Parere deschidere proiect.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
KAPSu
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 269
Joined: 19 Jan 2014, 19:09
Detinator Steam: Da
CS Status: Zeu.
SteamID: mortuftb
Reputatie: Restrictie mesaje private
Location: Bucuresti.
Has thanked: 30 times

10 Mar 2015, 16:33

Ma gandeam sa infiintez un nou proiect. Ori chestionare auto, ori un site de verificare a numerelor de inamtriculare ocupate/libere cum ar fi (automobi[dot]ro).
Cine ma poate ajuta sa fac o astfel de platforma? Ofer bani. Chestionarele le am eu.
Imi place sa cred ca am lasat macar o urma pe unde am trecut, atat psihic cat si fizic, placuta sau mai putin placuta, pentru ca nimeni sa nu ma uite niciodata. Daca nu s-a intamplat asta inca, cel mai probabil am sa ma intorc! ;)
RoyalServer 2
User avatar
kennyS
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 37
Joined: 03 Mar 2015, 19:25
Detinator Steam: Nu
CS Status: BAC Loading 60%
Fond eXtream: 0
Location: România
Contact:

10 Mar 2015, 16:34

Chestionare auto nu merită, e deja e-drpciv care e după părerea mea, cel mai bun site posibil.
Learn from yesterday,live for today,hope for tomorrow!
User avatar
KAPSu
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 269
Joined: 19 Jan 2014, 19:09
Detinator Steam: Da
CS Status: Zeu.
SteamID: mortuftb
Reputatie: Restrictie mesaje private
Location: Bucuresti.
Has thanked: 30 times

10 Mar 2015, 16:38

kennyS wrote:Chestionare auto nu merită, e deja e-drpciv care e după părerea mea, cel mai bun site posibil.
Vreau sa-l fac gratuit si sa fie ceva de durata. O sa vreau sa fac si ceva cu imagini sau video-uri si sa aleaga raspunsul/raspunsurile.
Imi place sa cred ca am lasat macar o urma pe unde am trecut, atat psihic cat si fizic, placuta sau mai putin placuta, pentru ca nimeni sa nu ma uite niciodata. Daca nu s-a intamplat asta inca, cel mai probabil am sa ma intorc! ;)
User avatar
kennyS
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 37
Joined: 03 Mar 2015, 19:25
Detinator Steam: Nu
CS Status: BAC Loading 60%
Fond eXtream: 0
Location: România
Contact:

10 Mar 2015, 16:40

KAPSu wrote:
kennyS wrote:Chestionare auto nu merită, e deja e-drpciv care e după părerea mea, cel mai bun site posibil.
Vreau sa-l fac gratuit si sa fie ceva de durata. O sa vreau sa fac si ceva cu imagini sau video-uri si sa aleaga raspunsul/raspunsurile.
Sincer, când știi că, cu ajutorul unui site promovezi sala, nu te mai gândești la cei 5 euro dați pentru 30 de zile :)), așa că degeaba îl faci gratis, ca e-drpciv tot nu vei ajunge.
Learn from yesterday,live for today,hope for tomorrow!
User avatar
KAPSu
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 269
Joined: 19 Jan 2014, 19:09
Detinator Steam: Da
CS Status: Zeu.
SteamID: mortuftb
Reputatie: Restrictie mesaje private
Location: Bucuresti.
Has thanked: 30 times

10 Mar 2015, 16:50

kennyS wrote:
KAPSu wrote:
kennyS wrote:Chestionare auto nu merită, e deja e-drpciv care e după părerea mea, cel mai bun site posibil.
Vreau sa-l fac gratuit si sa fie ceva de durata. O sa vreau sa fac si ceva cu imagini sau video-uri si sa aleaga raspunsul/raspunsurile.
Sincer, când știi că, cu ajutorul unui site promovezi sala, nu te mai gândești la cei 5 euro dați pentru 30 de zile :)), așa că degeaba îl faci gratis, ca e-drpciv tot nu vei ajunge.
Tot as vrea sa incerc. Daca nu cu asta macar cu site-ul de verificare a numarului de inmatriculare.
Imi place sa cred ca am lasat macar o urma pe unde am trecut, atat psihic cat si fizic, placuta sau mai putin placuta, pentru ca nimeni sa nu ma uite niciodata. Daca nu s-a intamplat asta inca, cel mai probabil am sa ma intorc! ;)
User avatar
hankbinscripting
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 788
Joined: 06 Sep 2014, 16:31
Detinator Steam: Da
CS Status: SLK # PARADOX [AUDIO]
SteamID: nessquick8
Fond eXtream: 0
Location: Arad, Arad
Has thanked: 1 time
Contact:

11 Mar 2015, 13:29

Cat esti dispus sa platesti? Te ajut eu cu tot ceea ce ai nevoie, daca nu-ti place nu esti obligat sa-mi pastrezi munca.
La următoarea abatere semnătura îți va fi dezactivată.
CIUBO. /snowyworld/
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2076
Joined: 02 Jul 2013, 18:17
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Moderator ajutator
Fost Intermediar
Location: Basel
Has thanked: 40 times
Been thanked: 86 times

11 Mar 2015, 15:01

Dacă nu ești hotărât 100%, nu te apuca... Aici nu merge cu "aș vrea să încep" ;)
User avatar
KAPSu
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 269
Joined: 19 Jan 2014, 19:09
Detinator Steam: Da
CS Status: Zeu.
SteamID: mortuftb
Reputatie: Restrictie mesaje private
Location: Bucuresti.
Has thanked: 30 times

11 Mar 2015, 17:23

hankbinscripting wrote:Cat esti dispus sa platesti? Te ajut eu cu tot ceea ce ai nevoie, daca nu-ti place nu esti obligat sa-mi pastrezi munca.
Maxim 20 de euro. Ma bazez pe chestionare auto.
Imi place sa cred ca am lasat macar o urma pe unde am trecut, atat psihic cat si fizic, placuta sau mai putin placuta, pentru ca nimeni sa nu ma uite niciodata. Daca nu s-a intamplat asta inca, cel mai probabil am sa ma intorc! ;)
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 420 guests