Parere VLOG pe tir !

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

TwO
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 752
Joined: 10 Jun 2011, 21:31
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
SteamID: -
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 46 times
Been thanked: 31 times

13 Feb 2017, 23:18

Gaby [;x] wrote:
TwO wrote:
Gaby [;x] wrote:
Bravo :clap_tone1:

Uite aici https://accidentul.info/sofer-tir-mort- ... nfarct/788


Acest tanar este iubitul prietenei mele ..... A plecat pe tir din cauza ca se saturase sa lucreze pe 1200 lei si uite rasplata sa mori la o varsta atat de frageda . Putem fi in locu lui multi chiar si eu , Eu de exemplu am lucrat pe 3.5 T luam 1000 sau 1200 lei am pus banii deoparte ma ajutat si parintii ca sa pot plati 4200 lei scoala de soferi . Stiu ca va fi greu dar ce sa facem in tara asta de ***** stiu ca si multi dintre voi sunteti plecati pe dincolo pentru a avea un salariu sa iti poti permite anumite lucruri :(
Scuza-ma ca intervin , nu o fac cu intentia de a jigni , am mai auzit chesti asta la multi , toti cei care spun asta , cum ca in Romania nu se castiga bine nu au mai mult de 12 clase si alea facut asa "in trecere".
Boss ai perfecta dreptate am doar 12 clase ... Cine are facultate e meritu lui sa aibe un salar decent :D Dar eu puteam sa fac facultate si chiar in Domeniu IT , nu stiu care ma cunoaste sau poate va aduceti aminte eu am fost cam printre primii din romania care avea server dedicat si care gazduia webhost .. Dar am dat de femeii , banii , bautura :D dupa ce am gatat 12 clase m-am apucat de munca si eu zic ca chiar mi-a prins bine dar gandestete ca sunt foarte multii care au facultate si lucreaza ca lucrator comercial . Eu am lucrat la supermarket la profi ca sef de tura sau receptioner si aveam 2 colege care lucrau pe casa si aveau facultate :D Eu cu 12 clase luam salar mai bun ca ele
Sa nu ma intelegi gresti , nu ma refeream la tine , ziceam in general. In Romania mai sunt si facultati unde doar dai banu si ai diploma, probabil din acea categoria faceau parte colegele tale, aia isi merita soarta, sa lucreze pe salariu minim, dar daca ai studii superioare (in adevaratul sens al cuvantului) castigi destul de ok si in Romania.
User avatar
Gaby [;x]
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 510
Joined: 22 Apr 2010, 12:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: 89.33.242.45:27015
Has thanked: 7 times
Been thanked: 38 times

13 Feb 2017, 23:21

TwO wrote:
Gaby [;x] wrote:
TwO wrote:
Scuza-ma ca intervin , nu o fac cu intentia de a jigni , am mai auzit chesti asta la multi , toti cei care spun asta , cum ca in Romania nu se castiga bine nu au mai mult de 12 clase si alea facut asa "in trecere".
Boss ai perfecta dreptate am doar 12 clase ... Cine are facultate e meritu lui sa aibe un salar decent :D Dar eu puteam sa fac facultate si chiar in Domeniu IT , nu stiu care ma cunoaste sau poate va aduceti aminte eu am fost cam printre primii din romania care avea server dedicat si care gazduia webhost .. Dar am dat de femeii , banii , bautura :D dupa ce am gatat 12 clase m-am apucat de munca si eu zic ca chiar mi-a prins bine dar gandestete ca sunt foarte multii care au facultate si lucreaza ca lucrator comercial . Eu am lucrat la supermarket la profi ca sef de tura sau receptioner si aveam 2 colege care lucrau pe casa si aveau facultate :D Eu cu 12 clase luam salar mai bun ca ele
Sa nu ma intelegi gresti , nu ma refeream la tine , ziceam in general. In Romania mai sunt si facultati unde doar dai banu si ai diploma, probabil din acea categoria faceau parte colegele tale, aia isi merita soarta, sa lucreze pe salariu minim, dar daca ai studii superioare (in adevaratul sens al cuvantului) castigi destul de ok si in Romania.
Eu cred ca depinde de persoana poate sa aibe scoala sau nu trebuie doar sa te duca capu si de putin noroc :D
TwO
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 752
Joined: 10 Jun 2011, 21:31
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
SteamID: -
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 46 times
Been thanked: 31 times

13 Feb 2017, 23:30

Partea cu norocu mi se pare o aberatie
User avatar
Gaby [;x]
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 510
Joined: 22 Apr 2010, 12:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: 89.33.242.45:27015
Has thanked: 7 times
Been thanked: 38 times

27 Feb 2017, 14:39

Astazi am luat si ultimu examen :D Astept sa imi vina atestatu acasa si sa plec :D :)
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information