E periculos sa traiesti in Romania ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
*MaSaCre*
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 385
Joined: 25 Mar 2008, 12:05
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 8 times
Been thanked: 9 times
Contact:

26 Jun 2008, 22:31

Romania este o tara numai de puscariasi , criminali etc. mai suport 6 luni de zile , dupa care imi i-au adio de la tara asta corupta ...


p.s italia here i come 8->
RoyalServer
User avatar
DahaKa
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 510
Joined: 27 Aug 2007, 00:01
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Moderator
Has thanked: 49 times
Been thanked: 9 times

26 Jun 2008, 23:01

In Bulgaria intradevar...Unei rude i-a fost furata masina din fata hotelului si cica la politie i-au gasit-o dar i-au cerut 3 mii de euro ca sa i-o dea inapoi...Nu stiu daca e adevarat sau nu dar aceea ruda nu prea minte...In Germania am fost si ei ma credeau inferior...Au si ei criminali si drogati dar in Germania se intra la 22:00 in casa asa ca nu prea vad drogati si betivi prea mult...Ei au ajuns departe ca au trait dupa anumite legi stricte...
User avatar
N[1]K3
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 384
Joined: 05 Mar 2008, 13:01
Detinator Steam: Da
CS Status: Join Us F#^K You !
Detinator server CS: xXx.YyY.zZz
Reputatie: Ban pe 3 luni !
(Ban scos de 1 mai!)
Location: -.-"
Has thanked: 6 times
Been thanked: 10 times
Contact:

26 Jun 2008, 23:06

Categoric DA !!! Romania este o tara plina de COCALARI . Am vazut unu azi cu o dacie anii 70 si asculta muzica la maxim (numar de romania) si apoi am trecut pe langa un bmw tunat nu se auzea nimica din el (avea numar de austria) . In Romania cand mergi pe strada in 90% din cazuri iti iei o injuratura ca ai traversat prin fata lui. Deci Romania is sucks !!! De abia astept sa fac 25-26 de ani , insurat si sa plec in alta tara mai civilizata :)>-
Daca te-am ajutat apasa pe Image
Daca nu te-am ajutat apasa tot pe Image
sYnLab
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 196
Joined: 06 May 2008, 13:21
Detinator Steam: Da

27 Jun 2008, 16:00

-xP- KryS wrote:
Spionul wrote:e periculos sa traiesti in Romania,deoarece poti sa fi atacat peste tot :| ,mai bine mas muta intro tara mai linistita si civilizata cum ar fi Statele Unite Ale Americi :D>- :x
Stai calm ca nici acolo nu e un loc linistit ... peste tot e asa ... trebuie sa ne obisnuim cu tara asta ... peste tot oameni care vor sa te stoarca de toti banii si sotie ( daca este tanara ) ... cei batrani blesteama toata ziua ... toti pe tine ... peste tot e asa ... trebuie sa fim duri !
Multe tari sunt civilizate : Eu merg aproape o data la o luna sau doua la Chisinau ... Acolo daca-ti lasi masina-n mijlocul strazii descuiata nu-ti fura nimeni nimic . Va jur ... [ Din propia experienta ]

@ fResh cand ti-a dat tie cineva cu o piatra in cap ?
User avatar
fResh
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 438
Joined: 20 Jun 2008, 15:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Ma gandesc la tine :X Iulya
Location: Iasi

27 Jun 2008, 21:27

@ sYnLaB te doare pe tine capu?ca sa iti zic acu 1 an doi mi-a dat
User avatar
DahaKa
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 510
Joined: 27 Aug 2007, 00:01
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Moderator
Has thanked: 49 times
Been thanked: 9 times

27 Jun 2008, 22:14

sYnLaB la 10-11 ani ai masina ...bravo ma..
sYnLab
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 196
Joined: 06 May 2008, 13:21
Detinator Steam: Da

27 Jun 2008, 22:16

DahaKa wrote:sYnLaB la 10-11 ani ai masina ...bravo ma..
am fost cu parintii :-j nu gandesti ?
zK #
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 481
Joined: 09 Apr 2008, 12:29
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
Conturi multiple = ban permanent!
(Ban scos de 1 mai!)

27 Jun 2008, 23:23

Va zic eu ca e periculos sa traiesti in Romania, va zic din propria experienta, si s-a mai si umplut lumea de smecheri..Nu mai ai voie sa vorbesti nimica ca sar la bataie.
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

27 Jun 2008, 23:56

Daca eu imi las Ferrari ul in mijlocul strazii descuiat si activez alarma (pun un led rosu pe bord sa bipaie) care crezi ca se mai atinge de masina mea ? Nici cel mai experimentat hot n-ar incerca sa
deschida usa. Daca e vorba de furtul masinilor mai taceti. Normal ca un tigan ar luao la fuga cu o Dacie dar nimeni nu s-ar atinge de o masina buna in romania. Si da romanii sunt niste ***** si idioti care merita o bataie de mama focului. Doi vecini si au luat Bmwuri M3 nou noute si deja a doua zi s-au plans ca un **** se ocupa cu razuitul masinilor. (poate a citit vreun mass idiotu) Cam toate masinile din spatele blocului sunt razuite asa ceva cred ca se intampla doar in romania, in tarile civilizate nu prea cred ca cineva se ocupa cu asta.
User avatar
-xP- KryS
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 302
Joined: 30 Apr 2008, 22:52
Detinator Steam: Nu

28 Jun 2008, 00:08

IsTI37 wrote:Daca eu imi las Ferrari ul in mijlocul strazii descuiat si activez alarma (pun un led rosu pe bord sa bipaie) care crezi ca se mai atinge de masina mea ? Nici cel mai experimentat hot n-ar incerca sa
deschida usa. Daca e vorba de furtul masinilor mai taceti. Normal ca un tigan ar luao la fuga cu o Dacie dar nimeni nu s-ar atinge de o masina buna in romania. Si da romanii sunt niste ***** si idioti care merita o bataie de mama focului. Doi vecini si au luat Bmwuri M3 nou noute si deja a doua zi s-au plans ca un **** se ocupa cu razuitul masinilor. (poate a citit vreun mass idiotu) Cam toate masinile din spatele blocului sunt razuite asa ceva cred ca se intampla doar in romania, in tarile civilizate nu prea cred ca cineva se ocupa cu asta.
Germania frate ! In Germania se respecta ;) ... dute sa vezi sau intereseaza-te
ImageImageImageImageImageImage
User avatar
jok3r_bm
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 414
Joined: 17 Nov 2007, 20:15
Detinator Steam: Da
CS Status: imi fac updeit la wall.
Location: In your empty head
Been thanked: 1 time
Contact:

28 Jun 2008, 20:26

smecheria din voi ne face de rusine......gastile de clan, bataile intre voi WTF. Ca daca unu face o gluma prosta cu voi ....trebuie sa sariti repede. Daca gasiti ceva repede trebuie sa-l luati. Sunt pericole dar e vina noastra ca sunt...degeaba ziceti ca plitisti nu fac nimic, sau ca tiganii bla bla bla. Cand va vad pe voi ca tti sunteti smecheri pe un forum sau pe strada cum sa nu mi se faca greata.

In fiecare oras exista mafia, droguri etc....
Image

Alaturate Noua. Viitorul ne apartine
lukk

28 Jun 2008, 21:31

Eu zic ca este ... Eram la scoala cu colegii cand deschide unu calare pe motocicleta usa si intra in mine apoi da in spate motocicleta si iar da peste mine :-lX( App daca veniti prin cartierul meu nu scapati teferi :-ss
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information