Perioada grea, stare de depresie

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
myRevenge
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 120
Joined: 27 Aug 2013, 21:48
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 1 time
Been thanked: 16 times
Contact:

28 Jun 2014, 09:15

M3taph0riK wrote:
myRevenge wrote:app adrian , ma pis pe tine si pe situatia in care esti , copil **** care nu este in stare sa gandeasca singur .

Ia o franghie si foloseste cel mai apropiat copac ! :-h
EcHoO. wrote:Eu mi-am luat dosar penal pentru o porcarie si nu vin si plang pe extream.


"WoW esti cool" Ai trecut clasa anu asta ?

iar ai aparut clovnule? tu postezi in fiecare topic cu atitudine de adult de 30 de ani cu copii in casa si daca iti zic ca tu stai toata ziua pe extreamcs imi zici ca intri in timpul liber , bag pl mt3y de raton , daca vad o poza cu tine esti alb ca laptele si cu 4 ochi , jet in gtm de om **** , nu te mai da in stamba ca esti mai pr0st ca asta care a facut topicul .
RoyalServer 2
User avatar
Gabriel eXtream
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 953
Joined: 20 Aug 2012, 16:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Can't be touched
Reputatie: Fost Moderator ajutator
Nume anterior: BlueSky#, EcHoO.
0.3 / 3
Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Has thanked: 67 times
Been thanked: 125 times

28 Jun 2014, 10:38

M3taph0riK wrote:
myRevenge wrote:app adrian , ma pis pe tine si pe situatia in care esti , copil **** care nu este in stare sa gandeasca singur .

Ia o franghie si foloseste cel mai apropiat copac ! :-h
EcHoO. wrote:Eu mi-am luat dosar penal pentru o porcarie si nu vin si plang pe extream.


"WoW esti cool" Ai trecut clasa anu asta ?
Daca tie ti se pare ca ma laud cu chestia asta te inseli amarnic, ce n-as fi dat sa intorc timpu.
Asa ca nu mai comenta peste tot dandu-te un om inteligent cand defapt esti un nimic.
User avatar
# Kerosen.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2002
Joined: 04 Dec 2013, 20:28
Detinator Steam: Da
CS Status: Nu mersi
Reputatie: Fost moderator
Location: Ploiesti
Has thanked: 49 times
Been thanked: 74 times
Contact:

28 Jun 2014, 11:35

Ai carnet de sofer?
Daca da,angajeaza-te sa duci pizza.
E un job super pe timp de vara.
Image
M3taph0riK
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2127
Joined: 16 Jan 2013, 12:55
Detinator Steam: Da
CS Status: Utilizator Serios
SteamID: Utilizator Serios
Reputatie: Restrictie moderator
Nume anterior: RzV24
Utilizator neserios (tepar)
Has thanked: 60 times
Been thanked: 250 times

28 Jun 2014, 15:47

myRevenge wrote:iar ai aparut clovnule? tu postezi in fiecare topic cu atitudine de adult de 30 de ani cu copii in casa si daca iti zic ca tu stai toata ziua pe extreamcs imi zici ca intri in timpul liber , bag pl mt3y de raton , daca vad o poza cu tine esti alb ca laptele si cu 4 ochi , jet in gtm de om **** , nu te mai da in stamba ca esti mai pr0st ca asta care a facut topicul .


Suferi de mania persecutiei copilu ? E un sindrom des intalnit la adolescentii cu tenta rebela ca tine. Si DA m-ai prins :)) intru pe forumu asta tocmai pentru specimene ca tine pentru ca ma amuz in fiecare zi ce generatie de retarzi sunteti.
EcHoO. wrote:Daca tie ti se pare ca ma laud cu chestia asta te inseli amarnic, ce n-as fi dat sa intorc timpu.
Asa ca nu mai comenta peste tot dandu-te un om inteligent cand defapt esti un nimic.

SI cam ce ai vrut sa demonstrezi facand publica treaba asta ? Esti undeva cu zece nivele mai jos ca Adrian asta macar el nu a ajuns scursura a societii ca tine:)
User avatar
HuaN
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 324
Joined: 23 Oct 2012, 20:14
Detinator Steam: Da
Has thanked: 34 times
Been thanked: 40 times

29 Jun 2014, 00:01

M3taph0riK wrote:
myRevenge wrote:iar ai aparut clovnule? tu postezi in fiecare topic cu atitudine de adult de 30 de ani cu copii in casa si daca iti zic ca tu stai toata ziua pe extreamcs imi zici ca intri in timpul liber , bag pl mt3y de raton , daca vad o poza cu tine esti alb ca laptele si cu 4 ochi , jet in gtm de om **** , nu te mai da in stamba ca esti mai pr0st ca asta care a facut topicul .


Suferi de mania persecutiei copilu ? E un sindrom des intalnit la adolescentii cu tenta rebela ca tine. Si DA m-ai prins :)) intru pe forumu asta tocmai pentru specimene ca tine pentru ca ma amuz in fiecare zi ce generatie de retarzi sunteti.
EcHoO. wrote:Daca tie ti se pare ca ma laud cu chestia asta te inseli amarnic, ce n-as fi dat sa intorc timpu.
Asa ca nu mai comenta peste tot dandu-te un om inteligent cand defapt esti un nimic.

SI cam ce ai vrut sa demonstrezi facand publica treaba asta ? Esti undeva cu zece nivele mai jos ca Adrian asta macar el nu a ajuns scursura a societii ca tine:)
Ceva gen "Eu nu folosesc antivirus, îmi place să trăiesc periculos" =)) Adriane mai deschizi tată 100 de topicuri despre viaţa ta patetică? nu interesează pe nimeni ce faci , cine eşti s-au alte chestii despre tine , cel putin mie unu nu-mi pasă am venit aici sa rad de comentarile ăstora , sti cum e dacă te-ai născut prost (pămpălău) , prost ai să mori , in loc să stai si să freci menta la calculator aşteptând sa iţi bata femeile , ofertele de muncâ si banii la uşă mai bine fă ceva pentru tine nu mai sta si te plânge pe un forum de cs unde 90% sunt copii ce se dau "mari" cunoscători si mari adulţi
Citeste regulamentul. Data viitoare iei warn. ma si daca nu vreau?
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information