Ofer domenii .ro neinregistrate pentru cei cu imaginatie!

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Axelbest
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 94
Joined: 01 Aug 2010, 15:23
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: dr.arth.ro
Reputatie: Ban 3 luni !
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Contact:

08 Oct 2010, 22:19

auzi da de unde atatea domenii ... era una daca lucrai la rotld dar niciatuncia nu aveai voie sa faci atatea domenii defapt nu aveai voie niciunu fara plata dar totusi unde le inregistrezi pe gratis ca nu le dai noua ... eu nu cred ca tin mai mult de 1 luna sau sa zicem ca tin 1 an dupa ce facem ? reseller nu prea gred 10-20 de domenii .ro hai sa fim seriosi ce dracu dai 200 de euro pe luna ca sa ne dai noua mie mi se pare ceva dubios si cel mai bine e sa vumparam de la firme autorizate rotld.ro domainscan.ro hostdomain.ro etc. Decat sa va dea unu pe gratis si sa va fceti dupa gust amar ... dupa ce facem dita mai comunitatea sa va ceara bani sau chesti deastea ... e nasol ... am trecut prin multe si eu eu zic sa nu aveti incredre in el si iniciunul care vinde domenii pe ascest forum sau dca nu pe asta pe alte forumuri ... ok da pe gratis dar exista reiscu sa ramaneti fara el in orice moment mai bine dai 50 de euro si sti una si buna domeniu este pe x perioada de timp dar asa nu sti pe ce perioada e poate oricand sa ti-l ia ...
RoyalServer
Dan
Utilizator banat
Utilizator banat
Posts: 644
Joined: 22 Aug 2008, 02:07
Detinator Steam: Da
SteamID: dan_extream, dannezu
Reputatie: Fost administrator
Fost designer echipa eXtream
Fost detinator CS2.eXtreamCS.com
Fost detinator DR.eXtreamCS.com
Ban pentru abuz de admin [scos]
Fost detinator ZM.eXtreamCS.com
Restrictie la functia Manager
Fost moderator
Utilizator banat!
(Ban scos de 1 mai!)
Utilizator banat !
(Injurii la adresa unui moderator)
Has thanked: 11 times
Been thanked: 17 times

09 Oct 2010, 08:39

Axelbest wrote:auzi da de unde atatea domenii ... era una daca lucrai la rotld dar niciatuncia nu aveai voie sa faci atatea domenii defapt nu aveai voie niciunu fara plata dar totusi unde le inregistrezi pe gratis ca nu le dai noua ... eu nu cred ca tin mai mult de 1 luna sau sa zicem ca tin 1 an dupa ce facem ? reseller nu prea gred 10-20 de domenii .ro hai sa fim seriosi ce dracu dai 200 de euro pe luna ca sa ne dai noua mie mi se pare ceva dubios si cel mai bine e sa vumparam de la firme autorizate rotld.ro domainscan.ro hostdomain.ro etc. Decat sa va dea unu pe gratis si sa va fceti dupa gust amar ... dupa ce facem dita mai comunitatea sa va ceara bani sau chesti deastea ... e nasol ... am trecut prin multe si eu eu zic sa nu aveti incredre in el si iniciunul care vinde domenii pe ascest forum sau dca nu pe asta pe alte forumuri ... ok da pe gratis dar exista reiscu sa ramaneti fara el in orice moment mai bine dai 50 de euro si stii una si buna domeniu este pe x perioada de timp dar asa nu stii pe ce perioada e poate oricand sa ti-l ia ...
Ce te priveste pe tine asta ? O data ce ofer, nu stiu de ce faceti asa gura. Pot sa iti spun doar ca domeniile se inregistreaza la o firma pe cat de reala atat de serioasa iar controlul domeniului (adica: setarea ns-urilor, schimbarea datelor detinatorului, schimbarea parolei, s.a.m.d) se face la ROTLD.

SPER CA AZI TERMIN SITE-UL. Tc un mod.
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Petal [Bot] and 371 guests