Pareri eXtreamCS

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
ranch
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 35
Joined: 01 Aug 2014, 18:42
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Contact:

03 Aug 2014, 03:20

Elena Udrea wrote:
.::RazZzor::. wrote:
Mitzocul wrote:In momentul de fata sa lucreaza la noua tema. Saptamana viitoare va fi disponibila, la fel si serverul de CS:GO :)>- .
cum a fost si cealalta tema :))) A lucrat miber la ea si cand era gata nu s-a mai pus
Asta e tema la care s-a lucrat ani la rand, nu intr-o noapte din plictiseala.E cu adevarat ceva spectaculos si va revolutiona tot ceea ce inseamna design in materie de forumuri CS.
Cat se poate lucra la o tema ? Ce modifici tu la o tema in atatia ani ? Creezi un nou tip de forum, cum e phpBB sau eu stiu ?
RoyalServer
User avatar
Mădălin
Administrator
Administrator
Posts: 5295
Joined: 06 Mar 2013, 21:40
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Administrator
Fost manager cs.extream.ro
Web designer
Administratorul anului 2023
Has thanked: 45 times
Been thanked: 310 times
Contact:

03 Aug 2014, 04:14

ranch wrote:
Elena Udrea wrote:
.::RazZzor::. wrote: cum a fost si cealalta tema :))) A lucrat miber la ea si cand era gata nu s-a mai pus
Asta e tema la care s-a lucrat ani la rand, nu intr-o noapte din plictiseala.E cu adevarat ceva spectaculos si va revolutiona tot ceea ce inseamna design in materie de forumuri CS.
Cat se poate lucra la o tema ? Ce modifici tu la o tema in atatia ani ? Creezi un nou tip de forum, cum e phpBB sau eu stiu ?
Prietene, mai bine taci, ești pe lângă. Tu crezi că pe extreamcs se pune orice rahat de temă? Se lucrează la una modernă / responsivă, pentru calitate și confort aici, pe forum.

În locul tău nu aș mai posta în acest subiect, mulți care au postat, sunt pe lângă rău de tot.
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

03 Aug 2014, 04:22

Elena Udrea wrote:
.::RazZzor::. wrote:
Mitzocul wrote:In momentul de fata sa lucreaza la noua tema. Saptamana viitoare va fi disponibila, la fel si serverul de CS:GO :)>- .
cum a fost si cealalta tema :))) A lucrat miber la ea si cand era gata nu s-a mai pus
Asta e tema la care s-a lucrat ani la rand, nu intr-o noapte din plictiseala.E cu adevarat ceva spectaculos si va revolutiona tot ceea ce inseamna design in materie de forumuri CS.
ia s-o văd și pe asta
TwO wrote:Istoria se va rescrie odata cu acea tema
=)))))))))

on: credeți că dacă puneți temă nouă schimbați ceva? ramâne tot același extream ambalat mai frumos sau mai urât nu se știe
User avatar
Hades Ownage
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3182
Joined: 22 Oct 2008, 10:12
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: jb.clutch.ro
SteamID: hades-source
Reputatie: Fost Super Moderator
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: hadesownage
Location: Iasi
Has thanked: 324 times
Been thanked: 406 times

03 Aug 2014, 06:43

Peste câteva săptămâni o să revină la vechea temă (y). :gusta
User avatar
h4wk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3806
Joined: 22 Sep 2009, 13:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : DaZ , zimpe , Dan eXtream
Location: Iasi
Has thanked: 306 times
Been thanked: 321 times
Contact:

03 Aug 2014, 09:21

Alexey wrote:Acum e altceva, nu e facuta ca a lui miber, e ceva profesional ( n-am nimic cu miber, dar mie aia nu mi-a placut ). O sa fie toate lansate, sper sa va placa \m/ .
Deci l-ai facut neprofesionist pe miber pe fata !
:meme

Code: Select all

"Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher." -- by Alexey
:troll :troll

Spui ceva,dar faci altceva !
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6286
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 186 times
Been thanked: 792 times
Contact:

03 Aug 2014, 10:51

C.Madalin wrote:
ranch wrote:
Elena Udrea wrote: Asta e tema la care s-a lucrat ani la rand, nu intr-o noapte din plictiseala.E cu adevarat ceva spectaculos si va revolutiona tot ceea ce inseamna design in materie de forumuri CS.
Cat se poate lucra la o tema ? Ce modifici tu la o tema in atatia ani ? Creezi un nou tip de forum, cum e phpBB sau eu stiu ?
Prietene, mai bine taci, ești pe lângă. Tu crezi că pe extreamcs se pune orice rahat de temă? Se lucrează la una modernă / responsivă, pentru calitate și confort aici, pe forum.

În locul tău nu aș mai posta în acest subiect, mulți care au postat, sunt pe lângă rău de tot.
Da? Eu nu stiu nimic de asta, dar sincer sunt curios sa aflu daca tot zici ca e asa mare evenimentul =))
User avatar
h4wk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3806
Joined: 22 Sep 2009, 13:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : DaZ , zimpe , Dan eXtream
Location: Iasi
Has thanked: 306 times
Been thanked: 321 times
Contact:

03 Aug 2014, 10:56

Laur eXtream wrote: Da? Eu nu stiu nimic de asta, dar sincer sunt curios sa aflu daca tot zici ca e asa mare evenimentul =))
Cel mai bun raspuns :troll
Vreau sa vad "thema mult asteptata"

Alexey wrote:
Madross eXtream wrote:
Alexey wrote:Stati stati...
Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher.
http://www.extreamcs.com/forum/profil/Aldin%20K./
Ba ce repede mai ajuta asta la ridicare.
Asa este
Ii ridica pe baieti la CS:GO.

Code: Select all

"Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher." -- by Alexey
:troll :troll

Spui ceva,dar faci altceva !
jacobs
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3326
Joined: 04 Apr 2009, 17:59
Detinator Steam: Da
CS Status: do it nigga
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (7 luni)
Organizator Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Arbitru Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Coordonator Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Sponsor Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Restrictie PM
Location: king of everything
Has thanked: 3 times
Been thanked: 129 times

03 Aug 2014, 11:05

Dan eXtream wrote:
Laur eXtream wrote: Da? Eu nu stiu nimic de asta, dar sincer sunt curios sa aflu daca tot zici ca e asa mare evenimentul =))
Cel mai bun raspuns :troll
Vreau sa vad "thema mult asteptata"

Alexey wrote:
Madross eXtream wrote:
http://www.extreamcs.com/forum/profil/Aldin%20K./
Ba ce repede mai ajuta asta la ridicare.
Asa este
Ii ridica pe baieti la CS:GO.
Ce tare in gura a devenit baiatu de cand numai are mod

Degeaba va laudati ca sa lucrat ani la ea , ca o sa fie cea mai tare tema ca tot o sa se gaseasca aspecte care nu o sa le placa fitosilor de aici
Last edited by jacobs on 03 Aug 2014, 11:13, edited 1 time in total.
User avatar
h4wk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3806
Joined: 22 Sep 2009, 13:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : DaZ , zimpe , Dan eXtream
Location: Iasi
Has thanked: 306 times
Been thanked: 321 times
Contact:

03 Aug 2014, 11:12

jacobs wrote: Ce tare in gura a devenit baiatu de cand numai are mod

Degeaba va lauda-ti ca sa lucrat ani la ea , ca o sa fie cea mai tare tema ca tot o sa se gaseasca aspecte care nu o sa le placa fitosilor de aici
@jacobs : Nu ii mai pupa atat ca oricum nu primesti Moderator :gusta
E prima data in viata mea cand vad scris "lauda-ti" :troll :troll :troll :troll :troll :troll

Din cate am citit in acest topic,baietii s-au apucat abea acum de thema,asadar....vor avea nevoie de ceva timp pentru a termina thema.

Code: Select all

"Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher." -- by Alexey
:troll :troll

Spui ceva,dar faci altceva !
jacobs
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3326
Joined: 04 Apr 2009, 17:59
Detinator Steam: Da
CS Status: do it nigga
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (7 luni)
Organizator Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Arbitru Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Coordonator Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Sponsor Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Restrictie PM
Location: king of everything
Has thanked: 3 times
Been thanked: 129 times

03 Aug 2014, 11:17

Dan eXtream wrote:
jacobs wrote: Ce tare in gura a devenit baiatu de cand numai are mod

Degeaba va lauda-ti ca sa lucrat ani la ea , ca o sa fie cea mai tare tema ca tot o sa se gaseasca aspecte care nu o sa le placa fitosilor de aici
@jacobs : Nu ii mai pupa atat ca oricum nu primesti Moderator :gusta
E prima data in viata mea cand vad scris "lauda-ti" :troll :troll :troll :troll :troll :troll

Din cate am citit in acest topic,baietii s-au apucat abea acum de thema,asadar....vor avea nevoie de ceva timp pentru a termina thema.
Sunt pe telefon si d-asta fac greseli de scriere si nu ma uit de n ori peste ce am scris ca nu sunt pe calculator

Si de pupat in fund , nu ii pupa nimeni , dar cand aveai mod , nu iti dadea nimeni de nas , erai usa de biserica :meme
Daca ajut comunitatea cu sponsorizare asta nu inseamna ca vreau un anumit grad :gusta
User avatar
DRS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2515
Joined: 24 Jan 2012, 22:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Joc foarte rar.
Detinator server CS: N/A
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator
0.5/3
Location: Birmingham, UK
Has thanked: 32 times
Been thanked: 54 times

03 Aug 2014, 11:42

Elena Udrea wrote:
.::RazZzor::. wrote:
Mitzocul wrote:In momentul de fata sa lucreaza la noua tema. Saptamana viitoare va fi disponibila, la fel si serverul de CS:GO :)>- .
cum a fost si cealalta tema :))) A lucrat miber la ea si cand era gata nu s-a mai pus
Asta e tema la care s-a lucrat ani la rand, nu intr-o noapte din plictiseala.E cu adevarat ceva spectaculos si va revolutiona tot ceea ce inseamna design in materie de forumuri CS.
Bai mai pupi mult? A inceput sa miroasa a caca...
Cum poti spune asa mizerii ma prietene, pai ma fratica nici o firma de web design nu face in ANI de zile o tema forum phpbb, ce face frate posteaza singura, vorbeste cu fiecare user in parte automat? Tot linciuresti atat ca vai ce va fi mare eveniment mai mare ca cel din 89.

Sa vedem si pe asta...
YOU CAN TRY MY CHAT GPT, IMAGE GENERATOR, BLOG & WEBSITE TITLE/CONTENT GENERATOR, TEXT TO SPEECH, AI CODE AND MUCH MORE
Image
User avatar
h4wk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3806
Joined: 22 Sep 2009, 13:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : DaZ , zimpe , Dan eXtream
Location: Iasi
Has thanked: 306 times
Been thanked: 321 times
Contact:

03 Aug 2014, 11:43

jacobs wrote:
Si de pupat in fund , nu ii pupa nimeni , dar cand aveai mod , nu iti dadea nimeni de nas , erai usa de biserica :meme
Daca ajut comunitatea cu sponsorizare asta nu inseamna ca vreau un anumit grad :gusta
Cand eram in staff, nu puteam vorbi deschis...deoarece "trebuia sa fiu model pentru altii"...insa acum pot spune orice :)
daca te ocupi de acea CUPA,iti urez mult succes

Code: Select all

"Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher." -- by Alexey
:troll :troll

Spui ceva,dar faci altceva !
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information