Ong(Salvare canini fara stapani)

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Iluminatii
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1539
Joined: 31 Mar 2014, 02:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Has thanked: 13 times
Been thanked: 13 times
Contact:

19 May 2015, 22:45

Image
Bunătatea nu e ceva cerebral , ceva învățat , ci vine din suflet , instinctiv , fără o motivație anume ...!
Copiii cu nevoi speciale nu sunt ciudati sau neobisnuiti. Ei vor ceea ce toata lumea vrea; sa fie acceptati, sa fie iubiti.
RoyalServer 2
User avatar
anaconda
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1020
Joined: 31 Jan 2015, 23:59
Detinator Steam: Da
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Membru club eXtreamCS (20 luni)
Fond eXtream: 14
Location: Iasi

19 May 2015, 23:09

blackiNK wrote:Si mie imi plac caine nu zic ca nu. Dar totusi sunt prea multi cainii maidanezii.
Cate o data mai trebuie sa moara si din ei.
eu sunt de acord sa fie omorati toti cainii de pe strazi, s-au intamplat atatea accidente, asta care ai deschis topicu daca ar fi sa adopti toate javrele de pe strazi unde anume crezi ca ajungi? consumi tu resurse pentru toate gunoaiele societatii din care bani?
User avatar
Traficant De Wi-Fi
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1278
Joined: 29 Mar 2015, 22:22
Detinator Steam: Da
SteamID: traficant_de_wifi
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Location: Arad
Been thanked: 14 times
Contact:

20 May 2015, 00:28

anaconda wrote:
blackiNK wrote:Si mie imi plac caine nu zic ca nu. Dar totusi sunt prea multi cainii maidanezii.
Cate o data mai trebuie sa moara si din ei.
eu sunt de acord sa fie omorati toti cainii de pe strazi, s-au intamplat atatea accidente, asta care ai deschis topicu daca ar fi sa adopti toate javrele de pe strazi unde anume crezi ca ajungi? consumi tu resurse pentru toate gunoaiele societatii din care bani?
de acord intr-o privinta, sa fie eutanasitai cei agresivi si cei bolnavi care nu pot fi salvati(aici intra si cei handicapati fara o laba ,2 sau fara ochi , bla bla bla, nu trebuie ca sa ii chinium)
dar nici de cum sa ii eutanasiam pe cei care sunt blanzi cei care merita salvati!, vad zilnic caini fara stapan care sunt asa de blanzi frunosi , cum sa le vrei moartea? Ii vad si chiar mie mila de ei, Nu este vina lor ca au ajuns pe strazi .

Sunt de cord cu acest ONG , Iluminatii Da-mi PM cu mai multe detalii!
Discord: lucifer_xro
User avatar
cristian.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1392
Joined: 15 Sep 2012, 21:24
Detinator Steam: Da
CS Status: Away
SteamID: insanetk
Reputatie: Fost moderator
Location: Botosani
Has thanked: 18 times
Been thanked: 24 times

20 May 2015, 15:09

Eu unul te-as impusca si pe tine si pe toate javrele tale, daca tot iti plac animalele si vrei sa le faci un trai mai bun, ia-le frate pe toate acasa, nu deschide asociatii pe spinarea oamenilor, ca nu platesti tu ingrijirea lor, sunt sigur de asta. Cainii aia trebuie intretinuti in centrele alea, banii pentru intretinere de unde vin? De la prostii care muncesc. Tii cainele 10 ani intr-un centru, dupa care cainele moare si ce ai rezolvat? Cine iti adopta tie toate jigodiile? Cainii astia de pe strazi trebuie prinsi si omorati toti, daca nu, ne omoara ei pe noi.

Injurati-ma cat vreti, nu mai ntereseaza, dar ganditi-va la ce am zis eu. Cu bunatatea nu ajungi nicaieri in ziua de azi.
Last edited by Cosmin on 20 May 2015, 15:33, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit warn pentru atac la persoana.
DOROHOI.USP.RO // CLASSIC // TNI - NXS
www.usp.ro
www.tni.ro - www.nxs.ro
User avatar
anaconda
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1020
Joined: 31 Jan 2015, 23:59
Detinator Steam: Da
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Membru club eXtreamCS (20 luni)
Fond eXtream: 14
Location: Iasi

21 May 2015, 00:01

cristian. wrote:Eu unul te-as impusca si pe tine si pe toate javrele tale, daca tot iti plac animalele si vrei sa le faci un trai mai bun, ia-le frate pe toate acasa, nu deschide asociatii pe spinarea oamenilor, ca nu platesti tu ingrijirea lor, sunt sigur de asta. Cainii aia trebuie intretinuti in centrele alea, banii pentru intretinere de unde vin? De la prostii care muncesc. Tii cainele 10 ani intr-un centru, dupa care cainele moare si ce ai rezolvat? Cine iti adopta tie toate jigodiile? Cainii astia de pe strazi trebuie prinsi si omorati toti, daca nu, ne omoara ei pe noi.

Injurati-ma cat vreti, nu mai ntereseaza, dar ganditi-va la ce am zis eu. Cu bunatatea nu ajungi nicaieri in ziua de azi.
mi-a confirmat ceea ce am zis si are cea mai mare dreptate
User avatar
Madalin
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3247
Joined: 16 Apr 2007, 14:20
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Dependent
Fost super moderator
Location: Bucuresti.
Has thanked: 109 times
Been thanked: 368 times

21 May 2015, 00:08

voua va e frica de caini.. sa ziceti mersi ca nu avem rechini cand va duceti la mare sau cand te duci la padure sa faci un gratar ca nu te mananca leul, ursul, lupul.. toti nebunii.. :D
ale, ale, ale!
User avatar
anaconda
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1020
Joined: 31 Jan 2015, 23:59
Detinator Steam: Da
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Membru club eXtreamCS (20 luni)
Fond eXtream: 14
Location: Iasi

21 May 2015, 10:42

Madalin wrote:voua va e frica de caini.. sa ziceti mersi ca nu avem rechini cand va duceti la mare sau cand te duci la padure sa faci un gratar ca nu te mananca leul, ursul, lupul.. toti nebunii.. :D
n-are nici cea mai mica legatura cu subiectul :))
User avatar
Chris Duskblade
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2780
Joined: 18 Jun 2013, 16:46
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Nume anterior: Cristinel.
Utilizator neserios (tepar)
Location: Timișoara
Has thanked: 62 times
Been thanked: 15 times
Contact:

21 May 2015, 10:58

sincer eu nu urasc cainii dar nici nu ii plac is cam neutru cu ei , dar cand vad un caine cand merg pe strada cu bicicleta si sare la picioarele mele e si normal ca imi vine sa injur de toti mortii si ranitii dar na , unii is buni altii is rai
User avatar
Iluminatii
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1539
Joined: 31 Mar 2014, 02:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Has thanked: 13 times
Been thanked: 13 times
Contact:

21 May 2015, 15:43

Hai sa omoram toti cainii.Dupa o sa omoram si pisicile ca si ele fug dupa noi.Dupa omoram si restul animalelor.Cand nu o sa mai fie animale poate ne vom manca pe noi (intre noi).Doamne cand va vad imi vine sa ma arunc de pe bloc.
anaconda tu esti un nimica.Cersesti bani pe forumul ala zicand ca ii folosesti pentru binele forumului si iti cumperi membru vip.Esti un om de nimic.
cristian. tu esti ....................
Copiii cu nevoi speciale nu sunt ciudati sau neobisnuiti. Ei vor ceea ce toata lumea vrea; sa fie acceptati, sa fie iubiti.
User avatar
Turistul007
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 374
Joined: 13 Apr 2015, 14:39
Detinator Steam: Da
CS Status: ASDF
Detinator server CS: DA
SteamID: Secret
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0

21 May 2015, 15:51

Foarte frumos proiectul . Succes incontinuare :)
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Semrush [Bot] and 418 guests