PEntru cei cu 9 si 10

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
ICo
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 234
Joined: 11 Sep 2007, 20:24
Detinator Steam: Nu

25 Apr 2008, 12:43

Sincer nu miam facut de 1 an temele la nimic decat la amte in clasa sau la cateva materi :)) dar daca ai inteles la ore dupaia sti cat de cat sa le faci ;) [io la religie numa 10 luam ma rog si iau e cea mai simpla materie tineam minte de ora trecuta (nu ca is iot are religios) da ascultam lectia si stiam ora viitoare asa ca si la alte ore daca ai inteles in clasa dupaia ora viitoare sti sa le faci mai repetia casa 1 ora 2 si poti emre afara ;) [dar sa fi invatat asa din a 5 nu ca amo in a VIII de ex esti atent ca nu reusesti dac nu teai obisnuit asa]
Image
NewSiteSe cauta mdoeratori desingeri etk
Da un click si ajutama sa castig Fati si tu COnt se castiga Premii multeDoar aici click
RoyalServer 2
Roby_TheBest
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 164
Joined: 15 Jan 2008, 01:55
Detinator Steam: Nu
CS Status: Deocamdata m-am lasat!
Detinator server CS: divinegame.idle.ro
Location: Ploiesti
Contact:

25 Apr 2008, 21:01

sunt clasa 7 si nu imi amintesc anul asta sa imi fac vreo tema sau sa invat la o anumita materie :)) , notele mele sunt 6-8 :P asa general , deci pana acu n-am avut nici un 10 la mate :)) fb in clasele mici.. e altceva . dar nu imi amintesc sa fi luat 10 ;)) , n-am ramas niciodata la nicio materie deci nu sunt repetent :)
Propunerea mea:
1. cand nu sti nimic , la lucrare de exemplu , caietu in banca sau copiute , dar sa ai grija
2. cand nu inveti , tot ca la 1 caietu pe banca sa vezi mai bine :)) , iar daca te intreaba profa sau profu daca ai caietu deschis ii zici ca nu si bafta :))
3. eu zic sa nu chiuliti de la ore ca astia de la scoala "au avansat cu nivelul" , ma intelegeti voi , scutiri false.. etc :)
:D
http://www.graffitycs.tk
Image
Vasile cosciug
Fane cutit
Cristian bolovan
Basesu ochi strivit
Teodor falca de taur
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Semrush [Bot] and 429 guests