Pană la mașină

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

situationgang
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 176
Joined: 07 Sep 2016, 15:14
Detinator Steam: Da
CS Status: marja de eroare mica
Fond eXtream: 0
Contact:

02 Jul 2017, 10:13

n ai roata de rezerva?
https://www.emag.ro/spray-mannol-pentru ... D581LBBBM/ folosesti asta data viitoare daca n ai roata de rezerva, o folosesti sa mergi pana la prima vulcanizare
RoyalServer
Catalin :)
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 188
Joined: 07 Apr 2015, 22:32
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0

02 Jul 2017, 12:11

Daca esti om de afaceri, cauti in continuu afaceri si detii o firma(asa scrie la tine in descriere) nu esti in stare sa gasesti o vulcanizare, dai 10lei la un baietas si te rezolva imediat.............mai intrebi si aici, doamne.
http://www.extreamcs.com/forum/member/CATAL1N!/ - Vechiul cont (nu mai merge).
User avatar
KaponeGuard
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1376
Joined: 27 Aug 2015, 20:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Business
Detinator server CS: NU
SteamID: djGreNN
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Location: El Salvador
Contact:

02 Jul 2017, 19:23

Catalin wrote:Daca esti om de afaceri, cauti in continuu afaceri si detii o firma(asa scrie la tine in descriere) nu esti in stare sa gasesti o vulcanizare, dai 10lei la un baietas si te rezolva imediat.............mai intrebi si aici, doamne.
Oare am stat 24 ore fara roata ? Îți dai seama că nu am fost rămas în trafic (pe pană) și am intrat pe extreamcs sa întreb ce sa fac.am căutat o alternativa (cum a postat cineva mai sus) spray
User avatar
JusT.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 761
Joined: 24 Jun 2013, 14:27
Detinator Steam: Da
SteamID: justsstyle
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (5 apr - 5 mai - acces in club)
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

02 Jul 2017, 21:54

Bă, tu ești prost tare.
Cred că ți-am mai zis asta, dar cu fiecare nouă postare pe care o faci mă faci să realizez că ești și mai prost decât credeam eu înainte.
Last edited by Yeezus on 02 Jul 2017, 23:47, edited 1 time in total.
Reason: Warn pentru atac la persoana.
User avatar
^ionutz^
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1995
Joined: 05 Oct 2013, 15:12
Detinator Steam: Da
CS Status: activitate scazuta !
SteamID: /id/ionutz_cs/
Reputatie: Fost moderator ajutator
Location: Galati
Has thanked: 46 times
Been thanked: 23 times

02 Jul 2017, 22:30

daca gasesti undeva un kit de pana din ala cu snur e foarte simplu gasesti gaura vezi ca ai un ***** de ala sa o cureti ( e scula aia tip pila ) bagi in gaura si freci (stii miscarea) dupa pui snuru in cealalta ustensila il pui sa fie la mijloc in timp ce scoti pila aia bagi imediat asta cu snur invarti putin snuru dupa scoti repede in asa fel incat sa se desfaca cracii aia iar snuru sa ramana in cauciu mai recomandat e sa dai jos cauciucu de pe janta si sa pui petic e pe interior dar daca nu ai scule nu te apuca sa scoti cauciucu la liver cum se scotea la dacie ca strambi janta ori rupi talonu la cauciuc si plangi + ca iti trebuie compresor ca sa pui inapoi cauciucu iti trebuie putina presiune sau daca nu varianta cu sprayul de muste
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Dot [Bot], Petal [Bot], Semrush [Bot] and 704 guests