CE PARERE AVETI DE SOFERII CARE CALCA ANIMALE?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

cosmin931
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 104
Joined: 11 Nov 2008, 10:54
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!

18 Mar 2017, 22:01

Legile noastre sunt prea accesibile pentru astfel de oameni ...
Love Is For Free
Vrei sa te distrezi pe un server PVM Very Hard ? Incearca Pro-Metin2
RoyalServer
csionutz98
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 488
Joined: 26 Sep 2014, 13:29
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time

18 Mar 2017, 22:45

PanteraRoz wrote:Bai baietas, Pisicile merg pe sosea mai ceva ca masinile, soferul ce vrei sa faca sa opreasca masina sa intre in alta masina sa intre in santuri? pentru motanu tau?
Bagam pl in iei de motani, hai sa facem acident sa murim noi sa nu calcam motanii.
Esti semi-analfabet, ma refeream la viteza ti se pare normal sa mearga cu 120 intr o zona unde esti obligat cu 50 60?
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

18 Mar 2017, 23:05

csionutz98 wrote:
PanteraRoz wrote:Bai baietas, Pisicile merg pe sosea mai ceva ca masinile, soferul ce vrei sa faca sa opreasca masina sa intre in alta masina sa intre in santuri? pentru motanu tau?
Bagam pl in iei de motani, hai sa facem acident sa murim noi sa nu calcam motanii.
Esti semi-analfabet, ma refeream la viteza ti se pare normal sa mearga cu 120 intr o zona unde esti obligat cu 50 60?
Nu, dar dacă ai problema aceasta faci o reclamație la poliție și primărie să pună radare la tine în localitate, chiar radare automate. Te duci din săptămână în săptămână să îi întrebi de sănătate. Mai pui și niște semnături de la vecini.

La 100 de oră în localitate ți se suspendă permisul + amendă destul de mare, legile nu sunt rele.
cosmin931
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 104
Joined: 11 Nov 2008, 10:54
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!

18 Mar 2017, 23:10

Avand in vedere ca se disputa schimbarea legilor pentru soferi personal cred ca vor fi si mai rele :)
Love Is For Free
Vrei sa te distrezi pe un server PVM Very Hard ? Incearca Pro-Metin2
User avatar
Challenger.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2530
Joined: 07 Dec 2014, 14:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Super Moderator
Nume anterior: whisTle
Puncte: 1.7 / 3
Fond eXtream: 0
Contact:

18 Mar 2017, 23:59

La mine în sat sunt mulți care merg cu 100-120 fără probleme, săptămâna trecută era să-mi intre unu' în gard, omu' mergea cu 100' și în curba din fața casei mele..și la poliție mă duc degeaba, mulți se cunosc, nu pățesc nimic cu poliția din sat, poate să-i prindă când vin cei din oraș..dar asta cine știe când..
Și ăștia care omoară animalele intenționat merită să le tai roțile și să-i iei și la bătaie, prea mulți idioți d-ăștia cu mașini și permise luate pe bani..
NU sunt intermediar.

Dacă ai nevoie de ajutor pe forum dă-mi un PM şi rezolvăm.

REGULAMENT FORUM

RECLAMAȚII MODERATORI

RECLAMAȚII PM
Activitate scăzută
csionutz98
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 488
Joined: 26 Sep 2014, 13:29
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time

19 Mar 2017, 00:05

whisTle wrote:La mine în sat sunt mulți care merg cu 100-120 fără probleme, săptămâna trecută era să-mi intre unu' în gard, omu' mergea cu 100' și în curba din fața casei mele..și la poliție mă duc degeaba, mulți se cunosc, nu pățesc nimic cu poliția din sat, poate să-i prindă când vin cei din oraș..dar asta cine știe când..
Și ăștia care omoară animalele intenționat merită să le tai roțile și să-i iei și la bătaie, prea mulți idioți d-ăștia cu mașini și permise luate pe bani..
Ai perfecta dreptate
User avatar
Andreeas.
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1215
Joined: 24 Apr 2013, 21:20
Detinator Steam: Nu
CS Status: webdesigner
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Craiova
Has thanked: 16 times
Been thanked: 18 times
Contact:

19 Mar 2017, 00:22

Poate pisica ta juca blue whale :troll
ON: Mie mi s-a mai intamplat sa imi sara pisici /caini in fata. Asa ca nu da vina doar pe sofer , poate a avut pisica vre-o deceptie in dragoste
Am vazut ca mai sunt unii care calca intentionat , aia au creierul ingust cat o nuca
Image
User avatar
Maadalin
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 259
Joined: 22 Nov 2014, 12:27
Detinator Steam: Da
CS Status: -
Detinator server CS: --
SteamID: madalin_rb
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times

19 Mar 2017, 00:59

Nu mai lasati animalele afara din curte,din cauza asta sunt accidente.
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

19 Mar 2017, 06:57

whisTle wrote:La mine în sat sunt mulți care merg cu 100-120 fără probleme, săptămâna trecută era să-mi intre unu' în gard, omu' mergea cu 100' și în curba din fața casei mele..și la poliție mă duc degeaba, mulți se cunosc, nu pățesc nimic cu poliția din sat, poate să-i prindă când vin cei din oraș..dar asta cine știe când..
Și ăștia care omoară animalele intenționat merită să le tai roțile și să-i iei și la bătaie, prea mulți idioți d-ăștia cu mașini și permise luate pe bani..
Nu te duci degeaba niciodată, ei trebuie să noteze undeva ce le spui și să îți dea o confirmare în scris la ce spun. Pe lângă ce zici le mai trimiți și o scrisoare recomandată la care iarăși trebuie să răspundă conform legii cu un răspuns din legislație.

Dacă se întâmplă ceva în satul tău și ai făcut plângere după ori vor avea ei probleme ori vor putea să ceară fonduri sau echipamente în plus de la superiori. Scopul tău e să existe hârtii că sunt probleme.
csionutz98
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 488
Joined: 26 Sep 2014, 13:29
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time

19 Mar 2017, 07:05

IsTI37 wrote:
whisTle wrote:La mine în sat sunt mulți care merg cu 100-120 fără probleme, săptămâna trecută era să-mi intre unu' în gard, omu' mergea cu 100' și în curba din fața casei mele..și la poliție mă duc degeaba, mulți se cunosc, nu pățesc nimic cu poliția din sat, poate să-i prindă când vin cei din oraș..dar asta cine știe când..
Și ăștia care omoară animalele intenționat merită să le tai roțile și să-i iei și la bătaie, prea mulți idioți d-ăștia cu mașini și permise luate pe bani..
Nu te duci degeaba niciodată, ei trebuie să noteze undeva ce le spui și să îți dea o confirmare în scris la ce spun. Pe lângă ce zici le mai trimiți și o scrisoare recomandată la care iarăși trebuie să răspundă conform legii cu un răspuns din legislație.

Dacă se întâmplă ceva în satul tău și ai făcut plângere după ori vor avea ei probleme ori vor putea să ceară fonduri sau echipamente în plus de la superiori. Scopul tău e să existe hârtii că sunt probleme.
Asa cinstite sunt autoritățile in Banat?
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Dot [Bot] and 409 guests