Noua Generatie

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

29 May 2014, 21:14

Acum isi dau cu parerea veteranii dupa extreamcs care spun ce faceau acum 10 ani cand erau ca noi dar ei nu erau nascuti pe atunci.
Pai e normal sa vina generatii din ce in ce mai 'grave' din moment ce parintii se lauda la copii ce boacane faceau ei in tinerete.
RoyalServer 2
User avatar
KEDS
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 122
Joined: 24 Mar 2014, 01:01
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times
Contact:

29 May 2014, 21:31

scosmynnnn wrote:Acum isi dau cu parerea veteranii dupa extreamcs care spun ce faceau acum 10 ani cand erau ca noi dar ei nu erau nascuti pe atunci.
Pai e normal sa vina generatii din ce in ce mai 'grave' din moment ce parintii se lauda la copii ce boacane faceau ei in tinerete.
AI putina dreptate , dar nu le-ar strica si lor sa faca boacane , in copilarie eu ma multumeam cu 1 leu sa-mi iau o inghetata eram cel mai fericit , acum daca pustii de 13-16 ani nu au 20 lei in buzunar :)) e beleaua maaare :)))
User avatar
MyLo
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2373
Joined: 13 Aug 2011, 03:46
Detinator Steam: Nu
CS Status: Destinul lucreaza prin amanunte.
Reputatie: Fost moderator
Location: Arad
Has thanked: 117 times
Been thanked: 120 times

30 May 2014, 10:27

Laur eXtream wrote:
CyberNetyc1998 wrote:Ce parere aveti despre copiii de 12-13 ani care dau comment-uri inteligente pe care nici ei nu le inteleg?

Motivul de baza este faptul ca ne trebuie castigat statut social pentru a primi mai multa atentie si respect din partea celorlalti.
In sfarsit a tintit cineva bine , daca stam sa analizam noua generatie... problema e ca toata lumea vrea sa aibe un status social cat mai mare pentru a depinde cati mai multi oameni de el pentru a fi important :) .

OFF: Multi dintre voi, primul comentariul va-ti gandit asa : Ce sa scriu oare sa par si eu mai matur ?! :-?
:))
PopaGABRiEL
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1739
Joined: 06 Aug 2008, 22:43
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost moderator
Location: Mioveni
Has thanked: 63 times
Been thanked: 65 times

30 May 2014, 12:08

Pentru cei ce postati melodii: nu va puteti expune punctul de vedere cu propriile cuvinte? E mai usor sa postati o melodie, nu?

ON: Fiecare padure are uscaciunile ei, dar parca padurea asta de dupa 1999+ e prea putreda... eu am 17 ani, cand am ajuns pe forumul asta si eu eram **** si bucuros dupa atentie, dar aveam 11 ani. Acum vad copii de varsta mea sau mai mici care nu stiu ce vor face in viata asta.
M3taph0riK
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2127
Joined: 16 Jan 2013, 12:55
Detinator Steam: Da
CS Status: Utilizator Serios
SteamID: Utilizator Serios
Reputatie: Restrictie moderator
Nume anterior: RzV24
Utilizator neserios (tepar)
Has thanked: 60 times
Been thanked: 250 times

30 May 2014, 12:17

MyLo wrote:
Laur eXtream wrote:
CyberNetyc1998 wrote:Ce parere aveti despre copiii de 12-13 ani care dau comment-uri inteligente pe care nici ei nu le inteleg?

Motivul de baza este faptul ca ne trebuie castigat statut social pentru a primi mai multa atentie si respect din partea celorlalti.
In sfarsit a tintit cineva bine , daca stam sa analizam noua generatie... problema e ca toata lumea vrea sa aibe un status social cat mai mare pentru a depinde cati mai multi oameni de el pentru a fi important :) .

OFF: Multi dintre voi, primul comentariul va-ti gandit asa : Ce sa scriu oare sa par si eu mai matur ?! :-?
:))

Care statut social ? Ne luptam pentru titlu de cel mai drogat, incult, analfabet tanar ? :))
User avatar
duduftw
Utilizator neserios
Utilizator neserios
Posts: 1933
Joined: 19 Dec 2012, 20:30
Detinator Steam: Da
CS Status: sdd
SteamID: duduftw
Reputatie: Utilizator neserios
Location: Constanta
Has thanked: 97 times
Been thanked: 57 times

30 May 2014, 12:23

Laur eXtream wrote:
CyberNetyc1998 wrote:Ce parere aveti despre copiii de 12-13 ani care dau comment-uri inteligente pe care nici ei nu le inteleg?
Motivul de baza este faptul ca ne trebuie castigat statut social pentru a primi mai multa atentie si respect din partea celorlalti.
Are mare dreptate, daca esti baiat destept care sti sa te integrezi intr-o societate nu iti mai trebuie nimic, banii se fac usor daca te duce "capatana"
ne mai pensionam si noi ?
User avatar
# Kerosen.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2002
Joined: 04 Dec 2013, 20:28
Detinator Steam: Da
CS Status: Nu mersi
Reputatie: Fost moderator
Location: Ploiesti
Has thanked: 49 times
Been thanked: 74 times
Contact:

01 Jun 2014, 12:36

Image
Image
M3taph0riK
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2127
Joined: 16 Jan 2013, 12:55
Detinator Steam: Da
CS Status: Utilizator Serios
SteamID: Utilizator Serios
Reputatie: Restrictie moderator
Nume anterior: RzV24
Utilizator neserios (tepar)
Has thanked: 60 times
Been thanked: 250 times

01 Jun 2014, 13:17

Saracu :))
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

01 Jun 2014, 13:47

Defapt problema e ca s'a inventat facebook'ul si toate cacaturile ca mess'ul/skype'ul nu le'a ajuns si a creat dependenta,pai ma uit la astia de ii am la prieteni..sunt cei mai smecheri oameni pe facebook,au ajuns sa posteze si ce ar manca,ce mananca,ce ar fu/te,ce face, etc. ce ma intereseaza pe mine ce face el in acel moment ? crede ca intereseaza pe cineva ? sunt sigur ca majoritatea de aici lafel face,crede ca e smecher.
User avatar
# Kerosen.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2002
Joined: 04 Dec 2013, 20:28
Detinator Steam: Da
CS Status: Nu mersi
Reputatie: Fost moderator
Location: Ploiesti
Has thanked: 49 times
Been thanked: 74 times
Contact:

01 Jun 2014, 22:32

Partea a doua
*Unde e taiat cu rosu e scris numele meu,vreau sa ramana anonim numele canalului meu.
| Afiseaza codul
Image
Image
User avatar
EAK
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 245
Joined: 05 Mar 2014, 23:24
Detinator Steam: Nu
CS Status: Me gusta!
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 36 times
Been thanked: 11 times
Contact:

01 Jun 2014, 23:00

Nebun saracu.
User avatar
k i n g
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3092
Joined: 17 Sep 2012, 12:23
Detinator Steam: Da
CS Status: x
Reputatie: Fost moderator ajutator
Restrictie moderator
Nume anterior: k1NNG , TheKing
1.5/3
Utilizator neserios ( tepar )
Location: Pitesti
Has thanked: 34 times
Been thanked: 101 times

02 Jun 2014, 15:10

scosmynnnn wrote:Defapt problema e ca s'a inventat facebook'ul si toate cacaturile ca mess'ul/skype'ul nu le'a ajuns si a creat dependenta,pai ma uit la astia de ii am la prieteni..sunt cei mai smecheri oameni pe facebook,au ajuns sa posteze si ce ar manca,ce mananca,ce ar fu/te,ce face, etc. ce ma intereseaza pe mine ce face el in acel moment ? crede ca intereseaza pe cineva ? sunt sigur ca majoritatea de aici lafel face,crede ca e smecher.
Mark din ce sa isi construiasca existenta?
In proportie de 70% este vina parintilor.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information