Parerile voastre despre lumea asta

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
caNnab1s
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1131
Joined: 30 Mar 2008, 00:51
Detinator Steam: Da
CS Status: Mai rar, chiar deloc!
Reputatie: Fost Moderator ajutator
Location: allaroundtheworld
Has thanked: 47 times
Been thanked: 56 times

11 Nov 2009, 12:25

mai tot timpul sunt cu baietii dupa mine, n-am probleme de genu'. la scoala nu mai vorbesc, ma inteleg bine cu toata lumea :)
RoyalServer
User avatar
KoOLa007
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2243
Joined: 10 Feb 2009, 20:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: Viaţa-i doar un vis pe bani!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Location: România/Constanţa
Has thanked: 135 times
Been thanked: 138 times

11 Nov 2009, 20:11

CZBBRO[ wrote:frate.. iti ajunge odata si odata la os..trebuie sa te descarci .. indiferent ca-i cocalar sa ce o fi,trebuie' sa-l pocnesti.


Aici sunt total de acord cu tine.
Road to 3k.
User avatar
Bananee.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2495
Joined: 06 Oct 2009, 15:04
Detinator Steam: Da
SteamID: kiduu407
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: EL Shaarawy, KiduuuTz
Fost Moderator ajutator
Location: Pe balta.
Has thanked: 387 times
Been thanked: 153 times

11 Nov 2009, 20:24

In lice-ul in care invat unu mai smecher ca altul ... cand vad fete "Nimeni nu mai e ca ei" ...
Am mai vazut o faza d'asta naspa : cei mari se iau de boboci :| ... eu nu vad nimic amuzant in asta :| ... si apropo de bataie ... Acum toti se iau la bataie din cel mai mic motiv ... si nu da 1-2 palme ... se bat pe "gasti" dar nu rezolva decat sa isi strice fetele :| ..
ps : smecheria nu este sa dai cu pumnu , sau sa te iei de cei mai slabi ca tine .. :| .. smecheria e sa ai bani , sa faci tot ce vrei .. nu ca altii .. vin cu 10 ron in buzunar la scoala si se dau rotunzi :-j
Ca sa intelegi ca esti prost, trebuie totusi sa-ti mearga mintea. - George Brassens.
User avatar
KoOLa007
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2243
Joined: 10 Feb 2009, 20:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: Viaţa-i doar un vis pe bani!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Location: România/Constanţa
Has thanked: 135 times
Been thanked: 138 times

11 Nov 2009, 20:51

KiduuuTz wrote:Am mai vazut o faza d'asta naspa : cei mari se iau de boboci :| ... eu nu vad nimic amuzant in asta :| ... si apropo de bataie ... Acum toti se iau la bataie din cel mai mic motiv ... si nu da 1-2 palme ... se bat pe "gasti" dar nu rezolva decat sa isi strice fetele :| ..
ps : smecheria nu este sa dai cu pumnu , sau sa te iei de cei mai slabi ca tine .. :| .. smecheria e sa ai bani , sa faci tot ce vrei .. nu ca altii .. vin cu 10 ron in buzunar la scoala si se dau rotunzi :-j



Mda .. mie-mi spui .. eu sunt boboc .. si mai vin astia mari si se mai i-au de noi,fara niciun motiv... dar nu-i bag in seama , stii ? Ce rost are ? Si faza cu banii de 10 ron la scoala si se dau mari "smardoi" , ai dreptate aici! ;)
Road to 3k.
ultras
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1230
Joined: 10 Mar 2008, 11:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Ocupat
Detinator server CS: Da
SteamID: syntheticweed
Reputatie: Fost moderator ajutator
1.2/3
Location: Craiova
Been thanked: 37 times

11 Nov 2009, 20:55

KoOLa007 wrote:Ce se rezolva cu bataia ? Nimic , va spun eu , am vazut cu ochii mei ! + ca daca , Doamne Fereste, ii dai una si il lasi jos, ajunge pe la Spital , alea alea :)) , Cine e de vina ? Nu eu ? Cine are probleme cu familia lui ? Cine raspunde de el(penal), daca ai peste 18 ani ? Nu eu ?


Asa ca mai bine, pentru toti, nu incercati sa bagati de seama la toti "cocalarii" din ziua de azi, lasatii in lumea lor , acolo ... :)
De la 14 ani raspunzi pentru faptele tale,raspunzi penal.
User avatar
KoOLa007
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2243
Joined: 10 Feb 2009, 20:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: Viaţa-i doar un vis pe bani!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Location: România/Constanţa
Has thanked: 135 times
Been thanked: 138 times

11 Nov 2009, 21:24

ultras wrote: De la 14 ani raspunzi pentru faptele tale,raspunzi penal.



Sigur nu de la 16 ? Eu asa stiam ...
Road to 3k.
brmz
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 122
Joined: 24 Oct 2009, 17:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Cont restrictionat pentru multi-account!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 12 times

11 Nov 2009, 21:39

aNNakin wrote: Ce folos ca va bateti? ii dai in gura, si? te simti mai tare, care-i faza? pana o iei si tu o data si apoi te linistesti...va credeti artisti si dati impresia ca voi sunteti "bazati" daca veniti cu x sau y, rezolvati-va singuri problemele fratilor.
Aici ai foarte mare dreptate.
BoggY wrote:
Sony ;x wrote:In general, il las in pace...Dar daca se preface ca ma loveste sau ceva ma injura, ii dau un pumn de`l las impotent sau ii sparg bornau ( >:) ).
Si apoi vii cu x5 si dai peste el .
=))) n1.

ON : Sincer , ti-as fi zis ce a spus si annakin . Nu merita sa te bati , sincer nu castigi nimic , vrei sa pari doar un "smecher" in fata celorlalti .
ballszlicious♥
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 37
Joined: 10 Nov 2009, 21:49
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 1 time

11 Nov 2009, 22:09

Nu am probleme dinastea. Sfat-ul meu: dute si rupei muia !
Image ase jn3b00nu =))))))), cata sobolanu il are la gura =)))
User avatar
Alpha`
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 482
Joined: 28 Jul 2009, 19:13
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 9 times
Been thanked: 3 times

12 Nov 2009, 14:59

cei mai multi sufera de la CS , ma refer la cei de pe internet .
fiNNese-
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 41
Joined: 08 Nov 2009, 09:49
Detinator Steam: Da
CS Status: Np
Detinator server CS: admin#respawn.pgl.ro
Location: Baia Mare

12 Nov 2009, 15:20

ballszlicious♥ wrote:Nu am probleme dinastea. Sfat-ul meu: dute si rupei muia !

Tristed :( Nu ai cei 7 ani de acasa,nu? pup la tine :*
User avatar
ceferistul
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 575
Joined: 08 Nov 2008, 15:08
Detinator Steam: Da
CS Status: fragar si rankist... a, si pandar!
Detinator server CS: Nu
SteamID: ceferistu
Location: Bacau, Romania
Has thanked: 4 times
Been thanked: 49 times

13 Nov 2009, 11:01

dragii mei prieteni cocosei, niciodata sa nu va luati la bataie pentru fete, ele pur si simplu nu merita efortul. poate stiti vorba lui napoleon, si vorba asta se aplica in zona unde locuiesc. daca ai prietena si baietii se iau de ea pe strada o data, vorbesti cu lumea sa se calmeze. in cazul in care se intampla de mai multe ori, e semnul tau sigur ca te-ai combinat cu o ***** :)), asadar trebuie lasata. cat despre bataie, cum zicea si catatonia, sunt diverse varste si diverse medii unde ea tine. la cei aproape 24 de ani pe care ii am, pot spune ca mai multa bataie am luat decat am dat :))
Image

"Să fie bine ca să nu fie rău" - G. Hagi
User avatar
CZBBRO[
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 316
Joined: 19 Jun 2009, 02:06
Detinator Steam: Da
CS Status: pwh'
Detinator server CS: Nu
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

13 Nov 2009, 13:33

ceferistul wrote:dragii mei prieteni cocosei, niciodata sa nu va luati la bataie pentru fete, ele pur si simplu nu merita efortul. poate stiti vorba lui napoleon, si vorba asta se aplica in zona unde locuiesc. daca ai prietena si baietii se iau de ea pe strada o data, vorbesti cu lumea sa se calmeze. in cazul in care se intampla de mai multe ori, e semnul tau sigur ca te-ai combinat cu o ***** :)), asadar trebuie lasata. cat despre bataie, cum zicea si catatonia, sunt diverse varste si diverse medii unde ea tine. la cei aproape 24 de ani pe care ii am, pot spune ca mai multa bataie am luat decat am dat :))
stai stai sunt de acord cu tine, ca fetele nu ne merita...dar cand esti cu prietena ta pe strada si incep unii dintr-o "gasca" cu mistou... ce faci ? taci si inghiti ?si vezi ca nu se potolesc si ajung si sa puna mana pe ea etc...nu e chiar asa...eu cel putin,evit cat pot ,nu-i bag in seama dar cand ajung s-o atinga sar... nu conteaza cati sunt..mi-o iau asta e dar orgoliul tau de baiat...
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information