Paypal nelamurire

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Biju
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 935
Joined: 22 Jan 2011, 17:31
Detinator Steam: Nu
Location: Bucuresti
Has thanked: 44 times
Been thanked: 45 times
Contact:

05 Apr 2013, 08:54

Salut, mai am o problema. Am primit niste banii dar nu pot sa ii folosec pentru ca zice ca " Your Account Acces is Limited" daca atasez cardul sa ca sa verific contul o sa mai am vreo problema? Adica o sa ii pot folosi?
RoyalServer
User avatar
pazziny9
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 998
Joined: 19 Mar 2011, 21:09
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 93 times
Been thanked: 67 times
Contact:

05 Apr 2013, 09:15

Daca ai contul blocat atunci va dura ceva
User avatar
Biju
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 935
Joined: 22 Jan 2011, 17:31
Detinator Steam: Nu
Location: Bucuresti
Has thanked: 44 times
Been thanked: 45 times
Contact:

05 Apr 2013, 19:14

Auzi-ti a mai aparut o problema, eu am vandut acestui om niste chestii pentru a primi banii astia. Iar acum vad ca omul a blocat banii adica azi aveam bani si cand am venit acum acasa imi scrie la toate tranzactiile facute cu el, la Payment Stats: HELD.
Cine ma ajuta sa recuperez banii sau sa imi zica ce trebuie sa fac ii dau 50 de euro sau mai mult.
User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

05 Apr 2013, 19:34

Biju wrote:Auzi-ti a mai aparut o problema, eu am vandut acestui om niste chestii pentru a primi banii astia. Iar acum vad ca omul a blocat banii adica azi aveam bani si cand am venit acum acasa imi scrie la toate tranzactiile facute cu el, la Payment Stats: HELD.
Cine ma ajuta sa recuperez banii sau sa imi zica ce trebuie sa fac ii dau 50 de euro sau mai mult.
https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/s ... ailability
Image
Image
Image
User avatar
Biju
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 935
Joined: 22 Jan 2011, 17:31
Detinator Steam: Nu
Location: Bucuresti
Has thanked: 44 times
Been thanked: 45 times
Contact:

05 Apr 2013, 22:12

TzaCaNeL wrote:
Biju wrote:Auzi-ti a mai aparut o problema, eu am vandut acestui om niste chestii pentru a primi banii astia. Iar acum vad ca omul a blocat banii adica azi aveam bani si cand am venit acum acasa imi scrie la toate tranzactiile facute cu el, la Payment Stats: HELD.
Cine ma ajuta sa recuperez banii sau sa imi zica ce trebuie sa fac ii dau 50 de euro sau mai mult.
https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/s ... ailability

Deci uite ce am inteles eu, dupa ce o sa atasez cardul e posibil sa primesc banii inapoi? Cardul o sa il atasez vinerea viitoare pentru ca atunci imi iese ca am avut niste probleme cu el l-am pierdut etc. Imi poti spune tu mota mo? Daca este asa si eu primesc banii aii 50 de euro de la mine garantat.
Andrewc3
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 75
Joined: 19 Oct 2011, 15:25
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 10 times
Been thanked: 2 times
Contact:

06 Apr 2013, 10:24

E un tepar prost, trebuia sa imi faca un serviciu in schimbul acelor bani, si mi-a blocat si contul de paypal aiurea pentru ca a transferat ca prostul prea mult , iesi in mortii ***** de ***** gadinceanu ca oricum numai o sa ai banii ca si-a dat seama strainul si a schimbat parola + a facut refund
Anonymous117
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 347
Joined: 28 May 2012, 14:46
Detinator Steam: Nu
Been thanked: 25 times
Contact:

06 Apr 2013, 12:38

Fps|Lampard wrote:da ii poti primi, limita e destul de mare nu ar fi o problema.
Paul wrote: Vorbesti fara sa stii. Daca nu ai cardul atasat banuiesc ca nu ai nici contul verificat. In cazul asta, exista o limita de ~100E(sau $, nu mai retin).
Fps|Lampard wrote: Nu mai vorbi daca nu sti, limitele sunt cele din poza de mai jos. Deci poate sa primeasca baiatu banii lejer nu este o problema. Si din cate a zis pune cardu in 2-3 zile deci nu o sa aibe probleme.
Biju wrote:Salut, mai am o problema. Am primit niste banii dar nu pot sa ii folosec pentru ca zice ca " Your Account Acces is Limited" daca atasez cardul sa ca sa verific contul o sa mai am vreo problema? Adica o sa ii pot folosi?
Image

Ce mă amuză copii ăştia care nu au trecut de 10€ pe PayPal şi-i mai contraazic si pe alţii
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information