Păcănele [Thread Oficial]

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
P.Alexandru
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 187
Joined: 27 Nov 2017, 16:05
Detinator Steam: Da
CS Status: Ma gasesti in club noapte de noapte √
Detinator server CS: Respawn.IngeriiZone
SteamID: Da-Mi MSJ √
Reputatie: Utilizator neserios (tepar!)
Fond eXtream: 0
Location: Triunghiul Diavolului

09 Dec 2017, 21:44

Corect, și mai e important să nu te duci la pacănele cu scopul de a face bani, eu consider aparatele un mod de entertainment.
Pe langa entertainment , mai este si un mod de investitie si constiinta , daca se zbat matele in burta nu te duci la pacanele :thumbsup:
Le recomand dupa varsta de 21 ani (Insa mare atentie sa nu devina obsesie :stuck_out_tongue_winking_eye: )
¥ Masini ce fac orasul mai frumos ¥
¥ Se intrec in orice loc intunecos ¥
¥ Iar fetele zambesc din dreapta ¥
¥ Totul dispare cand apare garda ¥
Image
Tranzactii:
post2663568.html#p2663568
anunturi/cumpar-25lei-psf-dau-t348648.html
anunturi/inchiriez-conturi-facebook-t347781-12.html
anunturi/ofer-1000-filme-t348315.html
RoyalServer
User avatar
AND.cfg
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2156
Joined: 10 Jan 2015, 18:54
Detinator Steam: Da
CS Status: EGRIM
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Membru Club eXtreamCS (5 luni)
Fond eXtream: 0
Location: Bucharest
Discord: staiku#0001
Has thanked: 13 times
Been thanked: 10 times

09 Dec 2017, 23:24

https://i.imgur.com/n3q5SV5.jpg cu 10 lei
5 septari pe burning hot
si inca 90 lei pe dice and roll dar n am facut poza
in mom de fata sunt pe + cu multe sute, stiu cand sa ma opresc...cand am luat septarii am iesit din agentie si m am intors seara deabea
Image
User avatar
aNNNdReY
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 410
Joined: 08 Sep 2012, 00:45
Detinator Steam: Da
SteamID: ravyvevo
Has thanked: 65 times
Been thanked: 18 times

10 Dec 2017, 00:28

AND.cfg wrote:https://i.imgur.com/n3q5SV5.jpg cu 10 lei
5 septari pe burning hot
si inca 90 lei pe dice and roll dar n am facut poza
in mom de fata sunt pe + cu multe sute, stiu cand sa ma opresc...cand am luat septarii am iesit din agentie si m am intors seara deabea
Da, ai dreptate, chiar ai stiut cand sa te opresti :kappa: *facepalm*. Cat ai pierdut seara?
User avatar
AND.cfg
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2156
Joined: 10 Jan 2015, 18:54
Detinator Steam: Da
CS Status: EGRIM
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Membru Club eXtreamCS (5 luni)
Fond eXtream: 0
Location: Bucharest
Discord: staiku#0001
Has thanked: 13 times
Been thanked: 10 times

10 Dec 2017, 00:36

aNNNdReY wrote:
AND.cfg wrote:https://i.imgur.com/n3q5SV5.jpg cu 10 lei
5 septari pe burning hot
si inca 90 lei pe dice and roll dar n am facut poza
in mom de fata sunt pe + cu multe sute, stiu cand sa ma opresc...cand am luat septarii am iesit din agentie si m am intors seara deabea
Da, ai dreptate, chiar ai stiut cand sa te opresti :kappa: *facepalm*. Cat ai pierdut seara?
am scos 90 seara si ieri am pierdut cam 30-40 de lei deci a mers bine azi zic eu, inca sunt pe +
Image
User avatar
aNNNdReY
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 410
Joined: 08 Sep 2012, 00:45
Detinator Steam: Da
SteamID: ravyvevo
Has thanked: 65 times
Been thanked: 18 times

10 Dec 2017, 01:36

AND.cfg wrote:
aNNNdReY wrote:
AND.cfg wrote:https://i.imgur.com/n3q5SV5.jpg cu 10 lei
5 septari pe burning hot
si inca 90 lei pe dice and roll dar n am facut poza
in mom de fata sunt pe + cu multe sute, stiu cand sa ma opresc...cand am luat septarii am iesit din agentie si m am intors seara deabea
Da, ai dreptate, chiar ai stiut cand sa te opresti :kappa: *facepalm*. Cat ai pierdut seara?
am scos 90 seara si ieri am pierdut cam 30-40 de lei deci a mers bine azi zic eu, inca sunt pe +
Pana la urma tot nu te-ai oprit cand a trebuit.
Saitek
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 197
Joined: 26 Oct 2010, 10:06
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 1 time
Contact:

10 Dec 2017, 07:18

https://imgur.com/a/WV6rX


deci am inceput sa joc la aparate (20 super hot, 10 lei mana)
am avut castiguri de 10-15-20 milioane pana intr-o seara cand am luat 57 mil din care am ramas cu 54 pe moment, 3 mil am impartit la cativa prieteni de acolo. am jucat pe 40 lei mana tot pe 20 super hot si 40 super hot. nu am luat toti banii deodata, imi intrasera 6-7 maini bune.
bine-nteles,banii in 45 minute s-au dus.

nu m-am mai jucat la aparate si m-am apucat de ruleta :)) asta m-a distrus complet.
intram la ruleta la 5 dupamiaza plecam dimineata la 6 fara 10 cand se facea schimbul;
aveam cearcane la ochi :)) am avut castiguri mari la ruleta, 27 mil cum se vede in poza, 41 cel mai mare.
faceam pariuri de 300 lei - 400 lei;
insa, cu toate astea,cand pierdeam, pierdeam absolut tot ce castigasem zilele anterioare + ce bagam din buzunar.
e absolut imposibil sa castigi pentru ca: oricat de cerebral te-ai da, dupa ce castigi niste bani foarte usor o sa vrei mai mult.

la ruleta e mai convenabil decat la aparate pentru ca poti castiga mai mult,dar pierzi mai mult in acelasi timp:)))
dpmdv singura sansa sa bati intr-un fel ruleta e sa pariezi toti banii tai pe negru/rosu si ai 47% sansa de castig , o sansa buna in fata calculatorului.

eu am avut grave probleme cu somnul, nu mancam cand mergeam la ruleta,ma certam si cu prieteni/prietena:))
daca credeti vreodata in viata asta ca aveti noroc, nu vi-l incercati la aparate:)) e o boala!
User avatar
Addicted:-
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 873
Joined: 09 Mar 2016, 09:31
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 13 times
Been thanked: 3 times

10 Dec 2017, 10:35

ma omoara tata
ralucaph
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 2
Joined: 16 Jan 2019, 23:31
Detinator Steam: Nu
CS Status: In timpul liper joc pacanele online
Fond eXtream: 0
Contact:

22 Jan 2019, 11:36

Eu am castigat la pacanele cel mi mult 200 lei.
Nu va recomand sa jucati!
In timpul liper imi place sa joc Sizzling Hot pe siteurile de pacanele online
Tu ce faci in timpul liber?
User avatar
z1z0u
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1193
Joined: 25 Mar 2008, 11:02
Detinator Steam: Da
CS Status: BangBangYou'reDead
Reputatie: Fost eXtream mod
Utilizator neserios (tepar) - temporar
Location: Radauti
Has thanked: 13 times
Been thanked: 12 times

22 Jan 2019, 13:19

Addicted:- wrote:ma omoara tata
Cel mai bun raspuns :))
On @ nu joc
http://www.eXtreamHost.com - Hostinguri la preturi avantajoase!
http://www.eXtreamShop.com - Magazin virtual cu plati prin SMS!
http://www.eXtreamPortal.com - Portalul eXtream!
My grandpa said to my father: "You should see how Pele played".
My father said to me: "You should see how Maradona played".
I will say to my son: "You should see how Zidane played".
TrrEi
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 256
Joined: 05 Oct 2017, 16:40
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

24 Jan 2019, 02:55

"Dupa o seară la aparate" , mai pe înţeles tocmai am ajuns de la un cazino, accidental am vazut acest topic, aici pe extreamcs, unde chiar nu ma asteptam... :))

Tin sa contrazic pe oricine va spune ca e pe plua datorită aparatelor, o sa i cred doar daca mi zic ca au intrat intr o sala de jocuri, au facut 100 lei profit si n au mai jucat niciodată. Altfel e imposibil.
Pentru tipul de a facut topicul, ar fii cazul sa ne plangem banii pierduţi, nici atât sa ne bucuram de cei câştigaţi, garantat nu sunt nici macar sfert la cat ai pierdut.
Nu am facut poze la câştigurile, cash out urile mele de la aparate, insa am avut sume scoase, pot spune ca extravagante pentru mine, incepand de la primul cash out se 380 lei ( prima mea vizita la o carciuma unde aveau aparate) .Bineînţeles, am crezut ca mi am. Gasit sursa de îmbogăţire...:)) dar n a fost nici pe aproape asa. Am avut cel mai mare cash out.. Hmm, cred ca depaseste 7.000 roni, nu mai stiu exact insa a fost cuprins intre 7.000-8.000 roni. O dezamagire totala, preferam sa nu am niciodată un cash out asa mare , pentru ca dupa ce i pierzi... intervine problema adevărată, focull vieţii acolo a inceput, cum fac sa i recuperez, cum fac sa i scot iar ca nu mai joc si tot asa...

Ouff cred ca as putea scrie o carte la cate datorii, idiotenii am ajuns sa fac pentru aparate, si dupa anul 2018 in care am calculat 44.000 roni pierduţi la aparate ( asta o estimativa de a mea, insa sunt convins ca sunt mai multi de atat, salariile deja nu le am inclus) inca nu m am invatat minte cu nimic... As putea spune ca va doresc doar castiguri, dar e imposibil, mai bine va doresc ambitia necesara sa nu mai calcati pe acolo, seara faina, m am mai linistit Putin dupa o suma de 1.300 pierdută pe aceasta seara, totul este ok! :))))


Edit: Era sa uit, daca cineva a reusit dupa ani de zile sa nu mai joace, vreau remediul!!!!!!
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information