Party Justin Bieber

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
tre3fla
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5317
Joined: 27 May 2012, 11:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Allah Akbar !
Detinator server CS: Nu
SteamID: /id/tre3fla_xxx
Has thanked: 14 times
Been thanked: 129 times

20 Sep 2016, 22:50

LaurWTF? | Afiseaza codul
Image
Image
LauraWTF? | Afiseaza codul
Image
Image
Wadafak :)))
RoyalServer 2
alexanderrrrr
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1192
Joined: 09 Sep 2015, 23:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Fuck cs, let s play HS!
Detinator server CS: Fuck cs
Fond eXtream: 0
Contact:

20 Sep 2016, 22:53

depinde de caracterul lui. unele persoane, de asta zic, nu sunt destul de capabile sa duca o viata ca a lui. de asta am si zis, ca multi isi doresc o viata ca a lui dar putini sunt capabil sa suporte. ei habar nu au cat stres este., dar zic si ei ca vad lux.
doi la mana, ajungi la un moment dat in viata când pierzi orice sens, nu stii de ce faci x lucru si cutare lucru, iar celebritatea este foarte daunatoare la asta. cum este si cazul lui Michael Jackson, eu cred ca daca nu era asa celebru nu se mai ...
Oricum apreciez ca vezi lucrurile in maniera ta. Eu m am referit ca nu oricine poate sa traiasca ca el.

Sunt o gramada de ex cum celebritatea nu a fost niciodata bine placuta unora. asta doveste ca ei nu au avut caracterul pentru asa ceva. dar justin biber cred ca are. vreti sa continui? ce ziceti de Sia? dupa ce a fost celebra destul timp, a dus o viata destrabalata cu droguri, nu a putut sa se controleze, daca esti celebru, nici nu ai pe cine sa te bazezi, acum a revenit, si a dorit sa nu mai fie apreciata dupa imaginea ei ci dupa muzica, similar cu carla s dreams daca imi permiti.
Si nici justin bieber nu e departe de a vedea si el chestia asta, ca celebritatea te distruge. dar inca e copil cred eu. multi mari artisti celebrii s au drogat, sa nu mai zic de Beatles.
Asa ca trebuie sa pricepeti un lucru: in viata daca ai mult, nu stii sa te controlezi, si te distrugi, mai ales daca ai mai mult decat poti duce.
Ok, daca nu ti cont de sufletul tau, de caracterul tau si de moralitate, da, poti sa faci la nesfarsit, dar in unele cazuri sfarsesti urat. nu e tot timpul asta, nu zic ca celebritatea e un lucru rau, dar nu trebuie pusa pe primul loc.
Si eminem, a dus o viata foarte grea, s-a drogat un timp. când esti celebru, multi te vad ca pe un idol, dar uita ca esti doar un om tot ca si ei, si de asta nu prea ai cu cine sa stai la masa, sa ai incredere in cineva. deci laur, eu abordez aici puncte mai sensibile, nu doar, mama ce bine e sa fii celebru, nu, abordez faptul ca suntem oameni si nu suntem toti facuti sa fim celebri. dar bineinteles ca roberteel nu intelege el aceste lucruri, sa ai valoare si sa fi tare e cel mai important. inca o data imi cer scuze ca vreau sa par destept :) e o ironie in caz ca nu te ai prins la faptul ca nu poti intelege moralitatea.
User avatar
Strumf
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 660
Joined: 12 Dec 2010, 21:26
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: JB.ALPHACS.RO
Location: Iasi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 9 times

21 Sep 2016, 00:20

alexanderrrrr wrote:depinde de caracterul lui. unele persoane, de asta zic, nu sunt destul de capabile sa duca o viata ca a lui. de asta am si zis, ca multi isi doresc o viata ca a lui dar putini sunt capabil sa suporte. ei habar nu au cat stres este., dar zic si ei ca vad lux.
doi la mana, ajungi la un moment dat in viata când pierzi orice sens, nu stii de ce faci x lucru si cutare lucru, iar celebritatea este foarte daunatoare la asta. cum este si cazul lui Michael Jackson, eu cred ca daca nu era asa celebru nu se mai ...
Oricum apreciez ca vezi lucrurile in maniera ta. Eu m am referit ca nu oricine poate sa traiasca ca el.

Sunt o gramada de ex cum celebritatea nu a fost niciodata bine placuta unora. asta doveste ca ei nu au avut caracterul pentru asa ceva. dar justin biber cred ca are. vreti sa continui? ce ziceti de Sia? dupa ce a fost celebra destul timp, a dus o viata destrabalata cu droguri, nu a putut sa se controleze, daca esti celebru, nici nu ai pe cine sa te bazezi, acum a revenit, si a dorit sa nu mai fie apreciata dupa imaginea ei ci dupa muzica, similar cu carla s dreams daca imi permiti.
Si nici justin bieber nu e departe de a vedea si el chestia asta, ca celebritatea te distruge. dar inca e copil cred eu. multi mari artisti celebrii s au drogat, sa nu mai zic de Beatles.
Asa ca trebuie sa pricepeti un lucru: in viata daca ai mult, nu stii sa te controlezi, si te distrugi, mai ales daca ai mai mult decat poti duce.
Ok, daca nu ti cont de sufletul tau, de caracterul tau si de moralitate, da, poti sa faci la nesfarsit, dar in unele cazuri sfarsesti urat. nu e tot timpul asta, nu zic ca celebritatea e un lucru rau, dar nu trebuie pusa pe primul loc.
Si eminem, a dus o viata foarte grea, s-a drogat un timp. când esti celebru, multi te vad ca pe un idol, dar uita ca esti doar un om tot ca si ei, si de asta nu prea ai cu cine sa stai la masa, sa ai incredere in cineva. deci laur, eu abordez aici puncte mai sensibile, nu doar, mama ce bine e sa fii celebru, nu, abordez faptul ca suntem oameni si nu suntem toti facuti sa fim celebri. dar bineinteles ca roberteel nu intelege el aceste lucruri, sa ai valoare si sa fi tare e cel mai important. inca o data imi cer scuze ca vreau sa par destept :) e o ironie in caz ca nu te ai prins la faptul ca nu poti intelege moralitatea.
A nu se confunda ca "s-a drogat" cu consumul de THC. Nu cred ca Eminem a tras la vena.
User avatar
Bunicu Magic
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1977
Joined: 25 Jan 2013, 20:38
Detinator Steam: Da
CS Status: da
Location: Bucuresti
Has thanked: 54 times
Been thanked: 153 times
Contact:

21 Sep 2016, 01:24

420merciless wrote:
alexanderrrrr wrote:imi cer scuze, niciodata nu o sa incerc sa mai par inteligent
una e cand bei o cafea linistit fara ca nimeni sa te recunoasca si alta e cand INCERCI sa bei o cafea si iti vin 1231923198 oameni la poze, autografe si alte cacaturi
lasa-i :grin:
Una e cand iesi la cafea cu 50 lei alta e cand iesi la cafea cu 5 miliarde in banca :D
E usor sa vorbim cand vorbim pe burta goala :underage:
THINK it`s not illegal yet !
situationgang
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 176
Joined: 07 Sep 2016, 15:14
Detinator Steam: Da
CS Status: marja de eroare mica
Fond eXtream: 0
Contact:

21 Sep 2016, 02:16

Bunicu Magic wrote:
420merciless wrote:
alexanderrrrr wrote:imi cer scuze, niciodata nu o sa incerc sa mai par inteligent
una e cand bei o cafea linistit fara ca nimeni sa te recunoasca si alta e cand INCERCI sa bei o cafea si iti vin 1231923198 oameni la poze, autografe si alte cacaturi
lasa-i :grin:
Una e cand iesi la cafea cu 50 lei alta e cand iesi la cafea cu 5 miliarde in banca :D
E usor sa vorbim cand vorbim pe burta goala :underage:
ei cred ca oamenii astia beau cafele la starbucks sau nu stiu ce cafenea la care vine toata lumea, petrecerile se fac pe insule private, au resedinte n cartiere private, au oameni care le fac cumparaturi si tot felu de rahaturi
User avatar
Kryme
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1922
Joined: 31 Dec 2008, 12:45
Detinator Steam: Da
SteamID: PM si il dau.
Reputatie: Ban 1 luna
Ban 2 luni
Location: Zalău
Has thanked: 132 times
Been thanked: 69 times

21 Sep 2016, 12:21

La banii lui si eu as da petrecere zilnic. :)))
Dar nu fete de alea,playboy frate cum face Bilzerian. :))))
User avatar
faggoat
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2278
Joined: 10 May 2013, 11:50
Detinator Steam: Nu
SteamID: noonstake
Reputatie: Nume anterior: stefanbri
Fost membru Club eXtreamCS ( 2 luni, Castigator eXtreamMEME )
Has thanked: 37 times
Been thanked: 29 times

21 Sep 2016, 13:56

mai lipsea o bomba la petrecerea aia si articolul era unul fericit
Image
"e inundatie in cartier si tu dormi mancamiai pl de roman"
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot] and 430 guests