Oficial Romania o sa primeasca 4646 de refugiati

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5383
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

09 Sep 2015, 21:53

:troll Fiind in Uniunea Europeana,Romania fiind a 7 tara ca teritoriu si ca populatie,chiar daca avem pib nu prea mare,putem face fata celor peste 4000 de refugiati pentru ai caza la noi si intregra pana cand Coatilia ANTI-ISIS va merge in zona aia de razboi sii va infrange pe barbarii de evul mediu ISIS :gusta
RoyalServer 2
User avatar
miber
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1986
Joined: 09 Apr 2013, 03:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Web Designer.
SteamID: mibfx
Location: rootem
Has thanked: 50 times
Been thanked: 111 times
Contact:

09 Sep 2015, 22:00

aSh wrote::troll Fiind in Uniunea Europeana,Romania fiind a 7 tara ca teritoriu si ca populatie,chiar daca avem pib nu prea mare,putem face fata celor peste 4000 de refugiati pentru ai caza la noi si intregra pana cand Coatilia ANTI-ISIS va merge in zona aia de razboi sii va infrange pe barbarii de evul mediu ISIS :gusta
Cu forte umane nu ii invingi au avanataju teritoriului, singurul mod este 2-3 bombe nucleare si done.
M-am lasat, is pensionar pe caz de boala, acum ma tratez cu Mari pana dau de Ioana.

Image
User avatar
ZyzzBrah
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 63
Joined: 21 Jul 2015, 15:18
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

10 Sep 2015, 09:51

IsTI37 wrote:Aia mai bine se intorc in Siria decat sa vina in Romania, deci nu va speriati.
Anglia e scutita fiindca n-a semnat acordul de la Dublin, respectiv in Anglia refugiatii primesc camera de hotel, loc de munca, educatie (integrare in societate) si salariul minim din start daca ajung acolo.

Partea buna : In Franta tiganii si romanii nu vor mai fi singurii scuipati pe strada.
Franta are 40% populatie musulmana care e in crestere si dupa anumite calcule(care n-au fost facute de mine) in anul 2037 Franta va deveni Stat Islamic. In ceea ce priveste Anglia si acolo sunt foarte multi musulmani. Astia sunt ca tiganii, adica fac cate 8 copii pe familie si in cativa ani ajung sa ii faca pe altii sa fie minoritari in propria lor tara(cazul Frantei).
User avatar
blkaro
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 458
Joined: 19 Aug 2015, 09:24
Detinator Steam: Da
SteamID: self-hate
Fond eXtream: 0
Location: /etc/shadow

10 Sep 2015, 09:58

asa frate si care e problema ca vin refugiati ? ii cazezi pe toti la tine acasa ? stau pe banii tai ? mananca din mancarea ta ?
nu ? pai nu mai dramatiza aici atat de mult ca nu impresionezi pe nimeni.
si eu sunt din acelasi oras ca tine si nu ma plang cand vad ceva la stiri [macar daca urmaresc asa ceva]
mai termina in **** mea ca deja esti prea penibil
posibil acuma ca vei veni cu o replica gen nu intelegi , eu am bacu luat (100% o sa zici asta) , sunt la facultate etc. n-ai de unde intelege tu; si ca sa-ti dau replica la toate raspunsurile tale de rahat, sunt doar cu aproape 2 ani mai mare ca tine
User avatar
ROBERT-GOE
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 162
Joined: 25 Jul 2015, 18:38
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0

10 Sep 2015, 11:37

blkaro wrote:asa frate si care e problema ca vin refugiati ? ii cazezi pe toti la tine acasa ? stau pe banii tai ? mananca din mancarea ta ?
nu ? pai nu mai dramatiza aici atat de mult ca nu impresionezi pe nimeni.
si eu sunt din acelasi oras ca tine si nu ma plang cand vad ceva la stiri [macar daca urmaresc asa ceva]
mai termina in **** mea ca deja esti prea penibil
posibil acuma ca vei veni cu o replica gen nu intelegi , eu am bacu luat (100% o sa zici asta) , sunt la facultate etc. n-ai de unde intelege tu; si ca sa-ti dau replica la toate raspunsurile tale de rahat, sunt doar cu aproape 2 ani mai mare ca tine
Înseamnă ca esti pr0st rau de tot
Si Sergiu ăla e pr0st, dar cu acest comentariu l-ai întrecut
Last edited by ARTUR.HAZ on 10 Sep 2015, 11:51, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru atac la persoana !
User avatar
blkaro
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 458
Joined: 19 Aug 2015, 09:24
Detinator Steam: Da
SteamID: self-hate
Fond eXtream: 0
Location: /etc/shadow

10 Sep 2015, 11:40

ROBERT-GOE wrote:
blkaro wrote:asa frate si care e problema ca vin refugiati ? ii cazezi pe toti la tine acasa ? stau pe banii tai ? mananca din mancarea ta ?
nu ? pai nu mai dramatiza aici atat de mult ca nu impresionezi pe nimeni.
si eu sunt din acelasi oras ca tine si nu ma plang cand vad ceva la stiri [macar daca urmaresc asa ceva]
mai termina in **** mea ca deja esti prea penibil
posibil acuma ca vei veni cu o replica gen nu intelegi , eu am bacu luat (100% o sa zici asta) , sunt la facultate etc. n-ai de unde intelege tu; si ca sa-ti dau replica la toate raspunsurile tale de rahat, sunt doar cu aproape 2 ani mai mare ca tine
Înseamnă ca esti pr0st rau de tot
Si Sergiu ăla e pr0st, dar cu acest comentariu l-ai întrecut
aha sigur.
User avatar
warclau
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2995
Joined: 28 Mar 2008, 11:10
Detinator Steam: Da
CS Status: memories
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 mar)
Location: Valenii de Munte / London
Has thanked: 420 times
Been thanked: 93 times

10 Sep 2015, 14:32

cand or sa vada ce e in romania nu or sa mai stie pe unde sa iasa mai repede dim tara:)))))
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

10 Sep 2015, 15:15

ROBERT-GOE wrote:
blkaro wrote:asa frate si care e problema ca vin refugiati ? ii cazezi pe toti la tine acasa ? stau pe banii tai ? mananca din mancarea ta ?
nu ? pai nu mai dramatiza aici atat de mult ca nu impresionezi pe nimeni.
si eu sunt din acelasi oras ca tine si nu ma plang cand vad ceva la stiri [macar daca urmaresc asa ceva]
mai termina in **** mea ca deja esti prea penibil
posibil acuma ca vei veni cu o replica gen nu intelegi , eu am bacu luat (100% o sa zici asta) , sunt la facultate etc. n-ai de unde intelege tu; si ca sa-ti dau replica la toate raspunsurile tale de rahat, sunt doar cu aproape 2 ani mai mare ca tine
Înseamnă ca esti pr0st rau de tot
Si Sergiu ăla e pr0st, dar cu acest comentariu l-ai întrecut
Tu vorbesti? iti convine ca tarile precum finlanda,suedia sa gazduiasca mai putini refugiati? acele tari sunt mari pai pot sa-si faca sate si chiar orase refugiatii acolo.Le-ar mai trebui niste oameni ca sa-si mareasca populatia acele 2 tari nordice
User avatar
VLD00
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1941
Joined: 04 Aug 2013, 17:22
Detinator Steam: Nu
CS Status: Kboom !
Detinator server CS: Da
Reputatie: Fost moderator
Fost manager DR
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

10 Sep 2015, 16:09

warclau wrote:cand or sa vada ce e in romania nu or sa mai stie pe unde sa iasa mai repede dim tara:)))))
Iti dai seama, dar lor trebuie sa le desenezi ca o sa plece astia instant de la noi. :meme
Inactiv o perioada nedeterminata
User avatar
KaponeGuard
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1376
Joined: 27 Aug 2015, 20:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Business
Detinator server CS: NU
SteamID: djGreNN
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Location: El Salvador
Contact:

10 Sep 2015, 18:48

la mine in oras am centru de refugiati .. faza e ca sunt in parte de nord a tarii (radauti) si aici e aproape de rusi (cum ei se uras cu rusi , sa vedeti ce razboaie o sa frece pe aici)
AMERICANII SUG CARASU.. dc PISICA MAMI LOR NU I-AU PRIMIT EI .|. ei au inceput razboiul
MUEE
User avatar
Fantasy1
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4836
Joined: 05 Jul 2012, 01:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 Mar)
Utilizator neserios (TEPAR!)
Has thanked: 278 times
Been thanked: 217 times
Contact:

11 Sep 2015, 13:02

Daca s-ar intampla si la noi asa une ne refugiam noi?
Va spun eu, nicaieri pentru ca nu le pasa.

Atata timp cat irosim banii statului pe niste oameni care fac parte din marile familii de "criminali".
Eu nu as fi fost de acord, sa ramana la Alah Ah baru lor, nu aici la noi.

Nu vreau sa fiu rau, dar asta e adevarul.
CLICK AICI pentru FORUM
- Un Forum Care Nu Poate Fi Spart -
- Un Forum Care Nu Modifica Topicurile Cu Tepari -
- Vrei Indexare In Google? Posteaza Tzeparii La Noi -

- Daca ai nevoie sa te ajut cu un addons/plugin etc se plateste, nu ajut cu nimic pe GRATIS -
User avatar
Bogus
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3375
Joined: 19 Sep 2009, 11:38
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Has thanked: 90 times
Been thanked: 210 times

11 Sep 2015, 15:30

Cica astia o sa primeasca 500 euro de persoana, e adevarat?
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Jokic, Semrush [Bot] and 404 guests