Pare a logo de 155 de euro? ori :trash:

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

HecaTe
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3292
Joined: 16 Aug 2014, 08:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: hecate_2k
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fond eXtream: 0
Location: Medias/Alba Iulia
Has thanked: 74 times
Been thanked: 40 times
Contact:

20 Jun 2019, 21:20

Iluminatii wrote:
20 Jun 2019, 20:47
andreyexchanges wrote:
20 Jun 2019, 15:38
De ce sa faci disputa la paypal?
Ti a oferit logo si ai facut plata, ce mai vrei?
Inainte de asta, cred ca ti a aratat si el niste lucrari ca altfel nu faceai plata daca nu ti comvenea, daca faci disputa aici e vina si neseriozitatea ta, el a facut ce i ai zis, daca tie nu ti mai place acum nu ai de ce sa faci disputa :))
Nu conteaza ca suntem in Romania cum a zis cel de mai sus, e munca lui.
Nu ganditi cand faceti astfel de topicuri, sa mor
IQ tau este probabil egal cu cel al Veoricai :|
Doar ca sa iti raspund la prima intrebare.Am făcut plata(VIP, adică cel mai scump ) apoi am primit logo-ul.
Bănuiesc că tu dacă mergi la Flanco si iti cumperi un TV si acasa cand ajungi e tot zgariat il păstrezi, nu?
Logica ca nu o sa fac disputa pentru ca nici nu e posibil...

În altă ordine pentru cultură ta generala si pentru cei care continuă să zică ceva doar sa para interesant acel logo nu e facut de cineva din România, a costat enorm iar persoana angajată sa il faca avea testul de Adobe PS si AI trecute pe fiverr. De asemenea avea studiile de design confirmare pe fiverr...
Dacă ai nevoie de facultate de design si prezinți asa ceva cuiva ....E trist ca majoritatea încercați să pareti inteligenți cand nu e cazul.Nu stiu daca voi ca si persoane ati accepta sa platiti ceva si sa nu aveti ce face cu el.
Pe fiverr din cate stiu poti pune gen concurs, fiecare isi trimite varianta lui si tu alegi care iti place cel mai mult. Asta e, alta data stii sa nu mai apelezi la persoane de genul, mai ales la sume de genul. La banii aia ma asteptam sa iti trimita poze cu evolutia lucrarii, nu doar logo-ul la sfarsit si atat. P.S. poate avea 10 teste adobe, corel si ce mai exista, daca omul nu se pricepe, sunt egale cu zero.
Mai nou si internet banking are liber de 1 decembrie :kappa: :kappa:
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information