Parerile voastre despre lumea asta

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Alpha`
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 482
Joined: 28 Jul 2009, 19:13
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 9 times
Been thanked: 3 times

13 Nov 2009, 15:03

KiduuuTz wrote:se bat pe "gasti" dar nu rezolva decat sa isi strice fetele :| ..
vor sa fie ca bloods & crips :))
RoyalServer
User avatar
Bananee.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2495
Joined: 06 Oct 2009, 15:04
Detinator Steam: Da
SteamID: kiduu407
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: EL Shaarawy, KiduuuTz
Fost Moderator ajutator
Location: Pe balta.
Has thanked: 387 times
Been thanked: 153 times

13 Nov 2009, 16:28

CZBBRO[ wrote:
ceferistul wrote:dragii mei prieteni cocosei, niciodata sa nu va luati la bataie pentru fete, ele pur si simplu nu merita efortul. poate stiti vorba lui napoleon, si vorba asta se aplica in zona unde locuiesc. daca ai prietena si baietii se iau de ea pe strada o data, vorbesti cu lumea sa se calmeze. in cazul in care se intampla de mai multe ori, e semnul tau sigur ca te-ai combinat cu o ***** :)), asadar trebuie lasata. cat despre bataie, cum zicea si catatonia, sunt diverse varste si diverse medii unde ea tine. la cei aproape 24 de ani pe care ii am, pot spune ca mai multa bataie am luat decat am dat :))
stai stai sunt de acord cu tine, ca fetele nu ne merita...dar cand esti cu prietena ta pe strada si incep unii dintr-o "gasca" cu mistou... ce faci ? taci si inghiti ?si vezi ca nu se potolesc si ajung si sa puna mana pe ea etc...nu e chiar asa...eu cel putin,evit cat pot ,nu-i bag in seama dar cand ajung s-o atinga sar... nu conteaza cati sunt..mi-o iau asta e dar orgoliul tau de baiat...
aici mi-a placut de tine :D
Ca sa intelegi ca esti prost, trebuie totusi sa-ti mearga mintea. - George Brassens.
BoGdaNNN
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 55
Joined: 05 Nov 2009, 22:17
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: Nu !
Has thanked: 4 times

13 Nov 2009, 17:40

aNNakin wrote:
KoOLa007 wrote:Faza cu bazatul , e veche ... vin cu ala , vin cu ala , mare "zdreanta"
Ai dreptate aici, orice copil se da impresar ca are 1-2 "prieteni" si te ameninta daca nu il lasi in pace ca vine cu el si "ai pus-o", dar defapt de cele mai multe ori nu vine nimeni si poti rade de el, sincer m-am cam saturat de astia...nu pot merge pe strada linistit ca se uita 1-2 urat la tine.

Va povestesc si eu o intamplare, de duminica seara.
Eram cu 2 prieteni in centru, si vrem sa ne asezam pe o banca. Bun, mergem, ma asez eu si vin vreo 3 baieti cu 2 fete [clar, nu?] si unul dintre ei, impresar fiind, ne zice "mereti pe alta banca ca noi am vazuto asta prima", dar eu eram asezat deja :)) asta ii zice la un prietenul meu "lasa impresiile ca iti dau si 2 palme", saracu era cam amarat pe langa colegu meu, asta a inceput sa rada. Dintre aia 3 doar 1 a avut treaba cu noi, ailalti 2 stateau langa. Celalalt prieten, care zice pe fata lucrurile si nu se lasa calcat in picioare, ii zice "ba nu imi da maxim ca iau o piatra si iti f** una in cap de te las pe jos acolo". Daca nu eram eu acolo sa-i zic sa il lase in pace, poate ajungeam la ProTV. Daca s-ar fi intamplat asta acum 2-3 ani ma luam si eu de el, acum m-am linistit, nu raspund la provocari. Ce folos ca va bateti? ii dai in gura, si? te simti mai tare, care-i faza? pana o iei si tu o data si apoi te linistesti...va credeti artisti si dati impresia ca voi sunteti "bazati" daca veniti cu x sau y, rezolvati-va singuri problemele fratilor.

Defapt cocalaru ala vroia sa le impresioneze pe cele 2 domnisoare, asta e necazul din zilele noastre, impresia.

@ Xdye : nu domini prin bataie/forta, prin altceva [stii la ce ma refer, nu?]
:)) mor de ras =)) cica iau o piatra ... :)) cum o fi sa iei macar o palma in viata ta? :-?? Sincer ... pana acum n-am avut niciodata vreo chestie de genu asta sa vina vrunu la mine sa ma ia cu talente dalea :-? si cand o venii... :* pai e simplu frate daca vine cu arfe si te ia la mijto ii dai vruna in gura de`l potolesti putin si sa vezi pe urma ;)
Christmas Emoticons for Yahoo Messenger
Descarcare: CLICK

Copyright @ BoGdaNNN
User avatar
TAVY
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 5889
Joined: 08 Sep 2008, 05:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Dusmaniti-ma toti
Detinator server CS: Nu
SteamID: hnz21
Reputatie: Fost Administrator
Location: Bangkok/Thailanda
Has thanked: 238 times
Been thanked: 316 times
Contact:

13 Nov 2009, 17:56

se putea mai bine :d :))
hoti, violatori, betivani, criminali etc
This is our world
lotto_parazitu - ID public si NU sunt intermediar
am iesit la pensie
User avatar
KoOLa007
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2243
Joined: 10 Feb 2009, 20:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: Viaţa-i doar un vis pe bani!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Location: România/Constanţa
Has thanked: 135 times
Been thanked: 138 times

13 Nov 2009, 17:59

CZBBRO[ wrote:
ceferistul wrote:dragii mei prieteni cocosei, niciodata sa nu va luati la bataie pentru fete, ele pur si simplu nu merita efortul. poate stiti vorba lui napoleon, si vorba asta se aplica in zona unde locuiesc. daca ai prietena si baietii se iau de ea pe strada o data, vorbesti cu lumea sa se calmeze. in cazul in care se intampla de mai multe ori, e semnul tau sigur ca te-ai combinat cu o ***** :)), asadar trebuie lasata. cat despre bataie, cum zicea si catatonia, sunt diverse varste si diverse medii unde ea tine. la cei aproape 24 de ani pe care ii am, pot spune ca mai multa bataie am luat decat am dat :))
stai stai sunt de acord cu tine, ca fetele nu ne merita...dar cand esti cu prietena ta pe strada si incep unii dintr-o "gasca" cu mistou... ce faci ? taci si inghiti ?si vezi ca nu se potolesc si ajung si sa puna mana pe ea etc...nu e chiar asa...eu cel putin,evit cat pot ,nu-i bag in seama dar cand ajung s-o atinga sar... nu conteaza cati sunt..mi-o iau asta e dar orgoliul tau de baiat...

Nu merita sa va faceti dusmani din cauza unei fete.. daca mergeti cu "iubita" pe strada si vedeti ca se uita unii prea lung la ea sau o fluiera.. nu prea bagati de seama.. dar daca vine prea aproape si incepe s-o atinga , pai pana aici fratilor, incepe bataie! Vorba lui CZZBRO[, incepe sa-ti atinga iubita, sa ii de-a palme pe fese, ala trebuie batut mar! Oricine poate fi in aceasta situatie... Nu lasati capul aplecat, indiferent de situatie... ;)
Road to 3k.
User avatar
fenomen15
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 795
Joined: 20 Apr 2008, 07:30
Detinator Steam: Da
CS Status: Pac Pac!!!Iam dat hed lu becali:))
Location: La x1 pe de_inferno cu awp
Has thanked: 41 times
Been thanked: 2 times

13 Nov 2009, 18:01

Eu nu l-as baga in seama pe moment si dupa cand l-as prinde singur cu gasca m-as lua de el sau as daua la pace ;))
@idem.....dar nu ias da capace sau as cadea la pace...ori las lua la misto ori ias trage cateva sai sparg nasul

Attention please
mDiImageFenomeenn;x

Image
Image
Image
BoGdaNNN
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 55
Joined: 05 Nov 2009, 22:17
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: Nu !
Has thanked: 4 times

13 Nov 2009, 18:49

majoritatea de aici mai mult de 14 ani nu aveti :) Si va aude omu ca bateti voi si astea :-j
Christmas Emoticons for Yahoo Messenger
Descarcare: CLICK

Copyright @ BoGdaNNN
User avatar
ceferistul
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 575
Joined: 08 Nov 2008, 15:08
Detinator Steam: Da
CS Status: fragar si rankist... a, si pandar!
Detinator server CS: Nu
SteamID: ceferistu
Location: Bacau, Romania
Has thanked: 4 times
Been thanked: 49 times

13 Nov 2009, 23:40

pai in cazul in care se ia cineva de gagica ta cand iesi cu ea pe strada, singurul motiv pentru care vei sari la bataie va fi acela ca E VORBA DE ORGOLIUL TAU, nicidecum faptul ca poate tii la matracuca sau alte aberatii :)
de fapt, nu dai doi lei pe ea, chiar daca esti cu ea de mult. cine contrazice vorba asta ori e nebun ori fura curent aiurea
Image

"Să fie bine ca să nu fie rău" - G. Hagi
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 430 guests