Pentru site hosting

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

smileye
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4648
Joined: 12 Jun 2012, 15:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 258 times
Been thanked: 38 times
Contact:

09 Jul 2013, 20:16

Resident22 wrote:
Pai cat ai vrea sa ofer pentru unul care ma va ajuta la design? Tot ce iese din clienti + salariu minim pe economie din Romania ? Nu voi gasi usor pentru ca multi de pe aici nu au nici 18 ani impliniti, dar nu ma grabesc inca sa iau dedicate proprii.
Sa stii daca nu stiai inca, ca eu voi lucra doar cu licente ( site, gamecp,whms ...) nu ca la tine pe site un template gratuit de pe net si reseller din alte parti, banda de net foarte mare voi lua care nu prea gasesc usor nici in orase.


Wao,ia sa vedem si noi ce site iti deschizi tu. Sa stii daca nu stiai inca,templateul de la hostprofil nu e free pe net si nici cu bani.Sa te vedem pe tine ce tema de pe themeforest ai,descarcata nulled de pe scriptmafia.De ce esti rau?Ti se pare ca te-a jignit omul in asa fel incat sa-i zici ca are reseller,etc?

ON:Cineva cu capul pe umeri nu face o afacere decat singur sau cu oameni cu care are incredere.Toti cei care o sa vrea sa te ajute,sunt copii care n-au trecut de varsta pubertatii si nu au alta ocupatie de dragul de a stii ca face parte dintr-o "firma" de hosting.Poti sa platesti pentru serviciile alea.
Vad ca tu jignesti. Eu nu m-am referit la o firma de hosting pentru inceput, ci la dedicate inchiriate, treaba mea e cum si ce. :) Am zis ca e free pentru ca e jalnic templete-ul lui pentru ca eu unul nu as hosta nici gratis o gazduire web dupa cum arata site-ul lui Sona, nu ca as jigni. Si da, a avut reseller de la GZ, acum nu stiu ce are ca nu ma interesez de altii. Daca te uiti mai sus la tot ce s-a zis/am zis aici ai vedea ca am precizat varsta si poate, poate s-ar ivi cineva interesat. Salariul pentru inceput se va discuta in particular in functie de activitatea persoanei, nu arunc bani aiurea doar pentru design sau ceva anume ce stie o persoana..Scripteri amxx as avea 1,2 dar mai caut. Toata greutatea nu va fi doar pe spatele designerului/scripter/programator pentru ca si eu il voi ajuta sa ii usurez munca, dar nu asta conteaza. In functie si de interesul persoanei va fi si suma oferita, dar nu doar de asta ci si de vanzari, de clientii adusi etc. Nu am nevoie de multe persoane ci de inca 1,2 care se pricepe in html si design si erau pe aici precum Terra/Happy/Kevin dar nu mai dai pe aici de cei maturizati. Am dat doar un exemplu, de persoane nu ca as vrea sa iau legatura cu ei pentru ca nu ai timp nici de site-ul/forumul lor.
RoyalServer 2
User avatar
Every
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4292
Joined: 01 Jan 2012, 20:32
Detinator Steam: Da
CS Status: Plecat în voiaj!
SteamID: hypnotiqueeee
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 2 luni
Utilizator neserios(tepar)
Location: Constanța
Has thanked: 449 times
Been thanked: 152 times

09 Jul 2013, 23:03

Nu e locul potrivit să găsești așa ceva aici.
Mai caută .. nu-ți fă belele cu toți agarcii de pe forum-ul ăsta.
#retras de pe forum.
mai intru foarte rar .. dacă vreți ceva, lăsați mesaj privat și când mai intru vă răspund.
User avatar
noi2
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 255
Joined: 15 May 2013, 22:51
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times

09 Jul 2013, 23:06

Eu am 15 daca' iti sunt de folos da un' PM
smileye
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4648
Joined: 12 Jun 2012, 15:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 258 times
Been thanked: 38 times
Contact:

10 Jul 2013, 09:45

noi2 wrote:Eu am 15 daca' iti sunt de folos da un' PM
Cum am zis, fara varsta de 18 ani nici nu discut.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Dot [Bot], Semrush [Bot] and 413 guests