Ce parere aveti despre UCOZ ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Cum ti se pare UCOZ

1. Foarte bun,insa are reclame !
6
17%
2. Exceptional.
4
11%
3. Mai bine iau host platit, ca sa nu mai am reclama.
25
71%
 
Total votes: 35
User avatar
otomanu32
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1182
Joined: 22 Aug 2011, 10:06
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni
Ban 2 luni
Location: Rotterdam
Has thanked: 129 times
Been thanked: 73 times

05 Apr 2013, 21:25

s o u n d - wrote:
PlayWorldRo wrote:
s o u n d - wrote:N-am citit tot ce ati zis aici .. nu ca m-ar interesa dar mai bine folosesti forumgratuit decat ucoz.
:)>-
p u l-ai stii ce e ala ucoz? la tine site inseamna forum ? lasa-te de astea ca nu le ai. pe ucoz faci site si nu stiu daca poti sa faci si forum si pe forumgratuit doar forum; majoritatea aveti impresia ca stie inseamna forum
hai ma :) serios? pe forumgratuit pot face multe nu numai forum daca te duce mintea (ceea ce nu e cazu tau)
raman la parerea mea ucoz e o prostie, dedicata copiilor (cazul tau) care n-au bani, cunostinte sa-si faca ceva serios si profesional pe un domeniu.
+report "smekere"
cazul lui ma-ta vroiai sa spui;copil care n-a avut un site in viata lui si vorbeste de profesionalism, ma doare la P| de advertismentul tau
RoyalServer
raver
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 2
Joined: 22 Mar 2013, 19:12
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

18 Apr 2013, 19:47

Pe uCoz poate fi dezvoltat un Forum foarte usor, se activeaza din panoul de control modulul respectiv. Mai poate fi folosit si pentru Blog sau pentru Magazin Online. Apropo de E-shop, unde iti mai pot creea un magazin cu 2$/lună?

Referitor la respectivele inaccesari ale serverelor, se mai efectueaza diverse lucrari de mentenanta uneori dar, per ansamblu, este stabil sistemul, dat fiind ca exista peste 1,2 milioane de website-uri gazduite.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information