Pareri despre epilatul pe picioare la baieti

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
rizeN
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 463
Joined: 22 Dec 2010, 17:02
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 88 times
Been thanked: 22 times
Contact:

28 Aug 2012, 21:14

aNNakin wrote:Image


True Story :(



=))
Enjoy my mixes: YouTube or MixCloud
Join me: Facebook


BL3ND ADDICTION
RoyalServer
User avatar
projectileful
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1590
Joined: 19 May 2012, 09:59
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Nume anterior: BucharestHooligan
Ban 1 luna
Ban 3 luni
Utilizator neserios (tepar)
Location: UK
Has thanked: 88 times
Been thanked: 107 times

28 Aug 2012, 22:15

Kanthos wrote:
HaldiR wrote:Bărbățiaaa, nu dați jos bărbăția :))
Barbatia tine de caracter si foarte putin de aspect.
Iesi tu lins pe strada ca esti barbat bine :)>-

Code: Select all

while($money < 1.000.000$) $work++;
User avatar
kingdwr
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2801
Joined: 23 Apr 2011, 23:48
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Nick anterior: Cosmin, divaio
Has thanked: 72 times
Been thanked: 290 times

28 Aug 2012, 22:16

toti vorbiti de barbatie.. nu va inteleg, toti de aici sunt/suntem copii si foarte putine exceptii
User avatar
webing
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1355
Joined: 24 Feb 2011, 19:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Electronic music.
Detinator server CS: Nu.
SteamID: majestick109
Reputatie: Ban 3 luni
Ban 2 luni
Location: New York
Has thanked: 34 times
Been thanked: 71 times
Contact:

28 Aug 2012, 22:20

bine punctat vim :)

ori esti barbat ori esti femeie xD
Asculta muzica electronica: http://www.mixcloud.com/djranchone/
vim
Programator eXtream
Programator eXtream
Posts: 853
Joined: 29 May 2009, 19:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Trag cu praştia !
Reputatie: Fost programator web eXtreamCS
Administrator tehnic
Sysadmin
Location: Bucureşti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 342 times

28 Aug 2012, 22:30

!UL!@N wrote:"Perfecti pentru mediul actual"
Adica noi suntem perfecti din perioada in perioada?
Ceva de genul, "hai sa fim perfecti cateva mii de ani, apoi sa luam o pauza, sa fii perfect e obositor, apoi sa fim perfecti iar"

NU, vorba unui mare intelept, ori suntem perfecti ori nu mai suntem

Pai mediul(natura) este in continua transformare, acum mai mult si mai rapid si din cauza actiunilor noastre(incalzire globala/poluare/consumul resurselor)
iar daca conditia este ca mediul sa nu se schimbe radical, iar defapt el se schimba (mai incet, dar se schimba) inseamna ca nici omul nu a ajuns la perfectiune, pentru ca el INCA se schimba/adapteaza odata cu mediul.
Pentru ca noi nu vedem evolutia noastra in prezent, pentru ca are loc pe o perioada de mii de ani, ea nu inseamna ca nu se petrece.
Ori ai citit printre randuri ce am scris, ori nu prea ai inteles. Din punct de vedere evolutiv, "perfectiune" inseamna lipsa schimbarilor majore timp de cateva mii de ani la respectiva specie si ca respectiva specie prospera in mediul in care se gaseste.
!UL!@N wrote:Adica noi suntem perfecti din perioada in perioada?
Ceva de genul, "hai sa fim perfecti cateva mii de ani, apoi sa luam o pauza, sa fii perfect e obositor, apoi sa fim perfecti iar"
"Actual" in studiul speciilor, ca si in geologie, poate sa faca referire la o perioada de timp intre mii de ani si milioane de ani. Din punct de vedere evolutiv sau geologic, unde timpul se masoara de regula in "milioane de ani", 3000 de ani este echivalentul a "acum o secunda".
!UL!@N wrote:Pai mediul(natura) este in continua transformare, acum mai mult si mai rapid si din cauza actiunilor noastre(incalzire globala/poluare/consumul resurselor)
iar daca conditia este ca mediul sa nu se schimbe radical, iar defapt el se schimba (mai incet, dar se schimba) inseamna ca nici omul nu a ajuns la perfectiune, pentru ca el INCA se schimba/adapteaza odata cu mediul.
Tu ca fiinta umanoida nu te mai schimbi, indiferent daca vine incalzirea globala sau daca nu mai au cereale la hypermarket. Tot cu 2 maini, 2 picioare si mers biped ramai.

Daca mediul se schimba treptat, aproape orice specie se poate adapta si sunt foarte rare cazurile cand schimbarile la nivel de specie sunt radicale. Daca mediul se schimba brusc (vezi meteoritul care a distrus dinozaurii), putine specii se pot adapta noului mediu, iar cele care se adapteaza sunt sanse mari sa se schimbe foarte mult, in decursul a catorva generatii.

Daca vrei sa continui discutia despre specii, deschide topic nou sau mai bine incearca sa scapi de indoctrinarea specifica psihologiei vizavi de perfectiune si citeste niste lucrari semnate de Darwin.
I'm not antisocial, I'm just not user friendly.
⎯ retired
!UL!@N
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4194
Joined: 29 Aug 2008, 21:51
Detinator Steam: Da
CS Status: In Activ
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Membru Club eXtreamCS
Has thanked: 29 times
Been thanked: 283 times

28 Aug 2012, 22:38

vim wrote: Daca vrei sa continui discutia despre specii, deschide topic nou sau mai bine incearca sa scapi de indoctrinarea specifica psihologiei vizavi de perfectiune si citeste niste lucrari semnate de Darwin.
neah, normal in primul meu post din topicul asta, il facusem cu intentia sa vorbesc despre par...si era vorba de fraza asta scrisa de tine:
Crezi ca daca nu ii era de folos parul de pe corp nu era de mult disparut ?
dar vad ca ne-am dus prea departe :))

Oricum, merci pentru discutii si raspunsuri :P
( ´ ▽ ` )ノ


ImageImage
Anonymous117
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 347
Joined: 28 May 2012, 14:46
Detinator Steam: Nu
Been thanked: 25 times
Contact:

28 Aug 2012, 22:41

Se pare că jumate din forum îl pupă-n p*** pe vim ceea ce se vede în posturile de mai sus.

Iar când munceşti şi nu poţi purta bermude şi sunt 40 grade afară să vedeţi cum este. Deocamdată staţi pe CS cu aerul condiţionat în casă şi vorbiţi. Nu zic că mă fac cu ceară însă mă fac cu maşina de tuns.
Image
User avatar
sykku#
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 508
Joined: 31 Oct 2010, 01:41
Detinator Steam: Da
CS Status: retired..
Reputatie: Ban 3 luni !
Ban 3 luni !
Ban 3 luni !
Location: 35°41′46″N, 51°25′22″E
Has thanked: 37 times
Been thanked: 53 times

28 Aug 2012, 22:52

eu unul sunt neutru ...


dai oarecum spre metrosexualtitate cu rasul pe picioare .... daca esti sportiv , e cu totul alta chestie ... nu esti deloc neingrijit daca ai putin par pe picioare ... chiar iti confera o oarecare masculinitate .... si totusi , 4 pagini pe tema parului de pe picioare?! o.0
.
vim
Programator eXtream
Programator eXtream
Posts: 853
Joined: 29 May 2009, 19:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Trag cu praştia !
Reputatie: Fost programator web eXtreamCS
Administrator tehnic
Sysadmin
Location: Bucureşti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 342 times

28 Aug 2012, 22:55

Anonymous117 wrote:Se pare că jumate din forum îl pupă-n p*** pe vim ceea ce se vede în posturile de mai sus.
Nu cred ca a postat jumatate din forum in acest topic si nu stiu ce exact ai vazut tu in "posturile de mai sus" de ai tras concluzia ca am fost pupat undeva. Dealtfel nu au nici de ce sa ma pupe, pentru ca nu fac parte din echipa de administrare a forum-ului si nu am cum sa ii avantajez in vre`un fel.
Anonymous117 wrote:Iar când munceşti şi nu poţi purta bermude şi sunt 40 grade afară să vedeţi cum este.
Am mai auzit scuza asta si am explicat mai sus ca parul ajuta la termoreglare. Mai pe intelesul tau, ajuta sa te racoresti atunci cand nu esti in bermude si muncesti. Cand nu te retine munca sau nu te razi pe picioare, poti pune mana pe o carte de medicina si sa vezi cu ochiul tau care este rolul parului.
I'm not antisocial, I'm just not user friendly.
⎯ retired
Anonymous117
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 347
Joined: 28 May 2012, 14:46
Detinator Steam: Nu
Been thanked: 25 times
Contact:

28 Aug 2012, 23:00

Du-te la muncă, munceşte şi ai să vezi rolul părului. Eu cred că este mai simplu şi pentru mine şi pentru tine.
Image
User avatar
sykku#
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 508
Joined: 31 Oct 2010, 01:41
Detinator Steam: Da
CS Status: retired..
Reputatie: Ban 3 luni !
Ban 3 luni !
Ban 3 luni !
Location: 35°41′46″N, 51°25′22″E
Has thanked: 37 times
Been thanked: 53 times

28 Aug 2012, 23:03

Anonymous117 wrote:Du-te la muncă, munceşte şi ai să vezi rolul părului. Eu cred că este mai simplu şi pentru mine şi pentru tine.

am fost la munca , ma simt perfect barbat si perfect curat cu tot cu par pe picioare ..

ps : n-am fost la munca de birou ..
.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information