Nokia Lumia 520 *VS* Orange Nivo

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Tyler
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 860
Joined: 05 Jul 2013, 23:53
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Has thanked: 75 times
Been thanked: 131 times
Contact:

12 Sep 2013, 00:26

Deci în ultimul timp când întreb pe "oricine" (să zic aşa) ce smartphone să aleg să-mi cumpăr, aproape toţi îmi recomandă Orange Nivo. Am văzut 2 review-uri în limba română pe youtube şi în ambele review-uri se precizează un mic lag prezent mereu când dai switch în meniu. Deţine cineva acest smartphone să-mi spună ceva bun despre el? Din acele două review-uri mi-am făcut o impresie foarte proastă, dar cred că ambrii "reviewveri" au primit de la Orange un sample al telefonului, nu varianta finală. Aştept părerile voastre cu pro / contra :)

Totuşi, eu am simpatizat mereu Windows Phone, de asta am o atracţie să-i zic aşa pentru Nokia Lumia.
Image
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Vând conturi League of Legends cu level cuprins între 20-30. Diferite divizii, campioni şi skinuri.
La alegere, Unranked sau o divizie specifică. Toate au acelaşi preţ: 25 lei paysafe/bucată.
Comenzi customizate: Dacă nu deţin cont cu specificaţiile dorite de tine, îmi laşi cât mai multe detalii (campioni, skinuri, divizie) şi am să fac rost în cel mai scurt timp. Plată 50% în avans. Desigur, dacă contul depăşeşte numărul normal de campioni şi skinuri, preţul va fi mai mare.
RoyalServer 2
mezzzu
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2235
Joined: 19 Dec 2010, 17:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Working...
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fost manager FURIEN.EXTREAMCS.COM
Restrictie moderator
Has thanked: 85 times
Been thanked: 137 times

12 Sep 2013, 14:02

Am auzit si eu diferite lucruri "rele" despre Nivo . Eu mi-am cumparat un San Remo acum 4 zile si pot spune ca sunt foarte multumit de el , singurul sau "-" poate fi bateria care nu tine mai mult de-o zi.
User avatar
Tyler
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 860
Joined: 05 Jul 2013, 23:53
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Has thanked: 75 times
Been thanked: 131 times
Contact:

12 Sep 2013, 15:15

La telefoanele cu Android bateria ţine maxim 2 zile. Deci e ceva normal :) La Windows Phone ţine 2 zile cu netul on şi 6 în stand by.
Image
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Vând conturi League of Legends cu level cuprins între 20-30. Diferite divizii, campioni şi skinuri.
La alegere, Unranked sau o divizie specifică. Toate au acelaşi preţ: 25 lei paysafe/bucată.
Comenzi customizate: Dacă nu deţin cont cu specificaţiile dorite de tine, îmi laşi cât mai multe detalii (campioni, skinuri, divizie) şi am să fac rost în cel mai scurt timp. Plată 50% în avans. Desigur, dacă contul depăşeşte numărul normal de campioni şi skinuri, preţul va fi mai mare.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information