Oameni nevinovati aruncati in dube de catre jandarmerie

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

07 May 2015, 21:58

Stie toata lumea cine a fost Maresalul Antonescu,cand a fost judecat,atunci i sa pus statut de tradator de tara si apoi omorat,dar dupa 89 nu a mai zis nimeni nimic sa-i scoata statutul de tradator al maresalului si sa fie erou national >:P ,cred ca sunt sigur ca inca mai este considerat tradator si in plus niciun politician nu a zis nimic gen datorica lui Antonescu inca mai suntem romani
RoyalServer 2
User avatar
miber
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1986
Joined: 09 Apr 2013, 03:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Web Designer.
SteamID: mibfx
Location: rootem
Has thanked: 50 times
Been thanked: 111 times
Contact:

07 May 2015, 22:33

Laur eXtream wrote:O forta este creata deja in acest sens pentru a schimba ceva in Romania si pentru a indrepti nu doar lucrurile cu jandarmeria, ci toate lucrurile care sunt in defavoarea cetatenilor acestei tari. Eu deja o promovez de ceva vreme, in mod voluntar, pentru ca am gasit in sfarsit un om patriot care prezinta situatia pe intelesul tuturor, si a celor ce nu stiu politica.

Directia este Meritocratia si iti poti crea o adeziune de aici pentru a sustine aceasta miscare: http://meritocratia.ro/adeziune/

Totodata puteti urmari un videoclip lansat recent:
Nu il mai asculta pe asta laure m-am uitat la cateva clip-uri de ale lui si in multe din ele a mancat *****, au trecut 4-5 luni si dupa spusele lui in una din lunile astea ar fii trebuit sa inceapa razboiul, pacat eu nu il prea vad.

Dar de o sa iti dai seama mai tarziu ca mananca mult ***** si dupa dictia lui iti dai seama ca nu este prea destept.

ON: Jegosi in haine de STAT, atat pot sa spun.
M-am lasat, is pensionar pe caz de boala, acum ma tratez cu Mari pana dau de Ioana.

Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 409 guests