Pareri eXtreamCS

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
User avatar
DeaGle[A]
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 66
Joined: 28 Aug 2009, 16:19
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Ban 4 luni !
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

03 Aug 2014, 11:51

Elena Udrea wrote:Asta e tema la care s-a lucrat ani la rand, nu intr-o noapte din plictiseala.E cu adevarat ceva spectaculos si va revolutiona tot ceea ce inseamna design in materie de forumuri CS.
Ce tema e aia omule , de se lucreaza la ea de 7 ani ? =)) :meme
cica si va revolutiona tot , copii din africa nu vor mai muri de foame , nu va mai exista criza , toata lumea va fi fericita 8->
RoyalServer 2
User avatar
Pavel
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3610
Joined: 17 Feb 2011, 22:47
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Administrator
Fost Membru Club eXtreamCS
Nume anterior: xkeze.
Fond eXtream: 2
Location: Bucuresti
Has thanked: 71 times
Been thanked: 102 times

03 Aug 2014, 11:56

DeaGle[A] wrote:
Elena Udrea wrote:Asta e tema la care s-a lucrat ani la rand, nu intr-o noapte din plictiseala.E cu adevarat ceva spectaculos si va revolutiona tot ceea ce inseamna design in materie de forumuri CS.
Ce tema e aia omule , de se lucreaza la ea de 7 ani ? =)) :meme
cica si va revolutiona tot , copii din africa nu vor mai muri de foame , nu va mai exista criza , toata lumea va fi fericita 8->
Nu inteleg de unde ati scos ca tema va revolutiona si toate prostiile de mai sus(legate de "mirifica" tema). Este o schimbare care trebuia facuta . Incercati sa nu mai faceti off-topic si sa incetati sa discutati intre voi si despre anumite persoane. In acest subiesc va spuneti strict parerea despre extreamcs, nimic altceva.
User avatar
S3ekEr^
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3475
Joined: 06 Dec 2009, 12:47
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: The Seeker , Reptyle
Fost Scripter
Fost super moderator
Utilizator neserios ( tepar )
Has thanked: 117 times
Been thanked: 329 times

03 Aug 2014, 14:28

DeaGle[A] wrote:
Elena Udrea wrote:Asta e tema la care s-a lucrat ani la rand, nu intr-o noapte din plictiseala.E cu adevarat ceva spectaculos si va revolutiona tot ceea ce inseamna design in materie de forumuri CS.
Ce tema e aia omule , de se lucreaza la ea de 7 ani ? =)) :meme
cica si va revolutiona tot , copii din africa nu vor mai muri de foame , nu va mai exista criza , toata lumea va fi fericita 8->
Doamne copii fara viitor sa-mi bag piciorul, nu inteleg cum poti comenta pe un forum de CS, dar comentat la modul general ca e mai mult suferinta.
Sfat de la tata s3eker, iesiti la aer si la prietenii vostri daca aveti, daca nu, incercati sa va faceti niste prieteni care sa va accepte,dar nu le vorbiti si voi de extreamcs si de cum comentati voi pe forum ca niste mari "smach3ry"

Ceva ca sa aveti o idee despre lumea reala
User avatar
h4wk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3806
Joined: 22 Sep 2009, 13:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : DaZ , zimpe , Dan eXtream
Location: Iasi
Has thanked: 306 times
Been thanked: 321 times
Contact:

05 Aug 2014, 09:18

Putem vedea si noi un preview al themei ?

Code: Select all

"Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher." -- by Alexey
:troll :troll

Spui ceva,dar faci altceva !
VinoVat
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 583
Joined: 05 Jan 2009, 21:46
Detinator Steam: Da
SteamID: vinovat0
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Fost Moderator
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

05 Aug 2014, 09:32

Raspuns de la domnul Raul cand mi-a trimis topicul la cos ( topic in care vindeam servere de cs, resellere etc. ) si i- am aratat ca mai vinde cineva, si el iimi spune " El nu isi promoveaza firma indirect, vinde doar un simplu resseller" , acel baiat are la semnatura "firma" lui , dar el vinde un simplu reseller si nu isi face reclama. Se vede ce fel de moderatori au fost acceptati , isi fac de cap si fac totul pe baza prieteniilor ( cel putin asta cred )
Last edited by VinoVat on 05 Aug 2014, 09:33, edited 1 time in total.
User avatar
h4wk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3806
Joined: 22 Sep 2009, 13:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : DaZ , zimpe , Dan eXtream
Location: Iasi
Has thanked: 306 times
Been thanked: 321 times
Contact:

05 Aug 2014, 09:33

VinoVat wrote:Raspuns de la domnul Raul cand mi-a trimis topicul la cos ( topic in care vindeam servere de cs, resellere etc. ) si i- am aratat ca mai vinde cineva, si el iimi spune " El nu isi promoveaza firma indirect, vinde doar un simplu resseller" , acel baiat are la semnatura "firma" lui , dar el vinde un simplu reseller si nu isi face reclama.
Tu gandesti cand scrii ?
http://www.extreamcs.com/forum/discutii ... 54287.html

@Vinovat :[/b] daca tot spui ca "Moderatorii sunt praf si ca isi fac de cap"...de ce unii ca tine,nu au avut niciodata acces pe forum ?
Last edited by h4wk on 05 Aug 2014, 09:34, edited 1 time in total.

Code: Select all

"Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher." -- by Alexey
:troll :troll

Spui ceva,dar faci altceva !
VinoVat
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 583
Joined: 05 Jan 2009, 21:46
Detinator Steam: Da
SteamID: vinovat0
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Fost Moderator
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

05 Aug 2014, 09:34

Dan eXtream wrote:
VinoVat wrote:Raspuns de la domnul Raul cand mi-a trimis topicul la cos ( topic in care vindeam servere de cs, resellere etc. ) si i- am aratat ca mai vinde cineva, si el iimi spune " El nu isi promoveaza firma indirect, vinde doar un simplu resseller" , acel baiat are la semnatura "firma" lui , dar el vinde un simplu reseller si nu isi face reclama.
Tu gandesti cand scrii ?
Sa gandesc ce? Pai daca este asa , fac si eu topic azi ca vand reseller si cand dispare de pe prima pagina fac altul in care vand un server de cs si tot asa.
User avatar
h4wk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3806
Joined: 22 Sep 2009, 13:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : DaZ , zimpe , Dan eXtream
Location: Iasi
Has thanked: 306 times
Been thanked: 321 times
Contact:

05 Aug 2014, 09:35

VinoVat wrote:
Dan eXtream wrote:
VinoVat wrote:Raspuns de la domnul Raul cand mi-a trimis topicul la cos ( topic in care vindeam servere de cs, resellere etc. ) si i- am aratat ca mai vinde cineva, si el iimi spune " El nu isi promoveaza firma indirect, vinde doar un simplu resseller" , acel baiat are la semnatura "firma" lui , dar el vinde un simplu reseller si nu isi face reclama.
Tu gandesti cand scrii ?
Sa gandesc ce? Pai daca este asa , fac si eu topic azi ca vand reseller si cand dispare de pe prima pagina fac altul in care vand un server de cs si tot asa.
Deja mi-ai facut ziua mai buna :troll
Citeste prima pagina a acestui topic si vei vedea ca nu este un topic pentru 'pareri despre moderatori/reclamatii'.
Last edited by #Vali on 05 Aug 2014, 19:46, edited 1 time in total.
Reason: il vrem pe Dan inapoi <3

Code: Select all

"Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher." -- by Alexey
:troll :troll

Spui ceva,dar faci altceva !
VinoVat
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 583
Joined: 05 Jan 2009, 21:46
Detinator Steam: Da
SteamID: vinovat0
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Fost Moderator
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

05 Aug 2014, 09:38

Dan eXtream wrote:
VinoVat wrote:
Dan eXtream wrote:
Tu gandesti cand scrii ?
Sa gandesc ce? Pai daca este asa , fac si eu topic azi ca vand reseller si cand dispare de pe prima pagina fac altul in care vand un server de cs si tot asa.
Deja mi-ai facut ziua mai buna :troll
Citeste prima pagina a acestui topic si vei vedea ca nu este un topic pentru 'pareri despre moderatori/reclamatii'.
Stiu ce este , este un topic cu pareri despre forum , dar stafful face parte din acest forum si cu asemenea moderatori forumul nu are cum sa se schimbe in bine. Deci nu cred ca am facut o reclamatie , mi-am lasat o parere asupra stffului acestui forum si totodata am aratat si de ce nu creste acest forum.
User avatar
Pavel
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3610
Joined: 17 Feb 2011, 22:47
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Administrator
Fost Membru Club eXtreamCS
Nume anterior: xkeze.
Fond eXtream: 2
Location: Bucuresti
Has thanked: 71 times
Been thanked: 102 times

05 Aug 2014, 09:40

VinoVat wrote:
Dan eXtream wrote:
VinoVat wrote: Sa gandesc ce? Pai daca este asa , fac si eu topic azi ca vand reseller si cand dispare de pe prima pagina fac altul in care vand un server de cs si tot asa.
Deja mi-ai facut ziua mai buna :troll
Citeste prima pagina a acestui topic si vei vedea ca nu este un topic pentru 'pareri despre moderatori/reclamatii'.
Stiu ce este , este un topic cu pareri despre forum , dar stafful face parte din acest forum si cu asemenea moderatori forumul nu are cum sa se schimbe in bine. Deci nu cred ca am facut o reclamatie , mi-am lasat o parere asupra stffului acestui forum si totodata am aratat si de ce nu creste acest forum.
Nu noi suntem problema, ci persoanele ca tine care nu-si vad de treaba lor, ai incalcat regulamentul esti sanctioneat nu mai para si pe altul pentru ca moderatorii se ocupa de toti, dar poate nu imediat. Este o munca voluntara, nu trebuie sa fac ceea ce-mi spui tu mie , pentru ca esti frustrat ca ti-am trimis topicul la cos.
VinoVat
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 583
Joined: 05 Jan 2009, 21:46
Detinator Steam: Da
SteamID: vinovat0
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Fost Moderator
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

05 Aug 2014, 09:49

Bai baiatule, eu nu l-am obligat sa faca ceva , dar daca regulile se aplica pentru toata lumea , sa fie pentru toata lumea da? Daca tineam asa mult sa imi fac reclama pe forumul asta cumparam una, dar multi de aici vor gratuitati , stafful este in mare parte format din persoane cu varste intre 15 si 18 ani, putini depasesc varsta asta , in fine , vou va plangeti ca nu vi se spune ce sa faceti sa creasca aceasta comunitate , pai aplicati regulamentul pentru toata lumea , nu doar pentru cine vreti voi. M-am lamurit si cu voi.
Last edited by sUperstar on 05 Aug 2014, 11:53, edited 1 time in total.
Reason: eu am 12
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8148
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

05 Aug 2014, 13:11

Macar continuati si voi ideea topicului, nu sa va treziti cu cine stie ce..
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Google [Bot], Semrush [Bot] and 392 guests