e logic sa visez la ceva ce nu prea e un vis, un salar de 1k e e o nimica toata dincolo.. vreau bani, sa imi iau o masina buna si sa-mi fac o casa, sa stiu ca-s linistit, nu numai cu scoala faci bani, eu am strans ceva banuti pana acum fara scoala (3k e), zi-mi tu mie unde vreodata in viata ma mai intalnesc eu cu functia x,y la vreun loc de munca.. sa fim seriosi.. si daca nu ai o pila cv.. sau bani, degeaba ai scoala, greu iti gasesti un loc de munca singur.. si cum din prima atatia bani, vrei sa investesti o gramada de bani in scoli, si pe urma sa iti iei un servici cu minimul pe economie 2-3 ani pana prinzi ceva bun? ce faci aia 2-3 ani? mananci mamaliga..?
Kommendante wrote:DOAMNE FERESTE, trebuie sa fac neaparat un top eXtreamCS.
Voua, adminii.. nu va da nimeni warn pentru off?
s o u n d - wrote:am gasit un obosit pe yt https://www.youtube.com/watch?v=jKAAXqDkD2A ia fa ce zice asta, fa plangere si ne zici si noua raspunsul
mai merg miercuri la liceu sa vad.. daca fara 2-ul care l-am primit pe tema nefacuta imi iese media de trecere, fac plangere.. nu am nimic de pierdut.
de parca ma ajuta sa stiu si despre Eminescu in viata. se rasuceste in mormant ca nu e bagat in seama ? multe informatii aiurea. nu se invata ce trebuie. multe informatii doar asa
Stand your ground or flee - the choice is yours. You are only delaying the inevitable, for the carrion crows shall feast regardless.
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Yandex [Bot] and 273 guests